Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: didus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties-gyümölcsös illatvilágát friss és tüzes jegyek határozzák meg, amelyek meglepővé és ellenállhatatlanná teszik.

Heine

2019. május 31.

Update: újra meg újra felfedezem magamnak, isteni meleg, karamellás illat, egyszerűen csak komfortérzetet ad, jólesik belebújni és bekuckózni vele. Idén szomorú, hideg májusunk van, a didergős reggelek elengedhetetlen kelléke lett. A barátom is imádja, nála ez lett az új favorit. Aki kipróbálja, annak ajánlom, hogy várja meg a leszáradását, eszméletlenül finom, krémes, puha illattá szelídül a fűszeres-fahéjas nyitány.

Dealerem, Timi szoktatott rá.
Most épp lázasan, náthásan ücsörgök takaróba csavarva, gyakorlatilag az Alient nem érzem a dagadt kis tömpe orrommal, de ez az illat eljut hozzám ❤️
Mennyei karamell, barack, csipet fűszer, édes-kedves világszépítő fahéjas csoda, a lelkem gyógyítja, ha a náthám már semmi :D jókedvbomba karamellöntettel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Dealerem, Timi szoktatott rá.

Timi8

2019. január 27.

Update 2.: egy kis huncutság ez az illat, örök darab nálam az tuti. Megunhatatlan.

Update: Párom gyermekkori barátja-de ennyi év után talán kijelenthetem én is, hogy-közös jòbarátunk Jézuskája hozta ma nekem mégpedig hatalmas kiszerelésben :))) Elmondhatatlan az örömöm! Madarat lehetne fogatni velem!!! Ezek szerint tényleg nagyon jòl viselkedhettem egész évben ;D Pròbálom én (akár erőszakkal is, de) leszoktatni magam az édes illatokròl, de úgy azért elég nehéz, hogy folyamatosan találok magamnak egy-egy becserkészésre várò ùj példányt a parfümériákban, vagy a régebbi ilatokba "növök bele", vásárolok és még kapok is. Ezt mindenképp terveztem ùjravenni (eddig csak a Mandarina Duck Cute Pink-jével és a N.R.Ninával fordult ez elő...), mert ez a hò elején elfogyott, és hiányzott nagyon. Sztem ezt a jòbarát Jézuskája is megtudhatta, vagy tanácstalanságában segìtséget kérhetett valahonnan! Szuper meglepi, sokáig imádhatom még, sokáig elég lesz!
Valòdi boldogság-illat!

Ő az én Àmorom!!! Vele enyhìthetem csak a bànatom amiket a piros és a fekete üvegcsék hiânya okoz! Édesebb, gyümisebb és igen mondjuk csak ki "tucatabb" verziò, mint az előző 2, gondolom a könnyebb fogyaszthatòsàg végett. Én nem bànom! Jòl érzem magam tőle, ha rajtam van, talàn nem annyira feltűnő, de ugyanolyan tartòs mint a piros Amor Amor! Még az is lehet, ha elfogy, ùjra beszerzem!!!/mellette kisebb kiszerelésben a 2 màsikkal karöltve-jajj, most nagyon szépet àlmodom, nehogy felébredjek :D /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Valòdi boldogság-illat!

szptimea

2019. január 26.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg, mert mindig vágyom a tökéletes süti illatra. Hát nem kaptam meg :( Imádom az illatot, nagyon finom, édes, hosszan tartó, de sajnos a süteményhez semmi köze, de ettől függetlenül szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Zsofika15

2018. március 18.

Nagyon szeretem, csak ugy mint a sima Amor Amor-t. 😍 csodalatos edes, gyumis illat, ezerszer jobb, mint a tobbi “meno” tucat edes illat, amiben mindenki szaladgal mostansag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

pomme

2017. május 26.

Timi jóvoltából volt szerencsém kipróbálni, köszönöm még egyszer! :* <3 Sajnáltam volna, ha kihagyom, mert eddig nem voltunk jóban a Cacharel-lel, de most végre egymásra találtunk :D Az elején rajtam inkább gyümis, a sárgabarack-narancs-alma hármas van előtérben, aztán szép lassan egy édes sütis illattá szelídül. Ezt a részét jobban szeretem, mert előjön a karamell és a vanília is. Fahéjat csak egy lehelletnyit érzek, de nem is bánom, mert parfümben nem igazán szeretem. Valahonnan ismerős volt, de csak halványan, aztán rájöttem, hogy Férj Boss Bottled parfümjére emlékeztet, az is fahéjas-almás-vaníliás :D Na ne gondolja senki, hogy kicsit is maszkulin az illat, inkább azt mondanám, hogy ha a Boss kapna egy női megfelelőt a Bottled mellé, akkor az ez lenne :) Aki szereti a puha, meleg, nem túl erős és tolakodó illatokat, annak szívből ajánlom. Téli parfümnek fogom használni, de a gyümölcsös rész miatt szerintem késő ősszel-kora tavasszal is viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

nagy.nikike

2016. június 27.

2015.03.08.Nőnapra kaptam Páromtól ezt a kis cukiságot (a 30ml-s üvege olyan kis aranyos). Nagyon kellemes édes sütis illat. Nagyon meg szerettem a tartóssága elég jó. Ajánlom mindenkinek aki szereti az édesbb illatokat.

2016.06.26. Úton van hozzám egy 100ml-s kiszerelés 😊

2016.06.27. Itt van a drágaság. 10 perce ment el a futár és ez a szépség már illatozik rajtam.
Az állandó illataimat az utóbbi időben sikerült le redukálnom négyre. Viszont pár hónapja birizgálja az agyamat a gondolat ,hogy valami még hiányzik. Hosszas gondolkodás és tesztelgetés után bele futottam ebbe a tavalyi ismerősbe és mikor újra magamra fújtam rájöttem ,hogy ezt az imádnivaló cukiságot keresem immáron hónappok óta. És most végre itt van és el sem engedem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

2016.06.26. Úton van hozzám egy 100ml-s kiszerelés 😊

narcozia

2016. május 15.

Az egyik kedvenc parfümöm! Olyan 2-3 éve próbáltam ki először egy Müllerben és azóta vágytam rá, hogy megvehessem a létező legnagyobb üveggel. Idén márciusban végre sikerült és azóta képtelen vagyok betelni vele. Egy nagyon édes parfümről van szó, de szerintem nem lehet összehasonlítani a Pink Sugarral és hasonlókkal, mert a szirupos cukrossága ellenére is érezhető, hogy egy kifinomult és szépen megkomponált illat. A gyümölcsös gourmand kategóriában legalábbis biztos, hogy kiemelkedik a mezőnyből.
Én tavasszal és nyáron fogom főleg használni. Bár sokan az édes illatokat inkább az év hidegebb részében preferálják, nekem erről a parfümről a könnyed, gondtalan életérzés jut eszembe.
Az Amor Amor In a Flash nagyon finom barackos, mandarinos jegyekkel indít. Az alma nálam érdekes módon a háttérben marad, akárcsak a fahéj, pedig mindkettőt nagyon szeretem. Helyette viszont jázminos, vaníliás, karamellás felhőben úszhatok hosszú órákon át. Nagyon tartós illat és a hatósugara is elég jó! Szerencsére senki nem mondta még, hogy fullasztó lenne.
Mindenképpen ez a kedvenc flankerem az Amor Amor családból, sőt, az anyaillatnál is jobban szeretem. A koncepció pedig különösen aranyos, hogy próbáltak egy olyan illatot alkotni, ami megtestesíti, hogy milyen érzés első látásra beleszeretni valakibe, majd először megcsókolni az illetőt. Szerintem sikerült is valamennyire elkapni és üvegbe zárni azt a boldogságot!
Az üveget is imádom. A legszebb rózsaszín üvegek egyike, és ahogy a különböző irányból éri a fény, mindig kicsit más árnyalatra vált.
Különösen az édes illatok és a vanília rajongóinak ajánlom ezt a parfümöt, mert ők biztosan imádni fogják! De egy próbát azoknak is megér, akik előítéletesek a gourmand kategóriával szemben, hátha őket is megérinti az Amor Amor in a Flash tökéletes harmóniája és szerelmes hangulata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Rittus89

2015. szeptember 7.

Számomra nagyon fincsi tartós illat. 100 ml volt 9600.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Számomra nagyon fincsi tartós illat. 100 ml volt 9600.

Damayanti

2015. szeptember 3.

Tényleg emlékeztet gyerekkorom rózsaszín köptetője, ahogy valaki írta is korábban :) :D nekem ez egy sima rózsaszín tömeg illat, semmi egyediség nincs benne és semmit sem őriz abból, amitől az Amor Amor parfümök olyan különlegesen pikánsak szoktak lenni, engem nem győzött meg, nem tetszik.... Azért 2 csillag mert az 1 csillag azoknak a parfümöknek jár tőlem, amiktől kifejezetten hányingerem támad és azért ez nem olyan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

nyarigabi

2014. szeptember 13.

Rózsaszín köptető, amit a kortársaim imádtak. Én már akkor is utáltam....számomra ez az illat elviselhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT