Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: jácint

Szívjegyek: liliom, gyöngyvirág, rózsa, jázmin, ylang-ylang

Alajegyek: vetiver, szantálfa, pézsma, tölgy, feketeribizli

Cacharel Anais Anais L'original EDT, 30 ml
Ár: 4.500 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest, de postázom is. , fizetés: Banki átutalás vagy készpénz
Micike68

2019. július 19.

Nagyon erőteljes jácint illattal indít, amely szerintem is valóban végig dominál a parfümben, csodálatosan kiemelve a többi illatösszetevőt. Virágos marad az elejétől végig, nem puderesedik, nem változik semmi mássá. Egy csodálatos virágcsokor, amelyben tényleg ott van a jácint, a liliom, a gyöngyvirág, a jázmin, úgy, hogy hol az egyik, hol a másik kerül előtérbe. Tavaszi, vagy nyár esti illat. Csak nagyon keveset szabad egyszerre magunkra fújni, mert különben kellemetlenül erős nemcsak számunkra, hanem a környezetünk számára is. A megfelelő mértéket eltalálva viszont egy mesebeli virágoskertben érezhetjük magunkat, ahol minden virág egyszerre nyílik és illatozik. Tartóssága fantasztikusan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Masnuci

2017. június 21.

Miután a Cacharel Anais Anais edt nem fogott meg igazán, kicsit félve próbáltam ki ezt az illatot. A tartósságát és a hatósugarát nem akarom hosszasan ecsetelni, aki ismeri a márkát pontosan tudja, mennyire extrém tartós és hatalmas hatósugarú parfümök kerülnek ki a Cacharel "istállóból"
No akkor jöjjön most Ő. Ez az illat meseszép jácint! Végig dominál benne, a többi virág csak aláfesti, kiemeli Őnagyságát. Igazán szép, nőies illat. Nekem inkább tavaszi, libbenő szoknyás, kisblúzos, körömcipős. Nem rajongok kifejezetten a virágos illatokért, de ez sokkal jobban tetszik mint a fent említett testvére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 21.