Cacharel

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: körte, bergamot, narancs, galbánum

Szívjegyek: jácint, babarózsa

Alapjegyek: kakó, cédrus

Ár: 800/1500 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel

Zsuzsi70

2020. június 18.

Az én bőrömön finom édes illatot ad, egész nap átölel, finom, szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Az én bőrömön finom édes illatot ad, egész nap átölel, finom, szeretem!

Bellaaa1999

2020. március 21.

Az első parfümöm, amit rendszeresen használok. Eddig csak hirtelen fellángolásaim voltak egy-egy parfüm iránt, pár hétig használtam, aztá elfeledkeztem róluk. Őt lassan 1 éve rendszeresen használom és nem untam meg, bár nem lett A nagybetűs Parfüm - azt még keresem :) Ettől függetlenül imádom, nagyon kellemes édes (nem túl édes, émelyítő), gyümölcsös, mégis friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Erikaaida

2019. szeptember 5.

Annyira körtés, szúrós a kezdet, hogy még a szemem is csípi.Semmilyen kakaót nem érzek. Szerencsére nem tartós. Az üvege gagyi, egyedül a dobozát meg magát a márkát tudom értékeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mikkamakka75

2019. július 11.

Próbàltam màr sokszor.. hidegben, melegben, napsütésben, esőben, de ez rajtam mindig egyforma. Szintetikus körte szintetikus, kakaónak csúfolt valamivel ès tipikus drogériàs szaggal, említésre se méltó tartóssàggal. Mèg annyit se nagyon ér, mint amennyibe kerül, pedig elég olcsón dobàljàk a 100ml üveget. Ezek utàn nem is csodàlom.. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

vicuskat

2017. június 14.

Ez az első parfümmintám a Cachareltől és nagyon elégedett vagyok vele. Inkább gyümölcsös, mint édes és ez így ebben a meleg időben maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

zuzmano

2017. március 4.

Tavaszáró madár csicsergős illat. Nagyon üde, friss, gyümölcsös.
Igazából nyárra akartam valami kicsit lightosabb illatot, mert a téli arzenal amit össze mókuskodtam igencsak mély fűszeres nehéz illatbombákkal van tele. Chanel, Dior, Mugler, Narciso legmelyebb legdögösebb illatai engem is kapitulációra kenyszerítettek! Akarom a szikrázó napfényt és a finom arccsókolós napsugarakat! Tegnap faluban rohangászós napom volt kis városi munkával fűszerezve és reggel még kívántam a nehéz tüzérségem és a Lancome la Nuit Tresor t sikerült nyakon akarom mondani éken ragadni.
.. Imádom de megfojtott, ledöntött a lábamról, füstös kaparása kifeszített.
Este apró suttogások kíséretében;) atpakoltam az illatszekrenyem, hátratettem a bombázókat, előre a kis finom lelki terrorral befolyásoló kedveseimet, és miután friss csere őt azon nyomban ki is próbáltam. Szerelem lesz mert este madarakkal és ropogós tavaszi mezővel álmodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

Tavaszáró madár csicsergős illat. Nagyon üde, friss, gyümölcsös.
.. Imádom de megfojtott, ledöntött a lábamról, füstös kaparása kifeszített.

Judit1971

2016. október 13.

Az originál parfümöt használtam kb 20éve ,3-4 éve újra megszagoltam és nem érettem hogy akkor mit szeretem benne ,
Most mivel kedvenc parfümöm már nem gyártják új illatot kerestem ,próba képen nyáron megszagoltam ,és azóta mindig ha parfümériába megyek ,de 1 hete megvettem ,először nagyon édesnek tűnik ,de rajtam egy nagyon kellemes kicsit fanyar (?)rózsa illat , a tartósságával sincs bajom 4-5 órán keresztül tart

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Timi8

2016. október 8.

Update: immàron sajàt pèldànnyal büszkèlkedem 😊 Nagyon jóban vagyunk, szeretjük egymàst! Nekem kèszült.

Èn alapvetően nagyon kedvelem a Cacharel divathàz illatait, szinte minden illatukban megtalàlom Önmagam. Legnagyobb kedvencem az Amor Amor az összes verziójával együtt. Ami legeslegtàvolabb àll tőlem az Anäis Anäis orig.illata. Ezt viszont alig vàrtam, hogy tesztelhessem ès igen, ez szuperfinom èdes, csintalanul gyümölcsös, melengető illat lett, nàlam telitalálat! Mondjuk annyira nem jellegzetes mint az anyaillat, talàn nem is lesz olyan sok èvig a polcokon mint az. De èn nem bànom, mert ezzel az illattal lett mèg egy ami szàmomra testhezàlló, kifejező, olyan mint èn! Örök gyerek :))) ès szerintem ez jó is így!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

LaNara

2016. szeptember 17.

Bevallom őszintén, hogy az Anais Anais volt első igazi parfüm amit valaha birtokoltam és annyira kiábrándított, hogy többé a Cacharel összes mindenét fenntartással kezeltem. Történt egyszer hogy a Müllerben voltunk parfümtúrán a hugommal aki megszaglászta a Cachareleket (amiket én méteres körben kerültem) és egy fél órával később odaadott egy papírcsíkot mondván, ez nem tetszik neki. Ez a csík szerelem volt első szaglásra és amikor elmondta hogy ez az Anais Anais flankere nem hittem el hirtelen, ugyanis semmi köze hozzá. Azóta kerülgetjük egymást, először szúrósnak éreztem magamon a körte miatt aztán fél óra és elcsendesedett egy meleg kakaós illattá ami melengeti a szívem. Sokáig és intenzíven érzem, maximum 3 fújás elég ami sokáig meg is marad rajtam, bearanyozza egy egész munkanapom. Sokszor jött olyan közel hogy majdnem egymáséi lettünk de mindig meggondolta magát és el kellett hogy engedjem de most nemrégiben felbukkant itt az eladó dolgok között és eljött a mi időnk. Már az enyém, itt ül a polcon és ez engem leírhatatlan boldogsággal tölt el. Szeretem őt és már nem csak platóilag hanem minden kis körtésségével, édességével és ő, Anais Anais kis leánykája is mintha kezdene megkedvelni végre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

julcs

2016. április 30.

Egyszerűen imádom az illatát! Nagyon sajnálom, hogy nincs belőle eau de parfum csak eau de toilette, pedig tényleg olyan jó, de ez így sajnos nem elég tartós, rajtam alig érződik :( Ha valaki tud egy hasonló illatú edp-t, szóljon!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.