Cacharel

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: őszibarack, mandarin, citrom, bergamot

Szívjegyek: tubarózsa, sárgadinnye, rózsa, narancsvirág, mimóza, lótusz, jázmin, gyöngyvirág, ananász

Alapjegyek: virginiai cédrus, tonkabab, szantálfa, pacsuli, fehér akác

Cacharel Eden EDP fújós eladó
Ár: 1600 Ft/ 2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

Leslie

2020. január 25.

Egy pár éve még azt mondtam volna, hogy a mi szerelmünk örök és ő a nagy ő....de sajnos eljött a kiábrándulás. Nem tudom mi történt az orrommal, de már nem érzem kellemesnek, inkább helyenként büdösnek. A biztonság kedvéért vettem 2 üveggel is különböző helyeken, mert először azt hittem, hogy megromlott. De a második üvegnél is azt tapasztaltam, hogy az illat, amit egykor összehasonlíthatatlanul finomnak éreztem, többé már nincs... Sajnálom, hogy elmúlt a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Neyerdua

2019. szeptember 10.

1-2 csepp az 1 ml-s mintából. A kezdés brutál...  Ismerős, éreztem már... Nem is tudom: Férfias. Negro? Gyógyszertár? Megvan: Szúnyogriasztó (asszem a VAPE Sensitiv)!

Utána számomra megfoghatatlan az illat. Enyhén mentolos, poros-füstös-krémes, gyógynövényes-gyümölcsös, furfangos zöld(?) keverék... (Nem tudom kivenni egyértelműen egy összetevőjét sem.)

Keményen érzem magam körül, orrbanmaradós... Rendesen beédesedik rajtam, már-már fejfájdító... De szagolgatni akarom! Nem nyanyás, nem ódivatú, csak... valami fura, valami más, valami egyedi... Nem is (olyan) rossz ez! Szép (és kissé nehéz) illatélmény!

Nagyon nem én vagyok! Viselni nem tudnám/merném. Ehhez az alkotáshoz kell a megfelelő (erős) alany, na meg hangulat!

Rajtam kb. 3-4 órát bír csak, az első 1-2-(3) óra még intenzív, a végén hirtelen bőrközelivé válik (finom, puha édesség marad). Ennyi mondjuk nekem elég is belőle... Többet nem bírnék egyszerre. :) De biztos, hogy lesz még hozzá kedvem! Csak úgy, itthon, magamnak, játékból! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Eriii

2019. szeptember 6.

Huh! Régóta szemezek vele, tetszett a leírása és az üvege. Érdekelt, mert nagyon megosztó illat, de nem mertem megvenni. Most akcióban vettem a bátorságot, hogy beszerezzem. Utánanéztem, hogy milyen vélemények vannak... Olvastam a neten mindenfélét róla, hogy fülledt esőerdő, mocsárszag, nyanyaszag. Valaki igazi dögös, különlegesnek titulálja. Amikor bontottam ki, kántáltam magamban, hogy: ne legyél büdös, ne legyél büdös! 🤣Rajtam kifújáskor gömbrágó, a rózsaszín + locsolókölni. Aztán 15 perc után mintha a clorox hypot összekeverném marcipánnal és vaníliával, de mögötte ott a rágó is rendíthetetlenül. 😅
Nagyon ismerős illat, valamelyik gagyi parfümöm volt hasonló.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, még tesztelgetem.
De a mocsárszagnál jobb, ezért adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nagyon ismerős illat, valamelyik gagyi parfümöm volt hasonló.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, még tesztelgetem.
De a mocsárszagnál jobb, ezért adok két csillagot.

Natalie

2019. augusztus 24.

Bárhol,bármikor,én vagyok.Tartós,hatósugara is van rendesen,és szerencsére nem divatos.A guta megütne ha másokon is érezném. Kettesével veszem,erről az illatról szerintem soha nem tudnék lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Szirmike

2019. május 2.

21 ève használom ezt a parfümöt. Egyszerűen ellenállhatatlan számomra. Kèt illat lètezik számomra, ami mindig kell, hogy legyen otthon. Az egyik ez. Amikor először kipróbáltam, az eladó felhívta a figyelmemet, hogy nagyon megosztó a parfüm. Vagy imádni, vagy utálni lehet. Èn imádom. Az èn bőrömön olyan csodás az illata, hogy mindenki kèrdezgeti, mi ez a parfüm, mert mèg soha nem èreztek ilyet. Hát nem mindennapi, az biztos. Hangulatom függvènye, hogy mikor fújok egy icipicit magamra. Nem számít az èvszak, az alkalom stb. Nagyon buja, csábító illat. Olyan Èdenkertes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

danacanahai

2019. február 28.

Regota vagyom ra... szerintem olyan oregnenis illat (a nagymamam illata), de nekem ennek ellenere (vagy epp ezert) tetszik... Eddig 2x volt 5 ml-es mintam, de most beruhaztam egy 50 ml-el. Nem a legszuperebb darab a kollekciomban DE akartam OT, es orulok neki. Minden nap nem tudnam viselni, de azert neha "szuksegem" van ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Zsuzsixy

2019. január 15.

Itt vettem egy 5ml mintát kíváncsiságból .Furcsa illata van van benne valami MI EZ?de csak szagolgatnám egész nap fantasztikus egyedi merész bár hőségben nem a legjobb ötlet .
Alig várom az őszt beszerzek belőle addig.
És nem érdekel ki mit mond majd.

Update;De fura ez a karamell amit más is érez benne érdekes nem??vagy inkább égetett cukorra emlékeztet ?Hát se ősszel se télen nem barátkoztunk össze a fej illat csodás egyedi aztán idővel átvált valamivé ami szörnyű lemoshatatlan mi ez?Hányingerem lett tőle.De továbbra is szagolgatom ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Alig várom az őszt beszerzek belőle addig.
És nem érdekel ki mit mond majd.

mopi0306

2018. augusztus 3.

Sokáig hezitáltam mire megvettem ezt a parfümöt!
Nem tartozik a trendi parfümök közé,ez az illat nem fog gyakran szembe jönni az utcán!
Véleményem szerint sz egy igen megosztó illat,nagyon merész,és igen érdekes illat!
Próbáltam keresni,hogy mire hasonlíthat,de nincs....ez egy egyedi illat!
Tartóssága jó,elég hosszan érezhető!
Ezt a parfümöt énleginkább őszi viseletnek tudom elképzelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Sokáig hezitáltam mire megvettem ezt a parfümöt!
Próbáltam keresni,hogy mire hasonlíthat,de nincs....ez egy egyedi illat!
Tartóssága jó,elég hosszan érezhető!
Ezt a parfümöt énleginkább őszi viseletnek tudom elképzelni!

d.krisztina

2018. június 17.

Nagyon tartósnak érzem, de rajtam sajnos nem működik. Fogalmam sincs, hogy melyik összetevő a ludas, de olyan rajtam, mintha fogat mostam volna vagy rágó illat, konkrétan mentolos hatást kelt, és ezt nem viselem el sokáig. Rémesen irritál. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Krisztocska

2018. június 5.

Nagyon különös illat ez számomra. Szó szerint a mai napig elutasítottam, nem tetszett. Azonban ma szétnéztem a mintás kosárkámban és rábukkantam. Mivel mostanában megőrülök a kissé zöldes-esős illatokért (pl Kiehl's Forest Rain), ki is próbáltam. Hatàrozottan tetszik, bár még csak barátkozunk. Van benne valami kissé fojtó, talán a cédrus, ahogy előbukkan belőle, de ugynakkor édeskés, megfoghatatlan és igen, határozottan retró, bár nem emlékszem rá ifjúkoromból. Hálistennek a sárgadinnyét és az ananászt nem érzem, de gyanítom ezek tesznek hozzá az édességéhez. Felkerült a listámra, mindenképp tesztelni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.