Cacharel

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: őszibarack, mandarin, citrom, bergamot

Szívjegyek: tubarózsa, sárgadinnye, rózsa, narancsvirág, mimóza, lótusz, jázmin, gyöngyvirág, ananász

Alapjegyek: virginiai cédrus, tonkabab, szantálfa, pacsuli, fehér akác

Ár: 7000+postaköltség , Eladó: tamtam23
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Kaposvár, fizetés: Átvehető személyesen Kaposváron vagy postázom.

Linett21

2021. szeptember 25.

Upd.:
A betyárját, hogy ez még mindig milyen jó!!! Ma újra viseltem (február után), hisz már nincs 30 fok és megint rájöttem, mennyire imádom ezt a kis megzabolázhatatlan dögöt. :-) Nem tudom, mit pakoltak ebbe a parfümbe (meg már többször reformurálták is), de ez még mindig addiktív, önálló egyéniség; nehéz kiismerni. Ma a mimóza jeleskedett benne, ami igazi őszi jegy nekem; őt éreztem - bármit félresöprően - prominensnek belőle. Fűszeres mimóza! De akárhányszor viselem, mindig újabb és újabb, ismeretlen arcát mutatja ez a parfüm; csak a döglesztő hatósugár és tartósság az állandó benne.Meglehet, az aktuális bőrkémia is számít.... Szóval, még több év távlatából is van még mit felfedezni rajta, újból rájöttem. Mindig más érzek rajta, mindig egy-egy újabb oldalát fedezem fel. (Kár, hogy az újabb parfümök kapcsán ilyen élmény szinte már alig ér...) Plusz ezer csillag :-)

2021. február 25.
A legkedvesebb, "mindenki más utálja körülöttem" illatom a világ legrondább üvegében. Imádom! Nagyon megosztó illat; vagy imádod, vagy felfordul tőle a gyomrod; középút ritkán van. Sok tekintetben olyan, mint a Mugler Angel EDP-je: ez is nagyon erős, nagyon tartós, nagyon '90-es évek hangulatú. De ez valahogy tényleg olyan, mint a doboza és a reklámja: zöld dzsungel, ahol mindenféle virág és növény nőhet szabadon. Ellentmondást nem tűrő; öntörvényű, millióféle virág olvasztótégelye. Ez a koratavaszi illatom; valamikor még virágzás előtt, amikor reggelente még fagy, február-március. Nyáron túl sok, a meleg és a napfény a nagyanyám szovjet kölnijére égeti a bőrömön. Szigorúan max. 2 fújást egyszerre! Többet soha, elvégre a többi embernek is joga van az oxigénhez... Ez mindig ott lesz a polcomon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Upd.:

2021. február 25.

Ancsika77

2021. május 29.

Ez aztán a bombasztikus illat,kell hozzá befogadó képesség!))Imádom!Dzsungel,őserdő,édenkert,keserű és édes,meleg és hideg,ezek a szavak jutnak róla eszembe.Szerintem a modern kori reinkarnációja a Mugler Aurája!Eszméletlen különleges gyógynövényes zöld- virágos illatok.Jaaa és Kenzo Jungle rajongóknak nagyon tetszhet.Különleges illat,különleges személyeknek,különleges alkalmakra.Nagyra értékelem az egyediségét,a tartósságát,az erejét.Csak azt sajnálom,hogy nehéz beszerezni,bár a Douglasban most éppen elérhető,pénztárcabarát áron.Nekem örök kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 29.

dbeata

2021. március 4.

Egyszer, még tini koromban volt egy ilyen parfümöm. Lehet, hogy újraveszem itt "fújós" kiszerelésben, csak a hecc kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 4.

Niki0215

2020. október 14.

Júúúj, nagyon nem. Borzasztóan erős, fejfájdítós illat.. Az biztos, hogy nem szembejövős egy illat, de nagyon nem.. Régen amikor még nem volt ekkora választék, volt belőle kisebb kiszereléssel. De elképzelni sem tudom, hogy használtam ezt el....Tény, a hatósugara nagyon nagy....De egyáltalán nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Andy090209

2020. július 22.

Csak mintám van belőle(szerencsére 😃).
Lentebb olvastam, hogy vki azt írta róla, "mocsárszagú". Nahát rajtam is! Illetve "dauer-szag" 😝 Nagyon nem erre számítottam 😒

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Csak mintám van belőle(szerencsére 😃).

Zsuzsi70

2020. június 18.

Nem egy tucat illat az biztos, rajtam nagyon finom, egész nap kitart, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Nem egy tucat illat az biztos, rajtam nagyon finom, egész nap kitart, imádom!

Leslie

2020. január 25.

Egy pár éve még azt mondtam volna, hogy a mi szerelmünk örök és ő a nagy ő....de sajnos eljött a kiábrándulás. Nem tudom mi történt az orrommal, de már nem érzem kellemesnek, inkább helyenként büdösnek. A biztonság kedvéért vettem 2 üveggel is különböző helyeken, mert először azt hittem, hogy megromlott. De a második üvegnél is azt tapasztaltam, hogy az illat, amit egykor összehasonlíthatatlanul finomnak éreztem, többé már nincs... Sajnálom, hogy elmúlt a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Neyerdua

2019. szeptember 10.

1-2 csepp az 1 ml-s mintából. A kezdés brutál...  Ismerős, éreztem már... Nem is tudom: Férfias. Negro? Gyógyszertár? Megvan: Szúnyogriasztó (asszem a VAPE Sensitiv)!

Utána számomra megfoghatatlan az illat. Enyhén mentolos, poros-füstös-krémes, gyógynövényes-gyümölcsös, furfangos zöld(?) keverék... (Nem tudom kivenni egyértelműen egy összetevőjét sem.)

Keményen érzem magam körül, orrbanmaradós... Rendesen beédesedik rajtam, már-már fejfájdító... De szagolgatni akarom! Nem nyanyás, nem ódivatú, csak... valami fura, valami más, valami egyedi... Nem is (olyan) rossz ez! Szép (és kissé nehéz) illatélmény!

Nagyon nem én vagyok! Viselni nem tudnám/merném. Ehhez az alkotáshoz kell a megfelelő (erős) alany, na meg hangulat!

Rajtam kb. 3-4 órát bír csak, az első 1-2-(3) óra még intenzív, a végén hirtelen bőrközelivé válik (finom, puha édesség marad). Ennyi mondjuk nekem elég is belőle... Többet nem bírnék egyszerre. :) De biztos, hogy lesz még hozzá kedvem! Csak úgy, itthon, magamnak, játékból! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Eriii

2019. szeptember 6.

Huh! Régóta szemezek vele, tetszett a leírása és az üvege. Érdekelt, mert nagyon megosztó illat, de nem mertem megvenni. Most akcióban vettem a bátorságot, hogy beszerezzem. Utánanéztem, hogy milyen vélemények vannak... Olvastam a neten mindenfélét róla, hogy fülledt esőerdő, mocsárszag, nyanyaszag. Valaki igazi dögös, különlegesnek titulálja. Amikor bontottam ki, kántáltam magamban, hogy: ne legyél büdös, ne legyél büdös! 🤣Rajtam kifújáskor gömbrágó, a rózsaszín + locsolókölni. Aztán 15 perc után mintha a clorox hypot összekeverném marcipánnal és vaníliával, de mögötte ott a rágó is rendíthetetlenül. 😅
Nagyon ismerős illat, valamelyik gagyi parfümöm volt hasonló.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, még tesztelgetem.
De a mocsárszagnál jobb, ezért adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nagyon ismerős illat, valamelyik gagyi parfümöm volt hasonló.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, még tesztelgetem.
De a mocsárszagnál jobb, ezért adok két csillagot.

Natalie

2019. augusztus 24.

Bárhol,bármikor,én vagyok.Tartós,hatósugara is van rendesen,és szerencsére nem divatos.A guta megütne ha másokon is érezném. Kettesével veszem,erről az illatról szerintem soha nem tudnék lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.