Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

Ár: 1500/2500 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra/Foxposttal küldöm, személyes átvétel
Cacharel Noa fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

racheldawes

2022. március 26.

Mintát próbáltam ki belőle nemrég, amikor elkezdtem tavaszi parfümök után keresgélni. Nagyon finom illat, lágy, nőies, púderes, engem emlékeztetett a Trussardi My name-re. Tartósság átlagos, bőrközelben viszonylag sokáig érezni. Kortalan, elegáns, nem tolakodó vagy megosztó. Egyedül a púderessége miatt nem fogom megvásárolni, tavasszal jobban szeretem a friss, gyümölcsös illatokat, de ősszel tenni fogok vele még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

nashko77

2022. február 14.

Na hát én meg a tisztaságillatok... ez győzött meg arról, hogy ne próbálkozzunk tovább, ami nem meg, az nem megy. Mint pl. az én bőröm és egy liliom-alapú tisztaságillat, ez. Kb. 2 óra a tartósság (jó, tudom, edt), és amíg tart, addig is van egy kis savanyú mellékzöngéje időnként, ami néha öregessé teszi rajtam. Szillázs szinte 0. Az üveg csodaszép, és érzem rajta az enyhe füstösséget is a virágok mellett, ezek plusz pontok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

ViviAnne

2021. november 16.

Nagyon vártam, hogy megszagolhassam, mert épp tisztaság illat keresésben vagyok. Sajnos nekem túl száraz és enyhe illatnak tűnt papíron. Mivel találtam más illatokat amik papíron tetszettek, azokat fújtam fel a bőrömre.. Na majd legközelebb adok neki egy esélyt bőrön is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

EveCarefree

2021. július 27.

Nem ismertem az illatot, viszont engem a Cacharel Lou-louja és Édenje meggyőzött többször is. Az Anais-Anais nekem túl harsány volt, Noa-t meg a Notinon most fillérekért meg lehetett kapni. Nem csalódtam. Abszolút tisztaság, finomság, szappanillat az, ami dominál. Mintha a kádból szálltam volna ki egy fürdő után. Nem vad és nem buja az illat. Szép, diszkrét, lágy.. Amikor ilyen hangulatom lesz, őt fogom viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

anita763

2021. július 25.

Ő egy rejtett gyöngyszem. Az illata olyan, mint egy luxus szappanos, ártatlan csoda. Tiszta, friss, porszerű, pézsmás és hosszantartó. A kávés összetevő kellemes kis meglepetés, ugyanis ad egy kis rúgást ennek az ártatlan, tiszta kompozíciónak. Ha valaki azt állítaná, hogy ő egy modern parfüm, valószínűleg elhinném neki. :) Tökéletes esküvőre, keresztelőre, teára a királynővel, vagy egy dubai herceggel, ráadásul az üveg és a lötyiben úszkáló gyöngyszem egyszerűen csodálatos. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 25.

Linett21

2021. március 24.

Régi klasszikus igásló, ami most is remekül helytáll. Nekem ez a fix 'nyári munkába járós' illatom. Friss, üde; ad egy kifejezett tisztaság- és ápoltságérzetet. Ez az illat senkit sem fog zavarni, vagy fullasztani, mégis érezhető. Olyan, amit akár egy nagy, egyterű irodában is bátran magadra tehetsz, még akkor is, ha csak boxokkal vagytok elszeparálva. Ami a plusz csavart adja benne, az a háttérben lévő friss kávéillat, ami végig érezhető. Ez ad neki mélységet, ugyanakkor ez a kávé nem cukros, nem édes, nem lesz belőle Black opium (szerencsére). Tartóssága rajtam max. 6 óra, szerintem a nap folyamán egyszer azért újrafújós. Ettől függetlenül nálam a top10-ben van és lesz is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

emitaylor23

2021. március 7.

Úgy tűnik, kapuzárási ügyeim lehetnek, mert mostanában állandóan visszarévedek a kamasz köröm környékére.
Akkor használtam ugyanis utoljára ezt a csodát. Így, 20-25 évvel később, újra beszereztem és nem találok szavakat.
Ilyen finomságot, hát csak ámulok, hogy micsoda elegánsan és diszkréten, mégis határozottan ölel körül,
rég nem használok virágos illatokat, de ez most nagy szerelem. A mai, egyszezonos, egy kaptafára készült illatok,
nyugodtan mondjanak le, mint már oly sok véleményemnél leírtam, én továbbra is csak klasszikusokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Erika80

2020. július 10.

Van egy kis mintám, amit próbálgatok. Valóban nagyon finom illat. Puha, ragyogó, tiszta, lágy és nőies. Az összetevőket nézve én egyáltalán nem tudtam volna megmondani, hogy ebben kávészem van. Csupán az illatát kóstolgatva, a fű és a finom virágok kedves és felettébb finom elegyét érzem valami különlegességgel megalapozva. Szerintem az lesz a fehér pézsma. Majd belecsempésztek egy leheletnyi gyümölcsösséget is, de olyan bájjal és kecsességgel, hogy inkább kiemelje a többi összetevő kompozícióját, mintsem elvigye abba az irányba.
Behunyt szemmel beszippantom az illatát, lelki szemeim és érzelmeim tündéri játékot űznek velem. Felsejlik egy gyermekkoromban érzett különös érzelem, mely az édesanyám karjai közt és rám vetett lágy tekintete által érzett nyugalom, a béke érzete volt, a gondtalanságé, mindeközben az illat szimbolizálja édesanyámat, amint nyáron, lágy szellőben áll a lenge és csinos, fehér alapon kis virágmintás nyári ruhájában, s vidáman mosolyog rám. Tiszta, finom és igazi nő.
Hjajj, de szép ez az illat...hmmm... és amit kivált belőlem. :) Egyetlen amit sajnálok, hogy nem tart túl sokáig, így nem a legjobb az ár-érték aránya. De nagyon tetszik, ezért adok neki full értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Sziszilady

2019. szeptember 3.

Nagyon nagyon finom illat. Lágy , púderes, édeskés. Az első 10 percben rajtam hegesztés szaga volt, meg is ijedtem, hogy így marad, de szerencsére utána csodás illattá alakult. Valóban érződik rajta, hogy nem egy ma divatos illat, de számomra nem nyanya szag. Tartóssága csuklóra fújva nem a legjobb, de még ismerkedünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

bobekecske

2019. augusztus 30.

Az utóbbi időben ráuntam, ezért továbbadtam az üvegemen, de ettől függetlenül ez egy nagyon jól megkomponált, szép, puha, tiszta "felnőtt" illat, kis fűszeres csavarral. Én inkább hétköznapinak érzem, de ha valakinek a szignatúrillata, akkor esti programhoz is megállja a helyét. Nyári melegben szerintem picit sok tud lenni, de alapvetően innofenzív, egyáltalán nem harsogja túl viselőjét, nincs benne semmi szúrós, semmi él, semmi karc.
Nekem elsősorban pézsmás, a kávé jegy kiérződik rajta, de ha nem ismerném az illatjegyeit, nem biztos, hogy magamtól könnyen felismerném az illatjegyet. Van egy kis pikantériája, fűszeressége, ugyanakkor teljesen más, mint az általam ismert fűszeres, kávés illatok, sokkal kevésbé édes-meleg.
Ismeretlenül nem ajánlanám senkinek a megvételét, de illatrajongóknak mindenképpen érdemes megismerkedni ezzel a különlegességgel.
Az üveg maga is nagyon szép, jól egyensúlyoz a gicss határán, és illik az illathoz. Mind az illat, mind az üveg abszolút hordozza a 90-es évek jellegzetességeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.