Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

Ár: 8000 , Eladó: iryna39
Állapot: 30 ml/pár fujas hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés személyes átvételkor vagy előre utalással
Cacharel Noa🤍5ml
Ár: 1700Ft/5 ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: Budapest XX., XXIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost, Packeta vagy postánmaradó ajánlott küldemény

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dottya

2024. június 18.

Hűha, már nagyon régóta keresek Dove szappan jellegű illatot, eddig ez a legközelebbi találat.
Az első fújás kicsit alkoholos, majd amikor elkezd csendesedni akkor kellemes szappanos-testápolós fehérvirágos tisztaságillatá alakul, mint a dove bodylove testápoló, de a sötétkék nivea kézkrémre is hasonlít.
A leszáradása egyre fehérvirágosabbá válik, testápolós jellegből átmegy inkább fehérvirégos parfümbe.
Engem megdöbbentett, hogy sokat írtátok nem tartós. Rajtam brutálisan tartós és szerintem nagyon erőteljes is, ami engem kicsit zavar már egy idő után. Hiába csak egyetlen picit fújok, egész nap úgy érzem, hogy húzom a csíkot, ezért a -1 csillag. Lehet csak nekem van érzékenyebb orrom, nem kedvelem az erőteljesebb illatokat.
Az üvege szerintem gyönyörű, igazi műalkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 18.

Az üvege szerintem gyönyörű, igazi műalkotás.

engelthaler

2024. június 18.

Számomra igazi tisztaságillat. Finom, minőségi, visszafogott, mérsékelt szillázzsal, de stabilan érezhető. Én a kávét egyáltalán nem érzem ki belőle. A mostani illatok közül a Bvlgari Omnia Crystalline-hoz tudnám hasonlítani. Egyáltalán nem öreges, nem gagyi az üvege, inkább szép és az illathoz méltó. Az pedig nem baj, hogy egy parfüm nem gyilkolja le a viselője környezetét. Hat pontot adnék, ha lehetne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 18.

Nikk89

2023. május 9.

Hm. Egy sima avonos parfüm jellegű illatocska. Az árát abszolút nem éri meg. Kissé jellegtelen, alig érezhető, picit "öreganyós" komfortillat. Ez tényleg senkit nem fog sehol zavarni, tekintve, hogy vagy 2 órán át érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 9.

eternity

2023. január 4.

kedvem lenne az eredeti Noához, vagy egy jó kis másolatához (Zara-Warm Freedom vagy Yodeyma-Dela)-de még várok vele. Simulós, ölelős tisztaság illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. január 4.

ForestNymph

2022. december 8.

Nagyon elvarázsolt Ő is... ❤️
Fújóst vettem, de olyan szép hogy lesz üveges.
Tiszta, ártatlan, légies, lágyan burkol körbe a fehér virágcsokor!
Semmi erőszak, csak puhaság, tavaszi szellő...
Meseszép 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 8.

Nagyon elvarázsolt Ő is... ❤️
Fújóst vettem, de olyan szép hogy lesz üveges.
Tiszta, ártatlan, légies, lágyan burkol körbe a fehér virágcsokor!
Semmi erőszak, csak puhaság, tavaszi szellő...
Meseszép 🤗

MomGoddess

2022. október 7.

Egy szóban ez az illat: puha.
Mint a női kebel, anyai ölelés, bélelt csizmában az első lépések a friss hóban.
Impresszionista, gömbölyded illat, mint sz üvege. Nincsenek élek, harsány jegyek mégsem egy dimenziós.
Nem erőszakos. Néha már azt hinném nincs szillázsa, és elkapom a foszlányát mégis. Ruhán, párnán napokig érzem ha használtam. Belebújós illat. Szinte ártatlan, de nem kislányos. Értem, hogy miért hasonlítják tusfürdőhöz, öblítőhöz, de annyival több van benne.
Nemcsak egy illat, hanem egy érzés.
Olyan nő illata aki úgy tud erős lenni, hogy gyengéd marad, aki úgy szexi, hogy nem közönséges, aki visszafogott eleganciával tűnik kis a sok powehouse illat közül.
Az is igaz, hogy negyed évszázad van lassan mögötte. Szerettem, amikor anyám hordta, gyengéd és nőies lett tőle.
Férjem, gyerekeim de ismerősök is gátlástalanul szimolnak a nyakamba. Ez az illat, amit mindenki csak még egy mpár másodpercig érezni akar.
Lehetne erősebb hatósugara? De akkor már elvesztené a puhaságát, amitől Noa.
Csak egyet kérek, soha ne fogyjon ki a készlet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

Egy szóban ez az illat: puha.
Mint a női kebel, anyai ölelés, bélelt csizmában az első lépések a friss hóban.
Nemcsak egy illat, hanem egy érzés.
Lehetne erősebb hatósugara? De akkor már elvesztené a puhaságát, amitől Noa.
Csak egyet kérek, soha ne fogyjon ki a készlet!

racheldawes

2022. március 26.

Mintát próbáltam ki belőle nemrég, amikor elkezdtem tavaszi parfümök után keresgélni. Nagyon finom illat, lágy, nőies, púderes, engem emlékeztetett a Trussardi My name-re. Tartósság átlagos, bőrközelben viszonylag sokáig érezni. Kortalan, elegáns, nem tolakodó vagy megosztó. Egyedül a púderessége miatt nem fogom megvásárolni, tavasszal jobban szeretem a friss, gyümölcsös illatokat, de ősszel tenni fogok vele még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

nashko77

2022. február 14.

Na hát én meg a tisztaságillatok... ez győzött meg arról, hogy ne próbálkozzunk tovább, ami nem meg, az nem megy. Mint pl. az én bőröm és egy liliom-alapú tisztaságillat, ez. Kb. 2 óra a tartósság (jó, tudom, edt), és amíg tart, addig is van egy kis savanyú mellékzöngéje időnként, ami néha öregessé teszi rajtam. Szillázs szinte 0. Az üveg csodaszép, és érzem rajta az enyhe füstösséget is a virágok mellett, ezek plusz pontok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

ViviAnne

2021. november 16.

Nagyon vártam, hogy megszagolhassam, mert épp tisztaság illat keresésben vagyok. Sajnos nekem túl száraz és enyhe illatnak tűnt papíron. Mivel találtam más illatokat amik papíron tetszettek, azokat fújtam fel a bőrömre.. Na majd legközelebb adok neki egy esélyt bőrön is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

EveCarefree

2021. július 27.

Nem ismertem az illatot, viszont engem a Cacharel Lou-louja és Édenje meggyőzött többször is. Az Anais-Anais nekem túl harsány volt, Noa-t meg a Notinon most fillérekért meg lehetett kapni. Nem csalódtam. Abszolút tisztaság, finomság, szappanillat az, ami dominál. Mintha a kádból szálltam volna ki egy fürdő után. Nem vad és nem buja az illat. Szép, diszkrét, lágy.. Amikor ilyen hangulatom lesz, őt fogom viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.