Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

Ár: 1000 Ft +posta , Eladó: tomane
Állapot: 5 ml-ből a kép szerinti , Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Banki utalást követően postán maradó ajánlott levélként
ÜVEGÉBEN IS! Cacharel NOA fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

Linett21

2021. március 24.

Régi klasszikus igásló, ami most is remekül helytáll. Nekem ez a fix 'nyári munkába járós' illatom. Friss, üde; ad egy kifejezett tisztaság- és ápoltságérzetet. Ez az illat senkit sem fog zavarni, vagy fullasztani, mégis érezhető. Olyan, amit akár egy nagy, egyterű irodában is bátran magadra tehetsz, még akkor is, ha csak boxokkal vagytok elszeparálva. Ami a plusz csavart adja benne, az a háttérben lévő friss kávéillat, ami végig érezhető. Ez ad neki mélységet, ugyanakkor ez a kávé nem cukros, nem édes, nem lesz belőle Black opium (szerencsére). Tartóssága rajtam max. 6 óra, szerintem a nap folyamán egyszer azért újrafújós. Ettől függetlenül nálam a top10-ben van és lesz is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

emitaylor23

2021. március 7.

Úgy tűnik, kapuzárási ügyeim lehetnek, mert mostanában állandóan visszarévedek a kamasz köröm környékére.
Akkor használtam ugyanis utoljára ezt a csodát. Így, 20-25 évvel később, újra beszereztem és nem találok szavakat.
Ilyen finomságot, hát csak ámulok, hogy micsoda elegánsan és diszkréten, mégis határozottan ölel körül,
rég nem használok virágos illatokat, de ez most nagy szerelem. A mai, egyszezonos, egy kaptafára készült illatok,
nyugodtan mondjanak le, mint már oly sok véleményemnél leírtam, én továbbra is csak klasszikusokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Erika80

2020. július 10.

Van egy kis mintám, amit próbálgatok. Valóban nagyon finom illat. Puha, ragyogó, tiszta, lágy és nőies. Az összetevőket nézve én egyáltalán nem tudtam volna megmondani, hogy ebben kávészem van. Csupán az illatát kóstolgatva, a fű és a finom virágok kedves és felettébb finom elegyét érzem valami különlegességgel megalapozva. Szerintem az lesz a fehér pézsma. Majd belecsempésztek egy leheletnyi gyümölcsösséget is, de olyan bájjal és kecsességgel, hogy inkább kiemelje a többi összetevő kompozícióját, mintsem elvigye abba az irányba.
Behunyt szemmel beszippantom az illatát, lelki szemeim és érzelmeim tündéri játékot űznek velem. Felsejlik egy gyermekkoromban érzett különös érzelem, mely az édesanyám karjai közt és rám vetett lágy tekintete által érzett nyugalom, a béke érzete volt, a gondtalanságé, mindeközben az illat szimbolizálja édesanyámat, amint nyáron, lágy szellőben áll a lenge és csinos, fehér alapon kis virágmintás nyári ruhájában, s vidáman mosolyog rám. Tiszta, finom és igazi nő.
Hjajj, de szép ez az illat...hmmm... és amit kivált belőlem. :) Egyetlen amit sajnálok, hogy nem tart túl sokáig, így nem a legjobb az ár-érték aránya. De nagyon tetszik, ezért adok neki full értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Sziszilady

2019. szeptember 3.

Nagyon nagyon finom illat. Lágy , púderes, édeskés. Az első 10 percben rajtam hegesztés szaga volt, meg is ijedtem, hogy így marad, de szerencsére utána csodás illattá alakult. Valóban érződik rajta, hogy nem egy ma divatos illat, de számomra nem nyanya szag. Tartóssága csuklóra fújva nem a legjobb, de még ismerkedünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

bobekecske

2019. augusztus 30.

Az utóbbi időben ráuntam, ezért továbbadtam az üvegemen, de ettől függetlenül ez egy nagyon jól megkomponált, szép, puha, tiszta "felnőtt" illat, kis fűszeres csavarral. Én inkább hétköznapinak érzem, de ha valakinek a szignatúrillata, akkor esti programhoz is megállja a helyét. Nyári melegben szerintem picit sok tud lenni, de alapvetően innofenzív, egyáltalán nem harsogja túl viselőjét, nincs benne semmi szúrós, semmi él, semmi karc.
Nekem elsősorban pézsmás, a kávé jegy kiérződik rajta, de ha nem ismerném az illatjegyeit, nem biztos, hogy magamtól könnyen felismerném az illatjegyet. Van egy kis pikantériája, fűszeressége, ugyanakkor teljesen más, mint az általam ismert fűszeres, kávés illatok, sokkal kevésbé édes-meleg.
Ismeretlenül nem ajánlanám senkinek a megvételét, de illatrajongóknak mindenképpen érdemes megismerkedni ezzel a különlegességgel.
Az üveg maga is nagyon szép, jól egyensúlyoz a gicss határán, és illik az illathoz. Mind az illat, mind az üveg abszolút hordozza a 90-es évek jellegzetességeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Timi8

2019. március 6.

Fantasztikusan finom, egyszerű, természetes illat.
Dior Pure Poison-nel, J.del Pozo in White-tal valamint a Lacoste eau de Lacoste-tal hasonlìtanak egymásra. (Most nem kezdem el nézegetni, hogy melyik volt előbb...)
Egyszer még régebben magamnak vettem, de valahogyan anyunál kötött ki. Azòta is ha látok jò áron, mindìg beszerzem, picit használgatom, majd viszem is át Hozzá! Mindìg tárt karokkal fogadja :)
Szerintem nagyon igényes, diszkrét, maximális ápoltságot sugallò illat. Mivel van benne egy kis melengető illatjegy, én inkább ősztől tavaszig javasolnàm a használatát. Szerintem kellően tartòs, de nagy hatòsugara valòban nincs. Krémesebb tisztaságillatokat kedvelők alapdarabja szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Fantasztikusan finom, egyszerű, természetes illat.

Ziggytwig

2019. március 5.

Egy parfümériàban szagoltam, és éreztem, hogy gyerekkoromból emlékszem rá, szerintem sokan hordták a kilencvenes években. Megvettem, aztàn fújom és nem érzek semmit, valahogy immunis lett ra az orrom. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

lizavetta

2018. december 9.

jaj, és még egy jaj :)) a meleg, fűszeres illatok és az animális jegyek kedvelőjeként vadásztam valami olyan illatra, ami kicsit ...légiesebb (?) mint az általam általában preferált parfümök. olyan napokra, mikor nem szeretnék karácsonyi mézeskalácsként vagy füstölőboltként illatozni. :D általában szökőévben kétszer van ilyen nap, de még nem találtam meg, hogy pontosan mit is "kívánna" ilyenkor az orrom. valamit ötlet?

Az egyik kiszemelt ő volt, a pézsma, a kávé és a füves jegyek miatt, ami alapvetően a csavar lehetne ebben a parfümben - ha éreznék belőlük valamit a bőrömre fújva. Kétszer próbálkoztam vele, sajnos nem működik rajtam. Kifújáskor rögtön anyukám jutott eszembe (Pur blanca?). Mindent leírtak előttem, amit le lehet írni: fehér, púderes tisztaságillat. A krémességéből nekem csak az agresszív testápolós dolog jött át. 2-3 óra elteltével már inkább tudok vele azonosulni, valószínűleg a pézsma miatt, de sajnos akkorra rajtam már túl bőrközeli.

Tanulság: sajnos egyáltalán nem működik a kémiámmal, úgy néz ki... a pulcsim ujján annál kellemesebb. Azért nem adom fel a keresést..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

sieszter

2018. november 22.

Fehérvirágos, krémes illat, nekem tavaszra és őszre való. Kissé retró. Nem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogom, de úgy tűnik, az ehhez hasonló illatok az ízlésem szerint valók, mert a népszerű újdonságok között semmi érdekeset nem találok magamnak már évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. szeptember 6.

Ezt a parfümöt már nagyon régen kinéztem magamnak a rengeteg pozitív vélemény miatt, amelyeket itt is és más oldalakon is olvastam. Úgy éreztem, igazán az én kis visszafogott, introvertált, decens lényemnek való. Aztán mindig tolódott, mert mindig volt egy másik aktuális szerelem, és mivel én olyan egyparfümös nő vagyok, mindig csak egyért vagy max kettőért lelkesedem aktuálisan, azt használom állandóan, és csak ha elfogy, akkor váltok, nos emiatt még nem került sorra, csak most. Hirtelen felindulásból akkor most megrendeltem kipróbálás nélkül. Azt vártam, hogy elönt a boldogság, amikor magamra fújom, de ez elmaradt. Olyan kis szappanos semmilyenke (fehér Lux szappan), mintha kezet mostam volna. Semmit nem érzek benne fűből, korianderből, kávéból. Lehet, hogy az én orrom vett ki szabadnapot? És nagyon hamar elillan. El fogom fújogatni persze, nem rossz, és főleg olyan kis enyhe, hogy akár még repülőgépen vagy pl. orvosi rendelőben sem érezném másokat zavarónak. Na és az üvege sem hozza a várt hatást. Kis olcsó műanyag, és főleg, nincs kupakja! Mi volt a terv vajon, hogyan vigyük magunkkal? Kénytelen leszek itthon elfújkálni. Nem szeretném azért nagyon bántani, főleg mivel Cacharel, és biztos lesz olyan hangulatom, amikor pont erre az illatra fogok vágyni, de most csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.