Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

KERESEM Cacharel Noa
Ár: CSERE , Eladó: kvin
Állapot: Minél több :), Helyszín: --, fizetés: --
2000 Ft Cacharel Noa
Ár: 2000 Ft , Eladó: hszandi24
Állapot: 10 ml próbált , Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: Személyes átvétel, postán maradó

picimucko

2017. március 7.

Egy mosolygós tavaszi illat számomra, teljesen véletlenül került a kezembe egy kis üveg, ami szerintem vagy 10 éve ott van a polcomon... Semmilyen emlékem nem volt róla, így leemeltem és megillatoltam. Valami csodálatos otthonos boldogság lett úrrá rajtam. Nosztalgikus érzés, pedig elvileg nem emlékeztem erre a parfümre, és ezért emeltem le a polcról és mégis emlékszem valamire! Csakis jó emlékek és érzések jönnek elő folyamatosan, magam sem tudom, hogy de az agyam mégiscsak kapcsol hozzá emlékeket. Talán anyukám egy másik Cacharel illatára emlékeztet.... Csupa jó dolog, meleg, puha, simogató érzés magamon. Igazi fehér illat, de nem egy elcsépelt egyszerű pézsma púderesség, hanem egy finom nőies bájos tündérillat.
Sajnos valóban nem tartós, de ezt elnézem neki... annyira magával ragadott ez az illat. Talán ez lesz a tavaszi illatom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Vaslady

2016. július 11.

2015.majus.9
Nagyon szép az üvege.
Maga az illat meg nagyon nem tartós :(.
Érdekes illat,nem ismerek hasonló tipust,számomra újdonság.
Tavasszal,vagy nyáron fújnám magamra.
Olyan éteri.
Valahogy a viz és lágyság jut róla eszembe.
De ott van az érzés,egy régi szaloncukor karácsonykor,aminek ezüst csomagolása volt,és fehér szinű,de nem kókusz izű volt.
Nem tudom,hogy kapható -e még ez a retro szaloncukor,de ha igen,akkor karikor veszek belőle.
Ennek a bizonyos szaloncukornak volt hasonló illata.
Nekem pontosan ezért nosztalgia.
Még barátkozunk,itt több alkalmi tesztelésre lesz szükség.
Egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy akarom vagy nem....
Egyenlőre igy marad 3 csillag.....( )
Update:toldom egy csillaggal :)
Különös illat,megbabonázó....
Még tesztelem télen hidegben is....de egyenlőre,egyre jobban tetszik!
2016.01.26
Nem tudok vele betelni.
Annyira egyedi.
Igaz csak pici mintám van,de várok egy alkalmat(lehet Valentin nap lesz az?)amikor is az enyém lehet!
Különös érzéseket vált ki belőlem,ha próbálgatom.
Annyira MÁS...olyan mintha kilépnék a komfortzónámból....
Pár honapja 3 csillaggal kezdtünk...mert nem tudtam hova tenni...magamban
Olyan messze éreztem...mint Makót Jeruzsálemtől...de mégis vonzott,húzott magához...
Aztán az elégedettségtől 4 csillagra emelkedett....
Napokban már elérte a maximum 5 csillagot...és megérett a rendelésre is.
Megszerettem,ezt a különös lágyságot...talán nagyban befolyásol az is,hogy a környezetemben senki sem használja,és még senkin sem éreztem sohasem!
Ma a fragrantican egy hölgy véleményét olvastam,ami szintén nagyon megfogott,engédjétek meg,hogy megosszam veletek:

"Számomra ez az illat puha téli reggel,a fehér ezüstös fényben.
Otthon vagy,már lezuhanyoztál,az ágyad bevetetted.
A kávéd az asztalon,és a kedvenc fehér,gyapjú pulovered viseled.
Minden nyugodt és csendes.
A napfény tükröződik a havon,és jön a macskád,hogy hozzád dörgölözzön :)
Az ablak résnyire nyitva,a hideg beoson,és te nem vagy álmos,inkább éber....
Nekem ezt jelenti az illat.
Nyugodt,tiszta,szinte szűzies,és nagyon emberi."
Update:2016.07.11
Még nem rendeltem meg,hiszen oly sok mindent szeretnék :-D...igy a kis mintákat,a favoritokat,bizonyos időközönként tesztelem.
Sajnos rajtam a nyáron,a nyári időszakban,rettentő furcsa illatot produkál.
Lehet a 35 fok most már neki is túl sok,mert pisi és valami tömény vegyszer szaggá alakult át.
Szóval most csalodott vagyok,de megvárom a fagyos téli reggeleket,majd jön az ujabb próba,aztán ha ok.,akkor rendelés.
Egyszerűen megköveteli a hideget,akkor igazán szép és tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

2015.majus.9
Nagyon szép az üvege.
Maga az illat meg nagyon nem tartós :(.
Érdekes illat,nem ismerek hasonló tipust,számomra újdonság.
Tavasszal,vagy nyáron fújnám magamra.
Olyan éteri.
Valahogy a viz és lágyság jut róla eszembe.
Ennek a bizonyos szaloncukornak volt hasonló illata.
Nekem pontosan ezért nosztalgia.
Még barátkozunk,itt több alkalmi tesztelésre lesz szükség.
Egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy akarom vagy nem....
Egyenlőre igy marad 3 csillag.....( )
Update:toldom egy csillaggal :)
Különös illat,megbabonázó....
Még tesztelem télen hidegben is....de egyenlőre,egyre jobban tetszik!
2016.01.26
Nem tudok vele betelni.
Annyira egyedi.
Különös érzéseket vált ki belőlem,ha próbálgatom.
Annyira MÁS...olyan mintha kilépnék a komfortzónámból....
Pár honapja 3 csillaggal kezdtünk...mert nem tudtam hova tenni...magamban
Aztán az elégedettségtől 4 csillagra emelkedett....
Napokban már elérte a maximum 5 csillagot...és megérett a rendelésre is.

"Számomra ez az illat puha téli reggel,a fehér ezüstös fényben.
Otthon vagy,már lezuhanyoztál,az ágyad bevetetted.
A kávéd az asztalon,és a kedvenc fehér,gyapjú pulovered viseled.
Minden nyugodt és csendes.
A napfény tükröződik a havon,és jön a macskád,hogy hozzád dörgölözzön :)
Az ablak résnyire nyitva,a hideg beoson,és te nem vagy álmos,inkább éber....
Nekem ezt jelenti az illat.
Nyugodt,tiszta,szinte szűzies,és nagyon emberi."
Update:2016.07.11
Sajnos rajtam a nyáron,a nyári időszakban,rettentő furcsa illatot produkál.
Egyszerűen megköveteli a hideget,akkor igazán szép és tökéletes.

mooo

2016. június 7.

Nem az én illatom, de ettől függetlenül egy kiváló fehér illat, a Dior J'adore és a Hermes Jour d'hermes jutott róla eszembe, csak a Noa sokkal-sokkal finomabb! Ha fehér ruhás, természetes szépség lennék tuti Őt választanám, nagyon szép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Marcsi66

2016. április 28.

Valaki azt mondta nekem hogy a Mennyország ott van ahol Te élsz,ahol a szeretteid élnek Veled,,,az otthonod az ÉDES OTTHON...Oliver Cresp ezt alkotta,az élet néhány nyugodt szép perceit..tisztának kellemesnek biztonságosnak imádnivalónak, Gyönyörű reggel az asztalon egy csokor virág ,és a gőzölgő kávé is rám vár.Elegáns és egyedi,trend és korosztálytól független,...egyszerűen csak SZÉP

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

pofiarc

2016. március 18.

Tiszta, egyszerű, nőies illat. Az a fajta, amit szívesen szórok magamra zuhanyozás után. Alapvetően pézsma és fehér virágillat keveréke. Visszafogott, nem húz kondenzcsíkot maga után. Ja, és EGYÁLTALÁN nem hasonlít az Avon Pur Blancára!!! Utóbbit jól ismerem és szeretem, a kettő két különböző illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

maniac78

2016. február 26.

Jajjj, de nagyon-nagyon szerettem. Rajtam a kávé erősen dominált, éppen ezért különleges, egyedi illattá változott. Nagyon finom, kellemes, kifinomult illat. A benne lévő gyöngy nagyon elegánssá varázsolja, illik az illathoz.Tisztaság, jó ízlés, harmónia, különlegesség, jó modor, stílus... ilyen szavak jutnak róla az eszembe, ez az illat ezt szimbolizálja. Viszont elbírom képzelni, hogy van olyan bőrtípus, amivel nem jól harmonizál és nem finom, hanem szúrós. Mindenesetre az ember lánya nem tud vele mellé lőni, mert egy nagyon szerethető, elegánsabb öltözékhez való, 30-45 év közötti nő illata, olyan aki már nem fruska, hanem már beérett, tudja mit akar, nyugodt, nem siet, már meghódította a kiszemelt áldozatát, de azért várja a bókokat. Olyannak való, aki nem szeret feltűnősködni, viszont nem lehet nem észrevenni. Istenem, de imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

lizuka122

2016. január 23.

Nagyon kedves illat a számomra! Nőies, nagyon finom és kissé misztikus. Mindig nagyon jól érzem magam, ha ez van rajtam. Tartósság hagy némi kívánnivalót, de elnézem neki. Szeretem gyöngyével, üvegével, színjátszóságával és tünékeny tündér-illatával együtt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

hedvig17

2016. január 5.

Ugyan csak egy kis mintát teszteltem, de teljesen el vagyok bűvölve. Egy ultranőies, krémesen lágy, tiszta, elegáns illat, amely ugyanakkor friss, vidám és romantikus is. Olyan, mint egy angyali suttogás. Igen, az angyaloknak lehet ilyen illatuk az égben. Szerelem lett az első látásra, akarom mondani illatolásra :-))
A pézsma erősen dominál benne és a kávét is elég erősnek érzem. A színes és a fehér virágok, a gyümölcsök és a fűszerek nagyon szépen kiegészítik egymást. Valahogy mindenből pont annyi van benne, amennyi kell. A pünkösdi rózsával (legkedvesebb virágom), az ylang-ylang, a jázmin, a frézia és a rózsa valami csodás együttest alkot. A fűszerek (koriander, vanília) is nagyon illenek ebbe a társaságba. A liliom nagyon nem tartozik a kedvenc parfüm összetevőim közé, de itt nagyon szépen van jelen… Szóval annyira egyben van ez az illat, hogy hihetetlen.

Így, a hűvös időben nagyon szépen mutat. Kíváncsi vagyok tavasszal, nyáron milyen arcát mutatja majd. Lehet, hogy melegebb időben egy kicsit sok lesz. Meglátjuk..

Az üvege nagyon emlékezet engem az Oriflame Dancing Lady nevű parfümjének üvegére. Az illat valóban hasonlít az Avon Pur Blanca-jára, de nem teljesen ugyanaz.

Természetesen öt csillag !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

Természetesen öt csillag !

juditkaa70

2015. december 29.

Finom illat,különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 29.

Finom illat,különleges.

necra

2015. március 30.

Egy az egyben Avon Pur Blanca :((( Nem rossz, csak kissééééé drága, mert kb a tartóssága is ugyanaz és ráadásul van benne valami műanyag szag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.