Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

KERESEM Cacharel Noa
Ár: CSERE , Eladó: kvin
Állapot: Minél több :), Helyszín: --, fizetés: --
2000 Ft Cacharel Noa
Ár: 2000 Ft , Eladó: hszandi24
Állapot: 10 ml próbált , Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: Személyes átvétel, postán maradó

Numitor

2015. január 3.

Életem parfümje, nem túlzok. Nem tolakodó, kellemes púderes illat. Imàdom . :-):-):-) Visszafogott illat, buliba valami intenzívebbet ajánlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

szamira

2014. november 26.

A reggeli készülődés utolsó rituáléjaként fújtam a mintámból egyet és már kint is voltam az ajtón. Elsőre roppant büdösnek tűnt, erősnek és szúrósnak. Lemosni nem volt idő, így elindultam "büdösen" :) 10-15 perc után szépen melegedett az illat, le mertem volna fogadni, hogy fehér pézsma van benne, annyira jellegzetes tisztaságillatú volt. A kávét is kiérzem belőle, hát az sem a kedvenc összetevőm.
Csuklón szagolva kellemes, puha komfortillat, így tetszik is. Viszont az illat körülöttem lebegve valahogy öreg nyanyásnak hat. Én és a fehér pézsma valahogy nem tudjuk megszeretni egymást.
Aki nem szereti az édes-gyümölcsös-virágos illatokat, szereti a visszafogott stílust, tiszta, irodabarát, kortalan komfortillatot keres és jóban van a fehér pézsmával - nos az menjen és fújjon belőle egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Nóórika

2014. november 5.

Nagyon szeretem a cacharel parfümöket,ezért a minap megszaglásztam a douglasban.
Vártam valami különlegeset, de e helyett, kellemes,visszafogott, púderes illatot kaptam,ami egy óra múlva már nem is érződött. Azért nem mondom,hogy rossz volt,de biztosan nem venném meg.
Számomra túl egyhangú,egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

Számomra túl egyhangú,egyszerű.

hulcsi

2014. október 27.

Annyira büdös volt, amikor kifújtam a Müllerben, hogy egyértelműen valami megbuggyant példány lehetett, mert egy parfüm nem lehet ennyire és ténylegesen maró, büdös. Nagy kár, mert kíváncsi vagyok rá, hogy milyen valójában. Szomorú, hogy ez előfordulhat...

ud..na jó, megnyugodtam.Szerencsém volt egy "igazi" példánnyal is összefutni :) nagyon finom, kellemes, puha, meleg, bújós. Olyan, aminek lennie kell a polcon, mert jó belegubózni téli estéken. Rajta is vagyok a beszerzésen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

inoemi

2014. május 16.

Finom, tiszta illat. Én nagyon szeretem, és mióta egyszer véletlenül rátaláltam, mindig veszek belőle (ha éppen tehetem). Az egyik kedvenc illatom. Nem tolakodó, nem tömény.Nappali használatra tökéletes :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Málni89

2014. január 3.

Sziasztok, nemrég vettem meg ezt az illatot, és én nagyon szeretem. Az elején valóban elég erőteljes illata van, de pár perc múlva ez a tolakodó illat eltűnik és helyét felváltja egy nagyon gyengéd, friss illat. Azoknak a nőknek tudnám ajánlani, akik kifinomultak, szeretik a letisztult stílust, ők imádni fogják ezt az illatot. hugs&kisses

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

csikosmatyas

2013. december 25.

Lestyán kézzel készült konzum szaloncukor illata van :-) Évek óta szinte a védjegyem.

Erről az illatról mindig a Beatles - Here Comes the Sun c. dala jut eszembe. Az illatától még a nap is kisüt és úgy érzed, hogy minden rendben. A szekrénnyi parfümöm közül talán a legszerethetőbb.
Ahogy Lagerfeld mondta: Egy kis feketében sosem lehetsz túl vagy alul öltözött, ez a parfümök kis feketéje, sosem megy ki a divatból.
Az első pillanatban a forrón gőzölgő szilvásgombócra olvadó porcukor kristály jut róla az eszembe, aztán szép lassan előjönnek a virágok, a frissen nyírt gyep, a kávé, vanília, és az egyik legtisztább pézsmaillat amivel találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 25.

matine91

2013. július 8.

anyunak volt ilyen régebben, nagyon szerettem az illatát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

anyunak volt ilyen régebben, nagyon szerettem az illatát! :)

h.ancsi89

2013. április 24.

régebben oda voltam érte,annyira szép kis tisztaságillatnak tartottam,mára már nem vonz,nem akarok magamnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

didus

2013. április 21.

Én imádom a Cacharel parfümöket de ez nagyon nem jön be. Eleinte még finomnak érzem, de pár mp. és esküszöm pisi szagot érzek benne. Még két másik Noa változatot szagoltam, és azokban is érzem a pisi szagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.