Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

KERESEM Cacharel Noa
Ár: CSERE , Eladó: kvin
Állapot: Minél több :), Helyszín: --, fizetés: --
2000 Ft Cacharel Noa
Ár: 2000 Ft , Eladó: hszandi24
Állapot: 10 ml próbált , Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: Személyes átvétel, postán maradó

jakobs

2013. március 5.

Ahogy befujod hamar elmegy az erös illat ,de egy puha egyedi illat marad,nemcsak nekem jön be hanem eddig akivel megszagoltattam mindenki el volt töle hogy milyen finom ,még pasik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Shanin

2013. február 19.

A tisztasag, artatlansag illata. Boldogsag, mosoly, kedvesseg. Ha megerzem, minden rossz dolog eltunik a gondolataimbol, szamomra nagyon megnyugtato, finom illat. Edes, kremes, puderes, semmihez nem hasonlithato, egyedi, kulonleges, megis visszafogott. Nem szeretem a Cacharel illatokat, ez viszont kitunik mind kozul. Megerdemli az 5 csillagot!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

karakumsivatag

2013. február 15.

Szerintem levendula-szappan illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 15.

Szerintem levendula-szappan illat.

Corra

2013. február 3.

Az egyetlen Cacharel illat, amit nagyon szerettem. Az elején van egy szúrós illata rajtam, de ez szépen elmúlik, és nagyon finom pihe-puha kávés-krémes csodává válik. Gyengéd illat, mégis tartós, de csak az érzi, aki közel kerül hozzánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

zalla

2013. január 8.

Sajnos én se tudom leírni, milyen is az illat, talán momo "mosolyillat" elnevezése közelíti meg a legjobban... (amivel a barátom is egyetért) Édeskés, de nem tucatillat.
A tartósságával kapcsolatban: Én 10-12 óra múlva is érzem a fújás helyén az illatot, persze nem olyan erősen. (Nekem éppen az első néhány perc nehéz, mert akkor még nagyon erős számomra a parfüm...) Szóval olyanok számára ideális, akik nem szeretik az erős, hivalkodó illatokat.
Az ára kicsit borsos, viszont a Müllerben most akciós, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Az ára kicsit borsos, viszont a Müllerben most akciós, így megérte.

eisenhauer_virginia

2012. december 27.

Az egyik nagy kedvencem, 5 évig csak ezt használtam. Most is szeretem, bár az illata nem túl tartós, de van benne valami egyedi, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

baobe

2012. július 21.

Nemrég a kezembe került az egyik kiürült Noa üveg. Tetszett a kis gömböc formája, ezért tettem félre törpevázának. (párom nagyon ügyesen le tudja varázsolni a fújókákat.) Már meg is feledkeztem róla, hogy egy időben nagyon szerettem. Édeskés, nagyon kellemes, nőies illata van. Az elején tényleg erős, de utána gyorsan letisztul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

radioaktiva

2012. július 5.

Az illat fantasztikus, de a tartósság(hiánya) miatt muszáj lepontoznom :-( Amúgy imádom.........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Ryana

2012. július 5.

Szerettem nagyon. Nem a legtartósabb, és permetezés után picit erős, de nagyon jellegzetes (bárhol felismerném) kellemes, nőies, vidám illat.
Azért nem veszek többet, mert túlságosan kötődik emlékekhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Azért nem veszek többet, mert túlságosan kötődik emlékekhez.

Dorinaa

2012. április 27.

Nagyon jó kis illat imádom! :) A barátom is dicséri. :P :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 27.

Nagyon jó kis illat imádom! :) A barátom is dicséri. :P :)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.