Cacharel

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: friss fű, koriander, fehér pézsma, kávészem

KERESEM Cacharel Noa
Ár: CSERE , Eladó: kvin
Állapot: Minél több :), Helyszín: --, fizetés: --
2000 Ft Cacharel Noa
Ár: 2000 Ft , Eladó: hszandi24
Állapot: 10 ml próbált , Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: Személyes átvétel, postán maradó

Mya

2012. március 23.

Na ez az a parfüm aminek az illatát nem igazán tudom jellemezni... A lényeg, hogy imádnivaló! Fiatalos, nem hivalkodó, picit púderes vaníliás cukorkás tavaszias, nagyon kellemes különleges illat! Na ezt jól megmondtam!:) De tényleg nem tudom mihez hasonlítani.. Talán az üvege az ami igazán jellemzi a tartalmát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

bbertie

2012. február 11.

Nagyon finom,kellemes tisztaságillat.Olyan frissen mosott ruha illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Nagyon finom,kellemes tisztaságillat.Olyan frissen mosott ruha illata.

momo

2012. február 9.

UPDATE: Újra megvettem, annyira-annyira szeretem ezt a nőies krémességet. Sajnos tényleg nem tartozik a tartós illatok közé, 2-3 fújás sem érződik 1,5 óra után. Ha ez a kis bibi nem lenne, ő lenne A tökéletes illatom.

Igazi nosztalgia. Az egyik első komoly parfümöm volt. Édes, de könnyed, kávés illat. Az elején nagyon intenzív, de úgy emlékszem, sokszor kellett újrafújnom, mert a tartóssága nem a legnagyobb erénye. Annyira szerettem nézegetni az üvegét. Mosolyillat, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

muzli

2012. február 9.

Nem régen kezdtem el használni. Egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Nem régen kezdtem el használni. Egy csoda.

Rosewood

2012. január 13.

Kellemes, diszkrét, könnyed illat, szerettem, csak sajnos, életem egy olyan szakaszában viseltem, amire már nem szívesen emlékszem vissza, így nem tudnám többé használni. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.