Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. július 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: málna, mandarin

Szívjegyek: gyömbér virág, gardénia, jázmin, borostyán

Alapjegyek: kardamom, tej, szantálfa

Női és férfi gyári fújós minták vegyesen.
Ár: 2200.-ft + posta egyben a csomag. , Eladó: cufilili
Állapot: Új, gyári szórófejes minták., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 1500 , Eladó: Mery32
Állapot: 4 ml, Helyszín: Szeged , fizetés: Banki utalás után postán maradóra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rarity

2020. november 22.

Vad, fűszeres, gourmand illat. Az első pár perc émelyítő, de hamar leszárad. Igazán különleges illat, nekem tartós is.
Nagyon szeretem, nekem most ez a tél slágere. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Nagyon szeretem, nekem most ez a tél slágere. :)

pinkyNiki

2020. szeptember 18.

Lehet velem van baj, a bőrömmel.. de rajtam ez egyáltalán nem tartós. Pedig nagyon szeretném, hogy az legyen, ugyanis az illat számomra tökéletesen megalkotott. Édeskés,tejes, de nem túlzó, kifújáskor sem tolakodó,erős.. Szépen alkalmazkodik a bőrömhöz. Csak hát az a fránya tartósság. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Bellz95

2020. szeptember 11.

Kaptam egy fújóst belőle. Az első használat után rögtön azt éreztem, hogy jézusom nekem ez biztos, hogy kell. Szinte fejfájdítóan erős, rámenős, dögös illat. 1 órán keresztül hangosan hirdeti, hogy "Igen, én vagyok". Aztán csendesedni kezd, megszelidül, 3 óra elteltével már teljesen bőrközeli, maximum az érzi, aki átölel. Kb. 5 óra elteltével pedig nyoma sincs. A tartóssága miatt nem fogom megvenni, ez egy edp-hez elég gyenge teljesítmény. De az első órája az fenomenális :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Ferita

2020. június 3.

A férjem ügyesen követi az éppen aktuális kívánságlistámat,éppen ezért lett ő az ajándék évfordulónkra.
Nekem semmi gondom az üveggel,szeretem ha kicsit más,nem a megszokott forma.
Az illata is nagyon tetszik. Fiatalos,energikus,amilyennek én is érzem magam így 40 évesen is. 😄
A málnás illatok amúgy is kedvencek. Szóval aki nem szereti,hagyja meg nekem. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Nekem semmi gondom az üveggel,szeretem ha kicsit más,nem a megszokott forma.
A málnás illatok amúgy is kedvencek. Szóval aki nem szereti,hagyja meg nekem. 🙂

HelloSziaIvett

2020. április 19.

Kis mintát teszteltem 3 napon át és nagyon megszerettem az illatot. Kifújáskor nekem kicsit kóla illata volt, később jött a borostyán, gyömbér, tej, kardamom, szantal és egy isteni édes de hideg illattá alakult. Eszembe jutott róla néha a medvecukor, kóla, popcorn, és persze egy remek indai chai latte. Talán arra hasonlít leginkább így nekem szerelem lett. Elképesztően különleges nincs benne semmi megszokott vagy máshonnan ismerős vonás. Egyetlen hibája hogy minden alkalommal 3-4 órát bírt :( így csak 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

adra

2019. november 1.

Fojtós, bődületes illat, olcsó gagyi, keleti aluljárós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Fojtós, bődületes illat, olcsó gagyi, keleti aluljárós illata van.

Erikaaida

2019. szeptember 8.

Egyszerre krémes, fehér virágos, nem túl édes, első fújásra szerelem. Szerintem négy évszakos illat, ami számomra fontos szempont, az üvege is tetszik. A reklámkampánya is nagyon jól sikerült, valóban merész, független nők illata. Jókedvre derít és magabiztosságot ad. Az utóbbi 1-2 évben jó néhány parfümöt összevásároltam, de ő benne van a top háromban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

erasm98

2019. augusztus 30.

Az elso cacharel illatom eddig, de van egy olyan erzesem, hogy nem az utolso. Amikor megkaptam meg voltam fazva (mikor maskor lennek beteg, ha nem nyaron), igy nem teljesen mukodott a szaglasom, de nem birtam ki, muszaj volt fujnom belole. Amit akkor ereztem, az egy regebbi playboy parfumre emlekeztetett, ami tetszett ugyan, de kicsit azert.. na!:D
Persze azota meggyogyultam es mar mashogy hat az illat. Nem ez A ( nagybetus, alahuzva, kiemelve) parfum, de orulok, hogy megkaptam.

Es itt jon a lenyeg: ami nekem kulonlegesse teszi ezt az illatot az az, hogy kellokeppen karakteres, de azert meg lehet viselni.
Hiaba minden almom, hogy egy igazi "femme fatale parfum" legyen az enyem (ld marc jacobs decadence), egyszeeuen az nem en vagyok (de azert nehanapjan van pofam azt is hasznalni).
De szoval nem egy unalmas, tipikus rozsas irodai illat es nem is az, ami erzelmi tornadot okoz es (kit igy, kit ugy, de) sokkol mindenkit a kornyezetedben.
Amit hianyolok belole az valahogy az egyediseg... es ezzel most nem cafolni akarom a fentebb leirtakat, csak amikor megszagolom a csuklomat, vlmi megis azt sugja, hogy ez így... szoval ez meg nem A parfum (nekem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

EveCarefree

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem a Cacharel illatait. Mindegyik egyedi, különleges, száz közül is felismerném őket /Loulou, Eden, Liberté, Anais/....de az "Igen, Én " számomra tucatillat, az egyediséget nélkülözi. 12 egy tucat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

nyuszo

2019. augusztus 20.

Kifújáskor sokáig érződik a friss gyömbér.
Én ezt kifejezetten élvezem ebben a nagy melegben.
Utána egy fehér virágos, gardéniás-jázminos illattá szelídül.
Annál meglepően jobb az illat, mint amit a giccses üvege sugall.
A kis fújósomat örömmel elhasználom, de venni biztos nem fogok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Kifújáskor sokáig érződik a friss gyömbér.
Én ezt kifejezetten élvezem ebben a nagy melegben.
Utána egy fehér virágos, gardéniás-jázminos illattá szelídül.
Annál meglepően jobb az illat, mint amit a giccses üvege sugall.
A kis fújósomat örömmel elhasználom, de venni biztos nem fogok...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)