Cacharel

Ár:   11 890 Ft, 15 450 Ft és 16 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu003, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 10.

Ár:   11 890 Ft, 15 450 Ft és 16 690 Ft

Szívjegyek: rózsa, rózsaszín jázmin

Alapjegy: szantálfa

Erikaaida

2019. szeptember 5.

Szerintem az eredeti Yes i am sokkal jobb. Ebben van valami zavaró számomra, azt hiszem a körte, és tartósnak sem tartós az eredetihez képest. Az üveg és a reklám nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Asianlover

2019. június 18.

Az anyaillatot nagyon nem komàztam, pedig nagyon szeretem a màlnàt, ezèrt lelkesen vàrtam. Az idei verziò tulajdonkèppen jobb, mert citrusosabb ès valamivel könnyebb is. De tovàbbra is tökèletesen hozza azt az ellenàllhatatlan gyümis-pacsulis katyvaszt, amit egy drogèriàba belèpve èrzünk, ahol màr òràk òta össze-vissza fùjkàltàk a tesztereket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

eszcsy96

2019. június 12.

Édes de mégis friss, málnás, gyömbéres, virágos illat és valóban kicsit Escada jellege van. Sajnos rajtam valami furcsa pacsulis mellékillat is előjött ami nem igazán tetszik, még barátkozom vele. A tartósságával nincs gond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Lilu003

2019. május 22.

Drága Silence-től kaptam ajándékba egy kis fújóst,hatalmas örömmel teszteltem. Az első illatot imádom, így nagyon kíváncsian vártam, mit hoztak ki ebből a változatból. Nagyon meglepett ez a parfüm, nekem nem is annyira pink, nem egy tipikus kislányos illat. A málna nagyon hangsúlyos, igazi gyümölcsös kis parfüm. A lecsengése enyhén fűszeres, kellemesen édes. Ha a piros változatot nem imádnám ennyire, ezt is nagyon szeretném, de így kicsit átlagosabbnak érzem. Olyan illatnak gondolom, amit sokkal többen meg fognak venni,mint elődjét. Kellemes kis komfortillat, nem túl eredeti, de szerethető parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

silence

2019. március 22.

UP:
Visszavonom, amit a tartósságáról írtam korábban..... a kabátomon még 3 nap múlva is érezni lehetett..... vagy megszokta az orrom, vagy csak a bőrömön nem olyan tartós, de kellemes csalódást okozott.

2019. március 18.
Amikor megláttam a Yes I Am-nek ezt az újabb kiadását és olvastam az összetevőit, rögtön tudtam, hogy kell nekem! Vakvásárlás volt, de nem bántam meg!
Kezdeném az üvegével: ez a rúzs forma nekem személy szerint nem tetszik, ahogy Carolina Herrera cipellőivel sem tudtam megbarátkozni a mai napig….. maga az üveg formája már sejteti, hogy ezzel is a fiatalabb korosztályt célozták meg, ezt hűen tükrözi a beltartalom is….. de ha már ennyire túlgiccsesítették ezt az üvegcsét, akkor én biztosan színesebbre kreáltam volna, a sötét üvegcse egy mélyebb, nehezebb illatot sejtet, ezzel szemben ez egy fantasztikusan frissen-édes-gyümölcsös tavaszi vagy nyári fincsiség. Ezért lett volna szerintem ideálisabb egy színesebb vagy áttetszőbb üvegcse….. de félretéve az üveggel szembeni ellenszenvemet: maga az illat teljesen levett a lábamról, nekem nagyon tetszik!
Kifújáskor erőteljes gyömbéres-málnás indítással kezd, amit egyszerűen imádok! Imádom a málnát minden formában - legyen az illat vagy ehető gyümi - és kedvenc parfümösszetevőim egyike ez a finomság. Bár sehol nem olvastam, de én mintha más piros-bogyós gyümölcsöt is vélnék felfedezni ebben az illatban..... a fejjegyek csillapodásával jázminos-szantálos puhasággal lágyulnak a pezsgő illatjegyek...... rózsát is olvasok az összetevői között, de ezt én nem igazán érzem ki belőle, vagy csak az én bőrömön bújik el ez az összetevő...... sebaj, mert rózsás parfümöm van elég, ráadásul az idei parfümfelhozatal szinte csak rózsás illatokkal áraszt el minket, így ez nem is igazán hiányzik......az illatjegyek teljes lecsengésével már csak egy puha, simogató, édeskés-gyümölcsös, egészen bőrközeli illat marad.
Ez az a tavaszi-nyári vidám kis parfüm, amit bármikor, bármilyen alkalomra leemelhet az ember a polcról...... igazi biztonsági játékos, tuti nem lőhet mellé az ember, mert biztosan nem lesz tolakodó..... ez egy olyan "mindenkinek tetszik”, kedves kis illat…..
Röviden összefoglalva ez egy fiatalos, lendületes, vibráló és sziporkázó édes-gyümölcsös parfüm.
Azoknak ajánlanám, akik rajongói a limited edition Escada-knak, mert ettől az illattól is hasonló gyümis üdeségre lehet számítani.
Egyetlen hátrányaként talán a tartósságát tudom megemlíteni, mert EDP révén többet vártam tőle…. csupán 3-4 órát bír rajtam, utána frissíteni kell….. de ezt elnézve jár neki az 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

UP:

2019. március 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol