CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kimélő arclemosó, hidratáló és nyugtató hatással, fiatal bőrre.

illesbb

2015. november 11.

250 Ft-ra le volt árazva, összesen 2 volt csak, ezért anélkül, hogy utána néztem volna elhoztam mindkettőt. Én arctisztítás után használom, néha még egy kicsi alapozó látszik a vattán, amikor áttörlöm vele az arcom, de azt nem tudom, hogy a teljes sminket is leszedi-e, arra nem próbáltam. Az illata nekem kicsit furcsa, de végülis nem zavar túlságosan. Többen írtátok, hogy ragacsos marad használat után a bőrötök, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Nekem ennyiért bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nicu

2014. november 7.

Nekem sem csinál semmit a bőrömmel, mintha vízzel kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Nekem sem csinál semmit a bőrömmel, mintha vízzel kenném.

senskin

2013. november 9.

Nem jó. Arcra legalábbis nem. Viszont, hogy ne essen kárba, ezért kipróbáltam a nyakamon, a dekoltázson, háton, szépen tisztít. Néha még a kezem is áttörlöm vele, így oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

szuperninaa

2013. április 20.

Az ára kedvező, az illata is jó, de sajnos több jót nem lehet róla elmondani. Ragacsos lett nekem is a bőröm, muszáj volt vízzel leöblíteni utána... Vannak jó termékek a márkán belül, de ez nagy tévedés volt! Sebaj a flakonja csak jó lesz valamire :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

j_ronii

2013. április 16.

Nem vált be, sőt mi több szörnyű számomra. Hidratálást nem tapasztaltam. Áttörlés után ragacsos maradt az arcom, majd napközben annyira olajos lett a bőröm, hogy én még ilyet soha semmilyen termék használata után nem tapasztaltam. Szabályosan tocsogott az olajtól az arcom. Nagyon nagy csalódás volt, a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!