Calvin Klein

Ár:   7120 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatjegyek: zöld jegyek, menta, mandarin, levendula, bergamot, boróka, őszibarack, magnólia, jázmin,  orchidea, fű, frézia, vanília, szantál, pézsma, opoponax, cédrus, ámbra

Ár: 5/10 ml 800/1500ft , Eladó: Aerdna
Állapot: 200/130ml, Helyszín: Budapest , fizetés: posta, foxpost
Nushi

2019. augusztus 14.

Nagyon csalódott vagyok. Az illatjegyei alapján rendeltem meg az illatot illetve az itteni értékeléseket olvasva gondoltam igen ez kell nekem. EZ az illat rajtam nem illat. Vagy az orrom nem egyezik ki vele és egyszerűen nem érzem mit fújkáltam vagy a bőröm, de ez nekem semmi, fél óra múlva éreztem valami mohás nem szeretem illatot ... mentem is zuhanyozni... Nem pontozom le azért mert velem nem működik. Eladós lesz.

Update 2019.08.14.
Velem még mindig nem működik... De a férjem imádja magán... Még jó hogy unisex hi hi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Update 2019.08.14.

zs.hencsi

2019. július 26.

Lassan 1 éve használom és egyszerűen nem tudok vele betelni!...

2018.08.24: Csodás illat! Már elég régóta vágytam rá. A leírás és a vélemények alapján úgy gondoltam, hogy az én illatom, pont ilyesmire vágyom. Az többi parfümöm amiket eddig használtam, meguntam és nem találtam az igazit. Ezt viszont nem tudtam megszagolni és kipróbálni, látatlanban viszont nem mertem rendelni, amíg nem tudom hogy viselkedik rajtam. Most viszont egy kedves krémmániás által hozzájutottam egy 10 milis fújóshoz és nagyon boldog vagyok! Köszi Melinda! :) Pont olyan, mint amit vártam. Nagyon jól működik rajtam. Szexi illat, vagy szex illat?? Tényleg uniszex. Férfin is nagyon jó lehet, el tudom képzelni. Azt hiszem ez lesz most az új illatom és jó sokáig nem fogok tőle megválni. Nem az a nagyon harsogó messziről érezhető illat, amit én nem is bánok. Viszont tartós. Először egyet fújtam a csuklómra, eltelt kb 2-3 óra, zuhanyoztam is közben, de még mindig lehet érezni. Amíg meg nem rendelem a legnagyobb kiszerelést, addig nagy becsben tartom a kis 10 milist :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Lassan 1 éve használom és egyszerűen nem tudok vele betelni!...

Renike77

2019. január 16.

Nekem CK-vel a CK One és a Be után be is fejeződött a kapcsolatom, viszont a Be-ről is ugyanazt gondolom, mint a CK One-ról, hogy valódi uniszex, zseniális illat.
Rajtam még nőiesebb, mint a CK One, és nagyon egyedi illat. A levendula és a frézia tutira közrejátszik.
Tisztaság-illat ez is, szerintem nagyon stílusos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Tisztaság-illat ez is, szerintem nagyon stílusos.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Párom használta, de annyira megtetszett, hogy én is vettem egy üveggel. Nem túl tartós, de az ára, a kiszerelése és az illata kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Cintia04

2018. június 7.

...és tényleg!...az Obsessed "kiscsajt" szinte biztos vagyok, hogy ő róla mintázták javarészt. Számomra is nagy a hasonlóság köztük. No de ez a "Be" nagyon fincsi levendulás, tiszta, könnyed illat. Nem csíkhúzó aminek kifejezetten örülök főleg ahogy egyre jobban melegszik az idő, meg amúgy is melegben inkább már a hajamra fújom a parfümöket és a ruhámra egy keveset ha a ruha anyaga és a parfüm állaga engedi...természetesen. Viszont a nyakamon nagyon jól tartja magát 2 spricc is. Sokszor megcsap az illata ha mozgásban vagyok. Főleg kifújáskor érződik, hogy unisex és kissé férfias mivolta is előkerül viszont az én bőrömön egy friss, tiszta levendula illat lesz végül ami nem szúrós, nem bántó. Ruhámon, hajamon jól tartja magát így nekem már megérte beszereznem de a bőrömet is szereti. Kb 4 óra után újrafújós de árát tekintve ezt megbocsájtom neki. Nekem tetszik. Ezen a nyáron azt hiszem nagyon jóban leszünk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

blackberry

2018. április 21.

Olyan mint egy jò szappan. Nagyon bőrközeli, a levendula kellemesen bontakozik ki, nem harsány. Egy kicsit lehetne tartósabb, de mindenképp marad a parfümöspolc állandò lakòja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

kvin

2018. március 11.

Tökéletes unisex illat. Rajtam nagyon jól működik, de a partnerem bőrén is el tudom képzelni. Nagyon szexi, összeolvadós illat. Nem attól uni, hogy egy általános friss, bergamottos üdeség, ahogy általában. Közel sem.
Abban rejlik az esszenciája, hogy bőr illata van, verejték, izzadság, testnedvek, bujaság. Nemtől függetlenül. Ez nem női és nem is férfi illat. Ez meztelenség, csupasz bőr és szex illat. Nemtől függetlenül.
Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Mindenképpen ajánlom.

trinity1982

2018. március 7.

Hát ez valami csoda!! Olyan finom, visszafogott, szolidan elegáns NŐ illat, mintha epp megfürödtem volna és most lépnék ki törölközővel körbetekerve :) Imádom benne, hogy érződik a levendula, de nem olyan émelyítő mennyiségben, hanem éppen csak annyit, hogy megbolondítsa ezt az amúgy is tökéletesen összerakott illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Burya

2017. december 8.

Levendulaimádó nőként nagy szívfájdalmam, hogy ezt az összetevőt szinte teljes egészében kisajátították a férfiak, s ha mégis belekerül egy-egy nőknek szánt illatba, kígyót-békát kiáltanak rá és lehurrogják, hogy de hát ez "pasiszag". Mikor ezzel az illattal először találkoztam, bizony nekem is az ugrott be, hogy "ha én ezt egy pasin megérezném hajjaj!", de aztán valami mégis piszkálta a fantáziámat. Hogy ez NEKEM kell. Hogy magamra fújkáljam. Próbaként rendeltem belőle egy 5 ml-es kis fújóst, mondván, hogy alapvetően maszkulin illat, biztos ritkán nyúlok majd érte, elég lesz belőle ennyi. Aztán a nagy fenéket lett elég! Nem tudok másként fogalmazni, rajtam ez a tökéletes csend illata. A nyugalomé, az őszi levelek közé keveredő levendula és boróka bársonyos illata. Nem az a harsány, cukros, gyümölcsös, vaníliás kotyvalék, mint a női illatok általában (s amelyek közül többet magam is használok), hanem egy magabiztos, de magabiztosságát nem harsányan hangoztató nőé. S eközben egy férfin is tökéletesen megállja a helyét. A tartóssága rajtam érdekes, mert egy óra múlva én már egyáltalán nem érzem, ennek ellenére a reggeli 2 fújást volt, hogy este is megdicsérték. Nekem ő lett a tökéletes komfortillat, amit a legszívesebben fújok magamra fürdés után, és amivel a legszívesebben alszom el. Erős a gyanúm, hogy örök darab lesz a parfümös polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

CeCeDrake

2017. szeptember 11.

Rajtam ez egy az egyben a 2017-es Obsessed, erre a Müllerben jöttem rá, amikor rohantam újdonságot szimatolni. Aztán rájöttem, hogy azt megvenni nem fogom, mert ez állandó darabja az uram parfüm kollekciójának.
CK korszakunkat éltük valószínűleg, mert rajtam épp a Shock Her volt, rajta meg ez, amikor életünkben először találkoztunk.
Férfiakon nagyon jó, én imádom, mert nincs az az erős, vad, mindent elnyomó és csíkot húzó pasi szaga, hanem nagyon finom és kellemes, bőrközeli, amit én kedvelek.
Viszont összeházasítva egymásra fújva a Shock Her és a Be nagyon egyedi illat lesz, előbbit tartósabbá teszi, mint amilyen önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol