Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 75 ml

LaNara

2016. július 26.

Update: Nyáron SEMMIT sem ér, de még annyit sem. Nem vagyok az a vadul izzadó és bűzölgő alkat de mintha semmi sem lenne rajtam konkréten olyan, az illata pedig ilyen hőségben semeddig sem tart.

2016 február 24.: Kezdeném azzal, hogy nem vagyok egy büdös ember DE, egyszerűen a legtöbb dezodor amit használtam olyan szagúvá tett, hogy a kezemet megemelni nem mertem. Próbáltam egy csomó félét; golyósat, stifteset, sprayt de mindnél éreztem azt amit sem én sem mások nem szeretnének, többségük említésre sem méltó -» félig elhasználtakat dobáltam ki. Végső elkeserédesemben megláttam ezt (a fehér verzióját) a Müllerben akciósan és gondoltam teszek egy próbát hátha Calvin megoldja a problémát. Nos ez nem sikerült maradéktalanul de egy fél szintet azért lépett. Az illata nem rossz és határozottan tartós bár 24-48 órán át még nem volt alkalmam tesztelni, de ha újrakenném szerintem meg merném emelni a kezem nyáron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

baba_baby

Korcsoport: >54
2012. április 17.

Nagyon jo az illata es tartos is. Az ara egy kicsit magas ezert -1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 17.

Nagyon jo az illata es tartos is. Az ara egy kicsit magas ezert -1 pont.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.