Calvin Klein

Ár:   7120 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:  fás-aromás

Fejjegyek: csillagánizs, üröm, jákafa,

Szívjegyek: bőr, kávé, dohány,

Alapjegyek:  oak, cédrus, pacsuli, fás jegyek.

Rhodesian Ridgeback

2014. december 16.

Nem az a ripacskodó, hivalkodó illat, de kellemes. Igaz, nem túl intenzív, de lagalább a nap felénél nincs telítve a saját orrod, nem beszélve a fejfájásról és a környezetedet sem mérgezed le. Nekem való illat. Tavaly/tavaly előtt kaptam a nővéremtől, szóval az előttem lévő hozzászóló nagyon fején találta szöget. Nálam hamar elfogyott, mert még akkor is magamra fújtam, ha otthon ültem a négy fal között, vagy csak levittem a blökit. Itt is szeretném neki megköszönni ezt az illatot. Szerettem, mert friss, kellemes, zamatos meleg nyári illata van. Nyári/tavaszi szezonban kiváló választásnak tartom. Nem viccelek, de a 7Up-hoz, Spritehoz tudnám hasonlítani az illatát. Kellemes, édeskés, citrusos és nem túl intezív. Olyan illat, amit egy átlagember szívesen visel magán. Nem tökéletes illat, de melyik az? Ha hosszabban tartana, az lehetne. Összegezve; imádnivaló illat. Számomra különleges friss-fás, citrusos, nagyon finom. Akkor lenne tökéletes, ha nem 3 óráig tartana. Számomra akkor is 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 16.

nyarigabi

2014. augusztus 22.

Átlagos fiatal férfiillat, farmeres-pólós, kellemes. Olyan fiútestvérnek ajándékba vevős fajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT