Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annajudit, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mák, golgotavirág, bazsarózsa, szeder, nárcisz, jázmin, csokoládé, pacsuli, pézsma, vanília, ámbra

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT eladó
Ár: 2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
mikkamakka75

2019. december 7.

A sokak által említett tartósság, illetve annak hiánya a legkisebb gond(om) ezzel a parfümmel, mivel most, 2 órával kifújás után is érzek a bőrömön némi kis édes gyerekfogkrém illatot 😅😂

Rajtam/nekem ez egy rettentő gagyi kis édeskés valami, se tartása, se stílusa, se semmije. Még csak kedvesnek, szerethetőnek vagy otthonosnak sem mondanám. Van, mint szamárnak a fül... 😂 de ha jobban meggondolom, inkább ne legyen. Nem azért mert olyan rossz, hanem mert olyan semmilyen, hogy azt elmondani nem tudom. Pont annyit ér, amennyibe kerül (8500,-/200ml) Nekem mondjuk annyit se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

zs.hencsi

2019. július 26.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Sokat használom. Nem igazán szeretem az édes illatokat, pedig vannak köztük jók, de valahogy nem illenek hozzám. Ez viszont nagyon finom. Nem érzem túl édesnek, inkább csak édeskés, nagyon kellemes. Tartós is edt-hez képest. Csíkot nem húz, de magamon egészen sokáig érzem. Én mondjuk nem is szeretem azokat a parfümöket, ami tolakodóan van jelen és megfullasztja a körülötte levőket, még akkor sem ha jó illat. Ez egy kis szolid kellemes vidám illat. Remélem sokáig kapható lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

VickyV

2018. szeptember 24.

Nagyon "szeretem illat"! Tudni kell róla, hogy ez egy kis tavaszi-nyári könnyű,"elfújkálom parfüm", amibe mártózva szuperül indul a nap. Egy kis tengerparti sétához, munkába, várost nézni, randizni, csajos kávézgatásokhoz is tökéletes. Ezért az árért pedig egy vicc. Az egyetlen nem eltalált dolog benne a fújó VAGY kupak ( na jó, azért a lekapirgálható felirat se túl nagy ötlet), ami konkrétan egy rémesen buta elgondolás, de ezzel meg lehet birkózni azért. Így összességében a kategóriájában szerintem max csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

angelina69

2017. november 11.

Kellemes, édeskés, könnyed és kicsit ennivaló illat. Még gyerekkoromban volt egy málnás krémmel töltött étcsoki, annak volt ilyen illata, ha az ember beleharapott. Egy kis idő múlva kifejezett csorgott a nyálam valami kaja után, miután felfújtam. Egyébként elég visszafogott illat, nem lehet vele senkit riogatni, sokkolni meg pláne nem. Sokkot max a tartóssága okoz. Lehetne tartósabb vagy egy kicsivel nagyobb szillázsú, mert pár órán belül nagyon bőrközelivé válik. Szerintem négyévszakos. Ilyen visszafogottsággal nyáron is nyugodtan lehet fújkálni. Egyébként kifejezetten jókedvre derítő illat, bohókás. Nekem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

pacsulipuli

2017. október 10.

Kellemes, fiatalos, fűszeres illat. Tartóssága nem túl messzemenő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Kellemes, fiatalos, fűszeres illat. Tartóssága nem túl messzemenő..

Flami

2017. szeptember 13.

Számomra ő lehetne a TÖKÉLETES komfortillat...ha tartós lenne. Mert sajnos nem az, ahogy az előttem szólók is leírták.
Annyira finom puha, kedves, kellemes, egy másik parfümnél már felhoztam hogy az bolyhos nyuszi illat, de nem, EZ az.
Szóval nagyon tudnám szeretni, de megfogadtam, hogy csakis tartós parfümöt veszek..
Tudja esetleg valaki, hogy létezik-e hasonló illat, ami hosszan tart??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Tudja esetleg valaki, hogy létezik-e hasonló illat, ami hosszan tart??

dorcmorc

2017. június 10.

Nyári parfüm, számomra. Nagyon imádom az illatát, édes, de valahogy mégsem annyira. Már nem az a kislányosan édes, hanem olyan fiatalosan. Két probléma: első, ahogy előttem mindenki írta a tartóssága pocsék... második a kiszerelése. Ha valaki sokat utazik, mint pl én az elég rssz helyzetben van. A gépre nem lehet felvinni, meg ugye a kis nejlon zacskó felét elfoglalná, na meg cipelni mindenhová azt a nagy nehéz üveget :(... Úgyhogy csak a bázison tudom használni, de akkor fújom állandóan, mintha muszáj lenne, különben... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Ella

2017. április 24.

Édes kis semmiség. Nagyon kellemes az illata, de nem kiemelkedő, nem egyedi. A tartóssága maximum 10 perc. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

lizibartha

2017. március 15.

magyopn kellemes és finom az illata, nagyon szeretem de a tartóssága iszonyatosan gyenge. Az egyik leggyengébb parfümöm ilyen szempontból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Marcsi66

2017. február 7.

Ilyen parfümmel még nem volt dolgom,nem is értem h kerül forgalomba,,,200ml kiszerelés most néztem meg,8000 ezer körüli áron kapható,szuper
Nem túlzom el,de itt valóban 5 perc a tartósság....amúgy nagyon kellemes nőcis illat,édesek lennének a virágok,egy kis gyümölccsel,
0 pontot nem lehet adni!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

0 pontot nem lehet adni!!!!!

Antioxidánsok: BHT