Calvin Klein

Ár:   15 930 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   15 930 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: mandarin, tengeri só, gyömbér

Szívjegy: zsálya

Alapjegyek: borostyán, szantálfa

Ár: 8.000 Ft , Eladó: adelos
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés: banki átutalással postai úton vagy utánvéttel Foxposttal, illetve személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Natalie

2021. április 17.

1 óra alatt beleszerettem és beszereztem. Érdekes,h a CK One illata egyáltalán nem jött be soha,férjemnek sem,viszont van egy közös illatunk naagyon régóta, a CK be. Sosem unom meg,se magamon,se rajta. Ezzel a sárgakupakos csodával bővültünk. Isteni jó,tartóssága sem rossz,el vagyok bűvölve.

Ud:nagyon kiváncsi voltam az idei kiadásra. Lassan fél éve keseríti meg az életemet,hogy a szaglásomnak annyi. Vártam,bíztam,kezdem elengedni,hogy rendbe jövök. Érzek illatokat,szagokat,de úgy mint ahogy apukám hall...szelektíven.;) Annyiban rosszabb nekem,hogy én nem tudom szabályozni mit akarok és mit nem érezni. Ez az illat rabul ejtett múlt évben azonnal,szinte el is fújtam mindet egyedül,de néha éreztem,hogy lehetne egy nagy hatósugarú,igazi csúcsfegyver illat,annyira kedves az orromnak. Pár hete felbukkant a nyár egy kis időre,előkerült ez is,legnagyobb meglepetésemre ez az illat felerősödve ölel körbe,igazi nagyágyú módjára. Fura,mert a Cacharel Eden-je szagtalanná vált számomra🤔. Nem az illatok változtak persze,hanem az orrom,de legalább picit kárpótolva vagyok most. Vártam kiváncsian,hogy milyen lesz az idei...jesszus. Nem 1x teszteltem,papiron,ruhán,bőrön...förtelem. Nem biztos,hogy tényleg az,de az orromnak egyértelműen hányás(pardon!!!) szag,semmi más,csak és kizárólag az. Megrendeltem ezt megint,szerencsére találtam még,és érdekes,de ugyanazt érzem mint múlt évben,csak sokkal intenzívebben. Elviccelődtem talán a dolgot,de sajna nem az,jelenleg ez az illat az egyetlen ami örömet okoz,ami jólesik a lelkemnek és amit tényleg érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 17.

cintialaura

2020. augusztus 26.

Olyan finom, citrusos illata van, igazi nyári parfüm lenne, de a tartóssága rajtam egy lepkefinggal ér fel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

lenochka

2020. május 29.

Szuper friss és könnyű parfüm, a forró nyári napokon tökéletes lesz!
Pompás újdonság, határozottan érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Szuper friss és könnyű parfüm, a forró nyári napokon tökéletes lesz!
Pompás újdonság, határozottan érdemes kipróbálni!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.