Calvin Klein

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: Andy B, Módosítva: 2013. december 23.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: fás-virágos

Illatösszetevők: citrom, bergamot, neroli, körte, szilva, gardénia, rózsaszín bors, ibolya, cédrus, tömjén, vetiver és pézsma

Ár: 5000 , Eladó: Timicsek
Állapot: 90/80, Helyszín: Budaörs, vagy Budapest XIII, IV, XV. ker., fizetés: személyesen
Calvin Klein Downtown 50/40 ml
Ár: 5500+posta , Eladó: Fanika
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: --

mercso1108

2020. augusztus 27.

Kellemes illat . Hétköznapra pont ideális .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Kellemes illat . Hétköznapra pont ideális .

kissagi19

2020. június 30.

29 fokban : Rajtam füstös- fás illat. Kifújáskor kissé fűszeres, rózsaborsos. Majd elmélyül, és igazi dög lesz. A férjemnek nagyon tetszik rajtam, a kémiámmal nagyon együtt rezeg. Megvettem egy 50 milist, kíváncsi leszek, októberben mit fog mutatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

mlnda

2020. március 28.

13-ban kaptam meg ajandekba az 50ml-s verziot, es nagyon tetszett.
En semmi gyumolcsoset nem erzek benne, a boromon inkabb a fas es fuszeres jegyei ervenyesulnek. Valoszinuleg ezert is szeretem annyira.
Ha nehany szoban kellene leirjam, hogy mi jut eszembe errol az illatrol, akkor az a "tiszta viz" lenne. Lehet furan hangzik, mert a tiszta viznek nincs illata, de... kepzelj el egy forro nyari napot, nagyon kifaradtal, kitikkaldtal, szomjas vagy es akkor eled tesznek egy naaagy pohar tiszta, edes vizet. Ennek a viznek most nagyon jo ize van, edes, friss. Na, ez az iz atkonvertalva illatta nekem a CK Downtown-ja. :D
Fas, friss, edeskes. Tartossagra teljesen meg vagyok vele elegedve, rajtam egesz nap erzodik.
Szeretem ezt a parfumot, bevallom, az utolso nehany milijet meg mindig orizgetem es csak ritkan hasznalom, hogy tartson meg egy kicsit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

13-ban kaptam meg ajandekba az 50ml-s verziot, es nagyon tetszett.

Sziszilady

2019. november 24.

Kis mintám volt belőle, ami nagyon tetszett. Rendeltem egy 30ml-t,de így már nem tetszik annyira.. Emlékeztet egy régi avon TTA flankerre, amik borzalmak az orromnak, gyomromnak.
Update : nagyon megszerettem, már nem érzem a hasonlóságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Update : nagyon megszerettem, már nem érzem a hasonlóságot.

zs.hencsi

2019. július 24.

Nagyon jó illat, szerettem használni. Jó értelemben vett hétköznapi illat szerintem. 50 ml-t használtam el belőle pár ml híján, de egyre ritkábban nyúlok érte. Azt hiszem kezdem unni. Nem rég cseréltem itt egy kedves eladóval egy majdnem teljes üveg 50 ml-t, de azt már nem fogom elhasználni. Most találtam helyette egy új hétköznapi illatot magamnak ami még az újdonság erejével hat, (szintén Calvin Klein egyébként) úgyhogy tőle most megválok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Timi8

2019. május 18.

Gyümölcsös-virágos kis fás illat. Jò.
(Rajtam egyáltalán nem lett Light Blue, annak minden egyes hasonmásátòl tudatosan távol tartom magam.) Inkább olyan mintha az Euphoria család tagja lenne, teljesen beleillik szerintem. Olyan mint egy bájosabb, tavaszi-nyári flankere.
(Amùgy ezt pl.sosem értettem, miért csinálnak 25.illatváltozatot, edp, edt, Gold, Legere, Summer, Intense... tudomisén....amikor már szögegyenest eltérnek az anyaillattòl, annak koncepciòját és sokkal ésszerűbb volna egy kövi változatot már egy önállò, ùj illatként kiadni....) Na de itt épp fordìtott a helyzet, mert nekem az Euphoria Blossom és a nagy kedvenc Forbidden Euphoriám nem illik a családba, ez utòbbi simán meg is érdemelte volna autonòmiáját, viszont ez a Dowtown meg lehetne simán helyette egy Euphori flanker. :)))) Euphoria Downtown.
Ez ùton is elnézést kérek a végtelenül "magasröptű" eszmefuttatásomért, kikapcsolòdásként most ezt tűnik a leghatásosabbnak... Szòval tènyleg bocsi.
Fincsi gyümis, én körte helyett pici mangòszerűt vélek benne felfedezni, gardènia is kb.stimmel, finoman fűszeres is, ezek szerint a ròzsabors miatt, a kis fássága miatt pedig nem lesz sem gyermeteg, sem gagyi. Sztem finom, egyszerű, nem műanyag. Vagàny, picit pimasz, olyan nyitottszàjjal rágòzò, lufit pukkasztò kamaszlànyos :) Szìvesen illatolom magam körül. Kár, hogy vmiért mégsem passzolunk. Talán lehetne ragacsosabb, vagy fásabb, esetleg sokkal fűszeresebb, mélyebb. Bár akkor meg már teljesen átmenne Deep Euphoriába. :)))
Szerintem aki kedveli a gyümis-virágos, igazi 4-évszakos illatokat, ezzel mindenképp tegyen egy pròbàt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Gyümölcsös-virágos kis fás illat. Jò.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nagyon szerettem ezt az illatot, abszolút tükrözte az ízlésemet, de sajnos egy Zarás parfüm is vetekedhetne a tartósságával. Egész nap fújkálnom kellett, hogy rendesen érezhessem az illatát. Nagy kár érte, az illata tényleg különleges és isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

ZoeAZs

2018. május 11.

Nekem nagyon D&G Light Blue ez az illat, és nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Nekem nagyon D&G Light Blue ez az illat, és nagy kedvenc :)

mse02

2018. január 8.

Enyhe, édes, kellemes, közepesen tartós.
Nem lett a kedvencem, de azért elégedett vagyok vele.
Ő hozzá kaptam ajándékba egy CK fejhallgatót :D amivel szintén elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Enyhe, édes, kellemes, közepesen tartós.
Nem lett a kedvencem, de azért elégedett vagyok vele.

Firenzisz

2017. december 27.

Nagyon jó illatkompozíció. Az idei télen ez a kedvenc parfümöm. Hosszan tartó szolid, mégis emlékezetes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)