Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-aquás

Fejjegyek: uborka, alma, babarózsa, sárgabarack

Szívjegyek: jázmin, gardénia, magnólia, tiare virág

Alapjegyek: fás jegyek, cédrus, pézsma

Ár: 500+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml fújós, Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
fújós 5*5 ml vizes kék illat nyárra hölgyeknek
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
allebag2

2019. február 27.

Tucatillat közepes tartóssággal. Semmi eredetiség nincs benne, egy sima kék illat, kicsit vizes, de mégis émelyítő, és van benne valami kommersz szúrósság is. Biztos nem választanám nyárra, mert annyira frissnek sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

kvin

2018. július 2.

Az eleje tetszett, szeretem a uborkás, friss-aqua illatokat, de összességében valahogy mégsem érintett meg, számomra felejthető.
Vizes, kicsit unisexbe hajló, de a virágos jegyek átbillentik nőiesebb irányba. Viszont tényleg van egy strandos jellege, gumi úszók, klóros víz, lábáztató, fém korlátok.... nekem már túl nyár, "társasági illat", ha lehet ilyet mondani. Ebbe belefér a haverokkal nyaralás, fesztiválozás, esküvőzés, valahogy sok ember és nyüzsi, nagyon távol áll tőlem ez a világ, nem tudok benne elmélyülni, lehet, hogy ezért nem találtunk egymásra.
Idővel a vizes érzetet elborítják a virágok, az alma kevés, a bazsarózsa sok, és az én orromnak nem illik össze az uborkával, egy fémes érzetet hagy maga után. Szagolgatom, szagolgatom, már megszoktam az illatot, de nem hagy bennem nyomot, jövő nyárra elfelejteném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Monika1119

2017. október 9.

Nyárra kerestem friss, üde illatot, és ezzel teljesen elégedett vagyok. Nem tolakodó, de érezhető, légies. Sajnos a bőrömön nem túl tartós, többször kell befújnom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

dalmaflora

2017. március 14.

A papírcsíkra fújva, elképesztő finom illata van, pontosan az az illat amit érezni szeretnék magamon. Viszont rajtam nem működik, pár óra után sima szappan szaga lesz, ami pedig nem valami előnyös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

ihavenotime4this

2016. augusztus 16.

Akkor én leszek az első elégedetlenkedő. Szerintem semmi különleges nincs ebben az illatban. Nekem a Bvlgari Crystallinehez egyáltalán nem hasonlít, erről az illatról nekem egy gyenge és egytucat Avon illatkompozíció jut eszembe, sőt megvan az Avon Aqua is, és szerintem az jobban összerakott illat, mint ez. Természetesen el fogom használni, egyáltalán nem tartós (így legalább hamarabb elfogy), nekem az uborkás jelleg abszolute nem érződik, csak egy friss, vizes illatot érzek, mindenféle meglepetés vagy csavar nélkül, kissé wc illatosító jellege is van szerintem. Nálam a friss, aquás illatok koronázatlan királynője az a Giorgio Armani Acqua di Gioája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Vaslady

2016. június 28.

Igen,elég jól kivehető az uborka,alma,gardénia,tiare virág...igy ebben a sorrendben.
Friss nyári aquás illat,amikor 30 sőt jóval fölé kúszik a hőmérséklet.
Nem tolakodó,diszkréten öleli körbe a gazdáját.
Mivel nekem nem épp az izlésem,igy csak 4 csillagot tudok adni.
Megvenni nem fogom,de mint irom,ez nem az illat hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Friss nyári aquás illat,amikor 30 sőt jóval fölé kúszik a hőmérséklet.
Nem tolakodó,diszkréten öleli körbe a gazdáját.
Mivel nekem nem épp az izlésem,igy csak 4 csillagot tudok adni.
Megvenni nem fogom,de mint irom,ez nem az illat hibája.

Azita

2016. április 16.

Vègre ismèt nem egy tucatiilat!Egyetèrtek a fémkorláttal, ès a B.Crystalline èrzettel is.Nagy C.K.illatrajongó vagyok, ismèt nem csalódtam.Nyàrra nekem kötelezô darab!UPDATE:Sajnos rajtam nem műdödik, megeszi a bőröm kémiája.Feltettem eladásra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Ferita

2016. április 8.

Kaptam a barátnőmtől belőle. Nyárra való,finom tisztaságillat. Sajnos rajtam nem tartós. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Anickaaa

2016. február 6.

Én is nagyon szeretem. Nagyon friss hűvös, ubis, piros almás, virágos, picit édeskés, de csak egy incifinci leheletnyit, hogy izgibb legyen. Nekem olyan hatást kelt, mintha tisztább lennék mint bárki a környezetemben. Fehér pólóval, világos passzos farmerral szeretem hordani. Tiszta lezser, boldog, de precíz és tiszteletet parancsoló is. Munkahelyre, medencéhez, de akár nyári lagziba is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 6.

Cintia04

2015. december 12.

Már egy ideje szemeztem meg szagolgattam ezt az illatot és nekem nagyon tetszik mondjuk itteni vélemények alapján nagyon féltem milyen lesz hosszabb távon rajtam de örülök, hogy megvettem és magaménak tudhatom. Rajtam nagyon jól működik igazi finom aquas-virágos illat mint ahogy a leírásban is szerepel de rajtam azért annál több mert nagyon finom illata van rajtam főleg a virágos alapok jelennek meg egy kis vizes beütéssel ezt akár egy eseményre is szívesen magamra fújom mert ápolt, elegáns nő érzetét kelti. Nekem nagyon hasonlít a leszáradása kettő parfümre mintha azok keverednének a bőrömön a szó pozitív értelmében, adja a finom eleganciát a sima Giorgio Armani acqua di gioia és a Bvlgari crystalline edt ápoltság tiszta tündöklő egyvelege. Rajtam ilyen lesz és imádom mivel már ez a 2 parfüm egymagában is kedvenceim de azért felismerném és nem keverném össze semmivel a Calvin Aqua-ját. Ilyen eltalált aquas illatot kevesen tudnak összehozni. Nagyon nagyon szeretem tartóssága is nagyon jó este befújtam magam vele reggel még érződött habár tél és hideg van lehet majd nyáron hamarabb párolog nem tudom az akkor majd kiderül.:) Mivel imádom az aquas és virágos illatokat ezért azt hiszem bekerül Armani és Bvlgari kedvenc illataim közé. Szerelem.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.