Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aquas

Fejjegyek: vizes jegyek, bergamot, tengeri jegyek

Szívjegyek: lilaakéc, osmanthus (illatos olíva), gyapot virág,

Alapjegyek: fehér ámbra, pézsma, szantálfa.

agicacska

2016. október 17.

Én imádom. Valamiért szeretem a hűvösebb de játékos illatokat. Ő nem nagy játékos de tavasszal, nyáron tökéletes lehet. Nálam bejön az akác, már Bvlgari Blv-je is rabul ejtett, abban is van van akác is, pézsma, szantálfa is....Tökéletes tisztaság. Akik az édeskés illatot szeretik, másfelé nézelődjenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

vikk2400

2016. szeptember 1.

2014-ben kaptam belőle üveges maradékot ,Nekem nagyon tetszett sőt mikor használtam mindenki csak dícsért,hogy milyen jó illatom van..
Most jutottam hozzá egy teljes üveghez és még mindig tetszik az illata igaz első fújásnál elkeseredtem,hogy rosszul emlékeztem és biztos összekevertem a gyártási éveket de fél óra elteltével ugyanaz a friss illat😊Nekem tetszik és rendkívül tartós!
De nem vagyunk egyformák😊
Nálam 5csillag😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

De nem vagyunk egyformák😊
Nálam 5csillag😊

Nusella

2015. június 4.

Nem éreztem olyan szörnyűnek de tény hogy nagyon kevés kell belőle. Ahhoz képest kicsit nagyot fúj. Megadom a négy csillagot, mert ha nem is nyáron de használtam párszor. Bár én inkább idősebbeken tudom elképzelni nem éreztem szúrósnak, inkább szeles, tiszta illatú. (Tény hogy a kezemre fújom, onnan viszem fel, majd lemosom a kezem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

DFI

2013. július 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg szúrós, büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg szúrós, büdös.

andrea.horvath79

2013. július 9.

Ma délelött próbàltam, és ez a parfüm hànyinger, nem tudom szebb szóval illetni.
Erős nagyon, nem tudom hogy lehet nyáron használni. Egy cseppje elnyomta a gyönyörű Annayake- met. Annyira büdös, hogy kerültem az emberek társaságát. Most lemosom, de félő, hogy még utána is érezni fogom.
Megkockáztatom, hogy életemben nem szagoltam ennél rosszabbat. Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol