Calvin Klein

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rdm, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   19 000 Ft

Szív: keserűnarancs, bazsarózsa, barackvirág

Alap: kasmírfa, ambroxan, pézsma

Calvin Klein Eternity Now EDP 50 ml
Ár: 5500 HUF , Eladó: Alexanemeth
Állapot: 2/3-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes úton, postai úton, foxpost
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

detti23

2020. január 23.

Tesztelgettem, de nem jött be. Az első pár percben még elmegy, aztán átmegy egy számomra kesernyésebb, semmilyen illatba. Engem egyébként egy bizonyos dezodorra emlékeztet az illata, amit nem tudtam magamon elviselni. Egy pillanatig sem éreztem tesztelgetések közben, hogy én ezt érezni akarom magamon máskor is. Pláne nem ennyi pénzért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

herczeghedi

2019. március 28.

Az előttem kommentelőkkel ellentétben nálam örök kedvenc ez a parfüm. Rajtam nagyon finom, púderes illata van, teljes mértékben 'babaillat'. IMÁDOM <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Luiselotte

2019. február 12.

Ez nem tisztaság hanem tisztító illat.
Annak viszont nagyon tartós :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Ez nem tisztaság hanem tisztító illat.
Annak viszont nagyon tartós :D

Via84

2017. május 6.

Hát ő sem lett kedvenc. Ahogy mások is írták, az elején​ nagyon kellemes, nem túl édes,de a végén valóban szúrós, a tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után.Ez sajnos csak hármas,de azért,mert annyira nem elviselhetetlen,egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

angelina69

2017. március 11.

Ez az illat is kipróbálásra került. Szinte teljesen ugyanúgy jártam ezzel is, mint Miss D. Bloominggal. Az indítás nagyon kellemes, friss, nyárias gyümölcs illat, aztán ... jött a meglepetés. Mintha erőlködött volna, hogy mivé is váljon. Akármi is volt, amivé alakult, az az én orromnak nem volt elfogadható. Egyfajta élesség, szúrósság jelent meg. A leszáradás itt is szép volt az édes-krémességgel. Remélem, másokon szebben megmutatta magát. Egyébként tartósságot és szillázst figyelembe véve a második helyen végzett Boss után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

barigy

2017. január 8.

Kellemes, visszafogott, hetkoznapi illat. Pont ilyet kerestem a tobbi melle, szoval tudtam, mit valasztok. :-)
A tartossaga necces, az EDP kicsit tulzas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

A tartossaga necces, az EDP kicsit tulzas.

SSSAAA

2016. december 31.

Az a szó ugrott be elsőre a használatakor, hogy "elegáns". Nem éreztem ki külön az illatjegyeket, csak azt, hogy egészében nagyon kellemes. Pici mintám volt csak belőle, de amint fogynak a parfümjeim, tervezem komolyabb mennyiség beszerzését. Közepesen tartós volt rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

kék lány

2016. december 31.

Amikor megszagoltam a Douglas-ban az üveget, ez volt az első gondolatom: Impulse Incognito! (Most látom, más is van, akinek az jutott róla eszébe). Hú, mondom, ez megérne egy próbát! Ugyanis régen imádtam azt az illatot (nálunk az egyik kisboltban most is lehet kapni). De papírra fújva már nem azt az illatot adta, sajnos. Mondjuk bőrre szerencsésebb lett volna fújni, mert papíron egyik sem az igazi! Talán majd legközelebb. Szerintem még próbálni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Burya

2016. december 17.

Hát... Nem rossz, de nem is kavart túl nagy port. Elsőre, amikor kifújom, egészen kellemes illata van, kicsit citrusos, de épp csak amennyire kell, mellette virágos, friss, tiszta. Leszáradást követően viszont átveszi az uralmat a barack és egy szimpla testápoló illata lesz, ami még mindig nem kellemetlen, de ilyen árban egy parfümtől én többet várnék, mert ezt a hatást 300.- Ft-ból is elérem, ha akarom. A tartóssága is inkább EdT, mint EdP...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

senskin

2016. augusztus 19.

Sajnálom, de annyira rossz rajtam, elkeseredett egy illattá válik, olyan karmoló, és erőszakoskodik a bőrömön. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.