Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Mini szett
Ár: 9000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, posta esetén előre utalás
1500 ft❣️Calvin Klein Euphoria
Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
erzsebet0304

2020. január 10.

Valahogy eddig ő kimaradt a parfüm kívánságlistámról,ismertem a nevét,a küllemét,de valami miatt nem voltam rá kíváncsi.Tegnap kipróbáltam végre,karakteres,dögös,sexi illat..Egyelőre többet nem tudok róla nyilatkozni,de hatårozottan kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Ivy1986

2020. január 6.

Isteni finom illata van. Ha valakin megérzem egyből kiszúrom. És tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Isteni finom illata van. Ha valakin megérzem egyből kiszúrom. És tartós .

blondiebunny

2020. január 2.

Csodálatos, nőies, elegáns illat. Sajnos rajtam semeddig sem tartott, ezért 1 csillag mínusz :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

roczeir

2019. december 21.

Nagyon csajos, nagyon dögös, nagybetűs parfüm. Mióta ismerem, időről időre visszatérek hozzá. Olyan illat, amit nem lehet és nem is érdemes elfelejteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Tviki993

2019. december 18.

A régi biztos pont!
Ez a parfüm az amit már legalább 8 éve mindíg újra veszek!
Muszáj mindíg lennie itthon, kellemes illata van, hétköznapokra is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

A régi biztos pont!
Ez a parfüm az amit már legalább 8 éve mindíg újra veszek!
Muszáj mindíg lennie itthon, kellemes illata van, hétköznapokra is tökéletes!

Dudoka77

2019. december 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ám ez a parfüm számomra csalódás. Ízlésekről ugyebár nem vitatkozunk, hiszen ahány érzékszerv, annyiféle ítélet: amitől egyikünk viszolyog, attól a másik mennybe repül. A magam részéről nem éreztem meg benne azt a karakteres mélységet, amely többeket megfogott, noha ezek voltak a hívó szavak, amelyek hallatán úgy döntöttem, hogy üsse kő, felfrissítem az illatarzenálomat valami ismertebb és sokak által kedvelt parfümmel. Kellemes illat, nem vitás, de ezen kívül semmi különös. Lehet, hogy az érzékeim csalnak meg, de az én bőrömről hamar el is száll, vagyis nem érzem tartósnak. A kialakítása sem valami praktikus: nem áll kézre, nehézkesen tudom fújni, mindig attól tartok, hogy kiejtem a kezemből. Nehezen tudnám bármilyen jellegzetessége alapján kiemelni a parfümériákban terjengő, javarészt kellemes illatok közül. Számomra nincs benne semmi átható eredetiség, amire ösztönösen fölkapnám a fejem, mint ahogy az megtörtént némelyik Lush parfüm esetében. Kellemes illatszernél nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Plenda

2019. november 27.

Most nézegetem a parfümjeim, melyiktől váljak meg, elég sok felhalmozódott. Kezembe akadt az Euphoria. Tavasszal vettem, illatolás nélkül vélemények alapján. Hát nagyon nem tetszett! Ma elválás előtt utolsó fújás...hát marad 😁
Teljesen más illat most, mint kb fél éve. Tényleg nőies, szexy illat, kellemes picit tolakodó, de visszafogottan, pont amennyire kell 😊 Úgy látszik kellett hozzá a hűvösebb idő és kibújt az igazi kis buja illata 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

MonaMakeup

2019. november 26.

Ez az illat a fèrfiakat egyből beindítja. Erős,egyedi,de mégis nőies illat. Tudni kell viselni, nagyon dögös. Viszont nekem csak 4csillagot érdemel és szerényebb tipus vagyok :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Alix

2019. november 19.

Ajándékba kaptam.Karakteres,izgalmas illat,de nekemnagyon erős.Csak télen és inkább csak alkalomra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Puffin

2019. november 6.

Rendkívül tartós, odavágós illat. Jól van összerakva, de alig vártam, hogy elfogyjon, nekem nagyon nehéz volt, nagyon sok, nagyon tolakodó. Igazából rosszul vagyok, ha csak meglátom a parfüméria polcán. Biztos még fiatal voltam hozzá, amikor használtam, de az annyira meghatározóan negatív élmény volt, hogy még megszaglászni sem vagyok hajlandó. Tartóssága miatt kap két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol