Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1200/2300 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Ár: 11999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Dinabebi

2020. július 13.

Szexi, édes, tartós illat. Nem használom minden nap, főleg ebben a nyári melegben nekem kissé "sok". Alkalmakkor viszont a társam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Shelly

2020. június 4.

Egyik kolleginán éreztem, középkorú, kedves, nagyon okos hölgy. Belibbent az irodába és húzta maga után az Euphoria-csíkot. :D Azonnal megkérdeztem mi ez az illat, ahogy megcsapta az orrom. Anno szaglásztam,mikor még újonnan piacra dobták, de nem fogott meg, nekem túl édes volt. Most nagyon megtetszett, meg is vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Pici2011

2020. május 26.

Tavaly szeptemberben találtam rá, és karácsonyra szereztem be. Szerencsére itt a környékemen még senkin nem éreztem. Sajnos csak a 30 ml-es változatát vettem meg, de ha elfogy, biztosan állandó résztvevője lesz a polcomnak a Boss Deep Red mellett. :) Az illata bitang, és ráadásul rajtam tartós is. Nemrég elővettem egy nyári illatomat... de mindig erre vágyom, bár szerintem marad őszi-téli parfümnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

armillla

2020. május 17.

Régebben alkalmi, ill. esti parfümként használtam. Domináns, édes, dögös illat, főleg hideg időben működik szépen. Most már picit soknak, erőteljesnek érzem. Hétköznapokra mindenképpen tömény. Egyik kolléganőm ezt fújta minden nap, ekkor szerettem ki ebből a parfümből. Nagyon finom illat, de a kórházi munkakörnyezetbe nagyon nem illett, és nem esett jól ott érezni ezt az illatot. Zavaróvá, sokká vált. Azóta el is tettem a parfümös dobozom hátsó sarkába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

mautika

2020. április 23.

Igazán dögös illat. Nekem egy picit férfias, erőteljes. Tipikusan az az illat amit tudni kell viselni. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pmarcsi

2020. január 24.

Nagyon tetszettek az illatjegyei, ezért megrendeltem anélkül, hogy ismerném. Mivel olvasgattam itt a véleményeket, arra számítottam, hogy egy közepesen tartós parfüm lesz, de sajnos rajtam egy órát bírt, utána hiába szaglásztam a csuklómat, teljesen elillant. Kár érte, mert maga az illat számomra kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

erzsebet0304

2020. január 10.

Valahogy eddig ő kimaradt a parfüm kívánságlistámról,ismertem a nevét,a küllemét,de valami miatt nem voltam rá kíváncsi.Tegnap kipróbáltam végre,karakteres,dögös,sexi illat..Egyelőre többet nem tudok róla nyilatkozni,de hatårozottan kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Ivy1986

2020. január 6.

Isteni finom illata van. Ha valakin megérzem egyből kiszúrom. És tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Isteni finom illata van. Ha valakin megérzem egyből kiszúrom. És tartós .

blondiebunny

2020. január 2.

Csodálatos, nőies, elegáns illat. Sajnos rajtam semeddig sem tartott, ezért 1 csillag mínusz :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

roczeir

2019. december 21.

Nagyon csajos, nagyon dögös, nagybetűs parfüm. Mióta ismerem, időről időre visszatérek hozzá. Olyan illat, amit nem lehet és nem is érdemes elfelejteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.