Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 8 190 FT-12 490 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 8 190 FT-12 490 FT

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8 190 FT-12 490 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 9.000 Ft , Eladó: Alwaysmakeup
Állapot: 3 fújás hiányzik belőle. , Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján.
Calvin Klein Euphoria 30 ml
Ár: 7000 , Eladó: nehzsu
Állapot: Kb.25 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Koko14

2024. május 31.

10 éve imádom, és még mindig nem untam meg, úgy, hogy nem is használok más parfümöt ezen kívül. Rajtam nagyon tartós. Örök kedvencem lesz mindig. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 31.

snowwithe

2024. február 20.

Imádom! Ezer közül felismerhető, egyedi illat. Több, mint tíz éve használom, közben időnként keresgetek mást amit ennyire tudnék szeretni, hogy ne mindig ugyanolyan illatom legyen, de végül mindig maradok a biztosnál. Sajnos a nemrég vásárolt újabb üveg óriási csalódás, árnyéka önmagának. Eddig elég volt reggel fújni belőle, azt még este is lehetett érezni rajtam, de most gyakorlatilag egy óra múlva eltűnik az illat. Máshol látom, hogy többen panaszkodnak erre - nagyon sajnálnám, ha emiatt meg kellene válnom ettől a régi kedvenctől. Öt csillag az elmúlt sok év miatt jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 20.

kovacsanett43

2024. február 11.

Hiába régi parfüm, eddig sosem szagoltam. Leírás alapján kb. biztosra vettem, hogy ez nem nekem való, illetve a CK parfümökhöz való viszonyom még tizenéves koromban meghatározódott; ugyanis barátnőm anyukája használta az Eternityt, ami nagyon nem tetszett, és valahogy emiatt nem is kacsingattam a CK felé. Na viszont egy ideje keresem a nagy utódot, ami váltja az előzőt. Évekig tartó szerelem volt, de kinőttem belőle, már nem áll jól. Én sokáig választok parfümöt, először a neten böngészek, kiválasztok illatjegyek alapján párat, és célzottan megyek szagolgatni a Müllerbe, különben elvesznék a kínálatban és fél óra múlva inkább hagyom az egészet. Fogalmam sincs, hogy jött velem szembe, vagy hogy gondoltam, de csak megszagoltam. És Úristen.... Eddig miért nem?? Kettő befutó lett, időközben előkerült a férjem, aki megszagoltam, és rávágta, hogy a többi nem is érdekli, ezt hozzam. Na de először magamra fújtam, haza is mentem volna, hogy tutira ne legyen baklövés, de a parkolóig jutottam, csak vissza kellett mennem érte. Csoda egy illat, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

pacsirta26

2023. december 21.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, már kb. két éve ez a mindennapi illatom. Tartós és szerintem abszolút megéri az árát. (plusz az üvege is nagyon ízléses)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 21.

browniegirl90

2023. november 20.

Tavasszal vásároltam, előtte soha még csak nem is szagoltam.
Első fújásra szerelem lett nekem. Brutál erős, és szerintem tartós is. Eddig csak édesebb/virágos parfümöket használtam, amiket imádtam is de vágytam valami másra, ez teli találat lett. Annyira teli találat, hogy mióta megvettem nem is nyúltam máshoz, sőt igazából minden más parfüm/parfümöm illata kevésbé tetszik, és nem is bírom elviselni magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

Tavasszal vásároltam, előtte soha még csak nem is szagoltam.

Betti_9

2023. október 12.

nekem nem a kedvencem, nagyon erős illata van, de nem kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 12.

nekem nem a kedvencem, nagyon erős illata van, de nem kellemes

Baklava

2023. május 17.

Millió féle parfümöt összevásároltam már sok-sok év alatt, és nagyon kevés olyan volt, amit többször újra is vettem. Ilyen volt talán a New Yorker parfüm még régen, azt szerettem. És olyan is volt, hogy úgy felhalmoztam a parfümöket, hogy egyszerre volt 12-13 is otthon, mert egyik sem jött be igazán, és mindig újat vettem még az előtt, hogy bármelyik is elfogyott volna. Aztán egyszer csak beleakadtam ebbe a csodába, kb. 1,5 éve. Azóta nem kell más, sőt, szinte minden más parfümöt büdösnek érzek, mióta ezt ismerem. Nálam ez a szerelem első szaglásra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 17.

Diffenbachia

Korcsoport: >54
2023. május 13.

Csak otthon, magamon tesztelem a parfümöket, hogy le tudjam mosni, ha gebasz van.
Mivel nyárra keresek illatot, firiss jegyűek jöhettek szóba. Nem rossz, de 25 fok felett nem hordanám, ahhoz (nekem) túl tömény. Viszont elképesztően intenzív. Este tusolás után (21 órakor) még egyszer felraktam a könyökhajlatomba egy fújást. Éjfél körül még mindig nagyon erős volt. Most reggel van, és még mindig érezni. Négy pont, mert bár nem az én illatom, nem rossz, ár-érték arányban pedig jeles.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. május 13.

shiningstar

2023. május 1.

Ámbrás, fás tejszínhab.
Nekem nem való az ilyesmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

Ámbrás, fás tejszínhab.
Nekem nem való az ilyesmi.

cickibty

2023. február 6.

Mindig láttam, sosem érdekelt 😀 valahogy azt éreztem, hogy ez egy ilyen kötelező darab, biztos egyen illata van, az üvege meg leginkább fura (simán meg lehet venni egy szép üveggel egyébként).
Viszont legutóbbi müllerezésem során megszólított és kipróbáltam, hazavittem magammal a kis tesztcsíkot és egész nap szagolgattam. Még aznap beszereztem.
Mivel nem mai darab, egyáltalán nem tucat. Ha az is volt 15+ éve, biztosan lecsengett mert nem is emlékszem, hogy éreztem volna bárkin ezt az illatot. Kicsit egyébként az eredeti Lolita Lempickára hajaz, de ez fűszeresebb míg az egy picit édesebb vagy melegebb talán (az én orromnak amúgy nem édes az OG Lolita). Mindenesetre elégedett vagyok vele, sokkal jobb, mint amilyennek mindig is gondoltam.
Az üvege ezen a ponton kicsit retro nekem, de hozzáad a bájához, olyan késő 90-es/kora 2000-es évek vibe. Mint egy necc party.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Zöld)

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.