Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Euphoria EDP
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Calvin Klein Euphoria TESTER 100 ml keresi gazdáját !!
Ár: 9000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új,Tester, kupak nélkül, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás vagy postán maradó ajánlott, fizetés: Banki utalás, postán maradó ajánlottan.
hippiesaur

2019. május 27.

Az egyik kedvencem évek óta. Rajtam nem tart egész nap sajnos, de amíg érződik addig varázslatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

veronik34336

2019. május 27.

Tolakodo illat.
Egy flegma no jut rola eszembe,akit nem igazan erdekelnek masok.
A tartossaga viszont rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Tolakodo illat.
Egy flegma no jut rola eszembe,akit nem igazan erdekelnek masok.
A tartossaga viszont rendben van.

Szilv

2019. május 21.

Imádom az illatát, tartós és pont hozzám illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Imádom az illatát, tartós és pont hozzám illik.

snowwithe

2019. április 17.

Imádom! Ezer közül felismerhető, egyedi illat. Évek óta használom - még nem fogyott ki az aktuális üveg, de már polcon a következő. Keresgetek közben mást, amit ennyire tudnék szeretni, hogy ne mindig ugyanolyan illatom legyen, de amikor megrendelnék valamit, végül mindig meggondolom magam, és maradok a biztosnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Adresz

Korcsoport: < 18
2019. március 25.

Örök résztvevő a polcomon. Klasszikusan elegáns, ha elfogy, kezdek pánikolni, hogy azonnal rendelni kel belőle :) elég tömény, érzéki, erotikus kisugárzású illat. A nő illata valóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 25.

Vvn

2019. március 5.

Buja, érzéki. Egy igazi nő esti illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Buja, érzéki. Egy igazi nő esti illata.

tagi

2019. február 12.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Egyszerűen imádom, nekem ez őszi-téli illat. Nagyon szeretem és pozitív hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

ami2015

2019. február 4.

Ma már nem fújnám... szeretem az erősebb illatokat, de őt már nem. Itt fog megromlani, mert lekopott róla a batch kód, így eladni se tudom, de elhasználni se, mert most már annyira erős nekem, hogy nem bírom elviselni magamon. A sok közül az egyik, amit a legtöbben dícsértek rajtam, így sajnálom is, de már nem érzem jól magam ebben az illatban.

2015. május 5. Ősszel, télen szeretem ezt a parfümöt, napokig érezni hajon, ruhán, nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Phoenix19

2019. január 26.

Rengeteg a vélemény, úgy látom sokan ismerik. Annak idején mikor még mintában teszteltem azonnal tudtam, hogy megveszem üvegében. A véleményem azóta sem változott. Ugyanúgy szeretem, mint akkor. Nagyon jó kis illat és nem megfizethetetlen. Olyan kellemes ez a gyümölcsös-virágos-fás illatköltemény. (De hogy mitől orientális az rejtély számomra) Gránátalma, maracuja, ibolya, champaca, lótusz, csupa-csupa finomság, egy jellegzetes, karakteres fás alappal, ami nagyon tetszik benne, ettől nem lesz egy átlagos kis gyümis illatocska. Ezerből megismerem. Eufórikus állapotba azért nem kerülök tőle, a név egy kicsit túlzás, de tényleg nagyon jó kis illat. Az üvege ötletes és nem mindennapi, a nyíló orchideát hivatott szimbolizálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

ficeglobog

2019. január 18.

Ma is ezt használom. Már 10 éve. Ez vagyok én. Oly sokan kérdezik; mi ez a fantasztikus illat, amit használok? Azt hiszem ez mindent elmond.
Szeretnék persze egy másik olyan illatot, ami hozzám tartozik. Még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol