Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8 190 FT-12 490 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Calvin Klein Euphoria 30ml parfüm + 100ml testápoló
Ár: 13 000 Ft , Eladó: armillla
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost
Régi Calvin Klein Euphoriát keresek!
Ár: Keresem , Eladó: VickyV
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyesen vagy Foxival

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Renita144

2022. január 19.

Nagyon kedvelem a virágos illatokat, ezért esett a választásom erre a parfümre. Tartós, kellemes és édes az illata, viszont nem mondanám visszafogottnak sem. Inkább alkalmakra fogom használni és nem a hétköznapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Scara

2021. december 10.

Érdekes véletlen útján kerül a gyűjteményembe ez a parfüm. Idén is megtettem a szokásos karácsony előtti beszerző körutamat Zólyom úr üzletében, hogy beszerezzem az évi JHAG Anyway adagomat (számomra ez az illat a tél, karácsony, ünnep illata)
Kóboroltam még egy kicsit a környéken és egy másik parfümériába is betévedtem. Ahogy ott nézelődtem, egy másik vásárló ebből a parfümből fújt egyet, aminek a nagy része véletlenül az én kezemen landolt. Bosszankodtam is rendesen emiatt. Hazafelé viszont folyamatosan a kezemet szagolgattam, mert a két parfüm együtt egy meseszép illatot hozott létre. :) Fordultam is vissza és vettem belőle egy kis kiszerelést, mert beleszerettem ebbe a kompozícióba. Úgy tűnik véletlenek nincsenek. :)
Anyway nélkül egyáltalan nem tetszik az illata és biztos, hogy nem vettem volna meg. Igy viszont megerdemli a csillagokat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

Csien27

2021. november 23.

Ez az első illat amit vakon megrendeltem vélemények alapján és telitalálat lett. Abszolút szerelem, kifinomult és szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

szptimea

2021. szeptember 30.

Vakvásárlás volt, mert az egyik oldalon korábban azt olvastam, hogy a mérleg jegyű nő illata. Jó árban volt, na mondom, megrendelem. Hááááát, lehet jobb lett volna megszagolni előtte. Rajtam nem tartós, nagyon hamar elillan. Az illata, arra sem tudok mit mondani, olyan semmilyen. Ha éppen olyan kedvem lesz, akkor magamra fújom, de nem nyúlok utána. Sajnálom, mert nagyon enyémnek akartam, de nem lettünk jóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

magszi

2021. szeptember 23.

Annyira kedvenc ez az illat és az ára sem durva. Tartós, komoly és izgi de nem pacsuli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Jelizz

2021. szeptember 3.

Megtalaltam a nagybetus parfumot ! Nagyon jolnezki .
Olyan edeskes-orientalis-aromas illat ,magabiztos nonek erzem magam tole . Elege tartosnak mondanam, nekem tetszik. Nem fogom mindennap fujkalni csak ugy. Szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Megtalaltam a nagybetus parfumot ! Nagyon jolnezki .

mafalda

2021. augusztus 11.

Azt hittem akarom, de nem illik hozzám a pacsuli-vanília alap...egyébként egy tartos nagyon jó illatú parfüm. Tetszik, de magamon nagyon nem tudom elképzelni. Lakásillatosítónak drága pedig nagyon bejön a füstös keleties hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

nekomisery

2021. július 27.

Nagyon szeretem az illatát, ezért amikor le volt árazva be is rendeltem 100ml-es kiszerelésben. Igazi nőcis, vadmacskás illat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

vrita1998

2021. május 23.

Notinon jó árban volt a 100ml kiszerelés de úgy voltam vele, hogy mielőtt megrendelem megszaglászom.
De jól is tettem.
Egész nap fájt tőle a fejem, iszonyat büdös, émelyítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

De jól is tettem.
Egész nap fájt tőle a fejem, iszonyat büdös, émelyítő.

Bridge29

2021. május 15.

Téli illatnak használom. Rajtam tartós édes dögös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Téli illatnak használom. Rajtam tartós édes dögös illat.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.