Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 10000 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 1700/2700 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó ajánlottan

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsedit

2021. április 28.

Sokáig nem fogott meg, anyukám használta évekig, majd tavaly egy ajándék mintát magamra fújtam, s nagyon megfogott. Sokan használják, ez kicsit taszít, de vitathatatlan az Euphoria szépsége, ahogy ezt népszerűsége mutatja is. Én főként az orhideát a pézsmát és a borostyánt érzem, ezeket szeretem. A málna, vanília, gyümölcsös jegyek is ott vannak, de nem olyan markánsan, mint az orhidea (szerencsére).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

noricza

2021. április 22.

Ajándékba kaptam amikor divatba jött ....Elhasználtam, de valahogy nem. Én annyira nem éreztem tartósnak sem vagy csak az orrom szokta meg hamar, bár volt akinek kifejezetten tetszett rajtam. Minden második ember ezt hordta, nekem ez sem tette különlegessé. Rossz emlékek is fűződnek hozzá, néha megszagolgatom a drogériában de sosem fogok belőle vásárolni. Öregasszonyosnak nem mondanám vagyis rajtam nem volt az, de ez nyilván mindenkinél más nekem inkább túl nehéz volt, hétköznapi parfümnek biztos, hogy nem választanám. A régi igazi cigifüstös kocsmázásokba megállta a helyét. Vegyes érzelmekkel telítve kap 3* , akinek pedig erre fáj a foga előbb tesztelje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Hát én imádom ezt az illatot már évek óta. Egyszerűen nem tudom megunni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Hát én imádom ezt az illatot már évek óta. Egyszerűen nem tudom megunni.

Alexandra_28

2021. március 23.

Aki fiatalos illatot keres, semmiképp se válassza ezt a parfümöt. Az itteni vélemények alapján, nagyon sok hölgy kedvenc illata, viszont “vakvásárlásba” ne menjen bele. Egyik drogériában kipróbáltam, és itthon is folyamatosan valami csavarta az orrom, megszagoltam a csuklóm és rájöttem, hogy ez a parfüm az, tipikus öreglány illat... Megérzem valakin, és nekem tipikusan az ugrik be, hogy “nagyi kimozdul otthonról”. Szóval számomra csalódás, viszont valóban tartós, én alig vártam, hogy letudjam magamról ezt a szagot mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

szintia729

2021. március 8.

Egyik kedvencem. Kicsit komoly, de épp csak amennyire kell. A Blossom viszont nem tetszett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Ertwins

2021. január 19.

Az egyik örök szerelmem.Egy drogériában találkoztam vele először és rögvest elvarázsolt.Nincs olyan napszak,évszak,amikor nem viselném,egyszerűen mindig szeretem magamon.Magabiztosságot,erőt ad,valahogy szebbnek érzem magam tőle.Rendkívül tartós,bőrön,hajon,ruhán egyaránt.Finoman aromás illata minden alkalommal elbűvöl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Erikaaida

2021. január 4.

A Forbidden és a Blossom változat nem jött be....A Forbiddenben van számomra valami zavaró illatjegy, a Blossom pedig nagyon nem tartós, és semmi extra nincs benne. Csak megvettem az eredetit, ha már FiFi díjas, gondoltam dísznek jó lesz a polcon, ha másra nem...
Ez egy erőteljes, fűszeres, tartós illat, ismerős, biztos használták már a környezetemben. Egyelőre tesztelgetem, nem tudom még nem e túl sok a mindennapokban, és van benne valami "olcsó" hatás, valami katalógusillat szerű, de összességében tetszik, megérdemli a maximum pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

beachvibes

2020. november 17.

Most én leszek az, aki lepontozza, de úgy gondolom, egy negatív vélemény is fontos annak, aki a vélemények alapján fontolgatja a vásárlást. Nos, én is ilyen voltam, már majdnem megvettem, de előtte a biztonság kedvéért elmentem kipróbálni. Jól tettem, mert ez számomra egy jó nagy NEM. Hiába véleményezik "sok ember számára szerethető biztonsági játékosnak", hiába szépek az illatjegyek, aki a vakvásárlást tervezi, és fiatalabb korosztályba tartozik, ne tegye próba nélkül. Szerintem ezt az illatot vagy szeretni lehet, vagy éppen az ellenkezőjét, utálni. A rossz fajta mély, émelyítő, nehéz, olcsó érzetű,öreges illat, én a 60 feletti nőkön tudom csak elképzelni. Sajnos amúgy alapból a CK parfümökkel nem vagyok jóban, eddig egy sem tetszett, a legtöbb számomra túl öreges vagy egy illatjegy miatt túl sok, az Euphoria is bizonyított hogy változatlanul nem nekem találták ki őket. A 2 csillagot csak arra kapja mert tartósnak tényleg tartós, sőt, levakarhatatlan, naagyon nem tetszett hogy egész nap 70 éves néni illatom volt... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

kincsokinga

2020. november 17.

nagyon szuper hétköznapi viselet, tartós szuper illata van és nem horror áras, tehát ha valaki nem szereti a pacsuli olcsó parfüm szagot akkor ajánlom mindennapokra mert nem rokkan bele anyagilag, tartós, nem tolakodó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

rencike666

2020. október 19.

Amikor először éreztem egy kolléganőmön évekkel ezelőtt akkor egyáltalán nem tetszett és nem értettem mit szeret rajta, most meg már oda-vissza vagyok érte és legalább nem érzem minden második emberen az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.