Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális-vanília

Bergamot, mandarin, szilva

Gyümölcs, karamella, csokoládé

Pacsuli, borostyán, szantál, pézsma

lizibartha

2017. június 20.

Hatalmas utat jártam be ezzel az illattal, mert míg külföldön éltem, egy ismerősöm a One Shockot ajánlotta nekem, és mikor mintát rendeltem véletlenül ezt rendeltem be. Elképedtem mennyire maszkulinná válik rajtam az illat, túl erősnek éreztem, semmi édesség, csak tömény pasiillat.
Viszont az utóbbi hónapokban néha-néha tettem vele egy próbát és hiába maszkulinná vált rajtam az illat, mégis olyan magabiztosságot adott nekem mint egyik parfümöm sem :) teljesen más rajtam mint a sima one shock.
Mivel limitált ezért konkrétan lehetetlen hozzájutni, és hozzá hansonlót sem találok. Igy ha van valakinek elfekvőben egy felesleges, és átadná nekem akkor örök hálám üldözné :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

azoszlardori

2013. szeptember 22.

Nagyon fiatalos illat, és hosszú ideig tart! Az új kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Nagyon fiatalos illat, és hosszú ideig tart! Az új kedvencem :)

coconut70

2013. június 15.

Lassan egy hónapja,hogy használom.Én nagyon szeretem,főleg mikor megláttam az összetevőket.Imádom a karamella illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

Nessy

2013. április 16.

Kaptam belőle mintát, annyi bőven elég lesz. Nagyon egyszerű, semmi új, semmi különleges, édeskés, rózsaszín. Ebben a kategóriában is bőven vannak sokkal eredetibb, különlegesebb parfümök. A tartóssága sem kiemelkedő, pár óra. Nekem az üvege is a gagyi kategória, ezekkel a tinis rajzokkal, amiknek matekfüzetben a helyük nem egy viszonylag drága illat üvegén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

hagicica20

2013. április 16.

Keresem az idei tavaszi-nyári illatomat és van esély, hogy ez legyen az. Tegnap megszimatoltam és tetszett. Igaz bőrre még nem fújtam, de úgy érzem esélyes egy szorosabb megismerkedésre. Meglátjuk mi sül ki belőle. Előlegként 5. Esetleg ötleteket, tanácsokat is adhattok tavaszi kategóriában. Köszi

cingarela

2013. április 4.

Nagyon jó kis nyári illat, igazi vidám kacér, fagyizáshoz, vásárláshoz, plázázáshoz tökéletesen megfelel :) Még tesztelés alatt van nálam, tartósságáról majd később vagyis nyáron beszámolok......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: BHT