Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: szilva, szerecsendió, rózsa

Szívjegy: ylang-ylang, tubarózsa, narancsvirág, jázmin

Alapjegy: vanília, szantálfa, kasmírfa, írisz, ámbra

Ár: 700 ft+posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/2 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
Calvin Klein Secret Obsession EDP
Ár: 4.500 Ft+ postaktg. , Eladó: Aquario
Állapot: 50 ml/45-47 ml, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, postán maradóra küldöm. Személyes átvetel is lehetséges Szigetszentmiklóson, vagy Budapesten 4-6-os villamos vonalán.
alizee

2019. november 9.

határozottan nem rossz, bár én a sima obsession nagy imádója vagyok és szerintem ez nem érhet fel a nagyságához, ellenben egy könnyebben viselhető de hasonlóan fűszeres, karakteres illat. ennél a szilva viszi a prímet, legalábbis az én orromnak nagyon szilvás és karöltve a rózsával szerintem ettől lesz egy kicsit "könnyedebb" mint az anyaillat. de ha nem akarom ahhoz hasonlítgatni akkoris szépen megállja a helyét, igazi őszi-téli léleksimogató illat nagy hatósugárral, viszont gyengébb tartóssággal. az üvege álomszép!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

BettinaFox

2019. november 1.

Alapból nem lenne rossz parfüm, de a szilva számomra ezt a kompozíciót (is) tönkreteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

nyuszo

2019. augusztus 23.

Lehet, hogy fura lesz, amit most írok, de kb. úgy érezhetem magam, mint az a kamasz fiú, aki belezúg egy korosodó, csúnyácska nőbe, és nem tud lekattanni róla.
Merthogy ez az illat koros is, és csúnyácska is...
De kell nekem!!!
Egyszerűen nem tudok szabadulni tőle...
Van benne valami, ami rabul ejtett.
Történt mindez úgy, hogy sikerült szert tennem egy utolsó darabra, ami ma jött meg.
Úgy csomagoltam ki, mint valami szent ereklyét.
Az a doboz!
Az a sötét, súlyos üveg!
Na itt történt meg a kattanás azt hiszem...
Belezúgtam első pillantásra.
Aztán jött az illat, ami ráadásul valahonnan ismerős volt.
Addig szaglászgattam, amíg hirtelen be nem ugrott, hogy Aedes de Venustas Palissandre d'Or-jában nyomul így a szerecsendió, szantállal és cédrussal megtámogatva. Az egyikben ámbra, a másikban ambroxan adja az alapot, így jön létre ez a cseppet sem kislányos, inkább érett, mély, füstös illat, ami nagyon is vonzó a maga módján. De persze nem mindenki számára, és ez érthető...
Nekem tetszik, és örülök, hogy az enyém lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Merthogy ez az illat koros is, és csúnyácska is...
De kell nekem!!!
Egyszerűen nem tudok szabadulni tőle...
Van benne valami, ami rabul ejtett.
Úgy csomagoltam ki, mint valami szent ereklyét.
Az a doboz!
Az a sötét, súlyos üveg!
Na itt történt meg a kattanás azt hiszem...
Belezúgtam első pillantásra.
Aztán jött az illat, ami ráadásul valahonnan ismerős volt.
Nekem tetszik, és örülök, hogy az enyém lehet.

biusjj

2019. április 26.

2010-ben találkoztam először az anyaillattal, még külföldön. Akkor vettem is rögtön 2 üveggel. Sajnos idővel rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze, így tovább adtam őket. Akkor ki szerettem volna próbálni ezt és a night változatot is. Sajnos sehol sem találtam, már akkor sem. Látatlanul meg nem akartam megvenni, mivel a sima Obsession sem egy egyszerű illat. Szóval tegnap bementem a Rossmannba, és bizony ott csücsült a polcon ez a csoda, valami 6000 Ft-ért. Volt teszter is. Szóval azóta az enyém... Nekem kifejezetten tetszik. Nem olyan őrülten erős, tolakodó és tartós, mint a sima Obsession. Lényegesen lágyabb, van benne valami ami iszonyat tetszik. Valami szúrós illatjegy. Kell hozzá a hűvös idő, az biztos, de legalább már meg van az őszi illatom. Amúgy elsőre felfújva rettentően erős, pár perc múlva púderes, konkrétan néni illatom lesz, és utána kezdődik az ami nekem annyira de annyira tetszik! Tartóssága 5 óra kb bőrön, nekem. Mivel nehéz már ráakadni, nagyon örülök, hogy majdnem 10 év után végre az enyém lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

zs.hencsi

2019. február 18.

Isteni finom illat, egyszer volt már hozzá szerencsém. Mostanság megkívántam ismét. Gondolkozás, tanakodás, keresgélés után meg is rendeltem belőle egy 100 milis üveggel. Alig vártam, hogy megérkezzen. Alig vártam, hogy újra érezzem azt a régi jó illatot. Ahogy megérkezett, azonnal kibontottam. Egy fújás a csuklómra és aztán kissé csalódott lettem. Nem tudom, hogy az emlékeim csaltak, vagy csak változtam, de ez az illat már nem én vagyok. Ez persze az illat értékéből nem von le, csodálatos, csak már nem illünk össze. Azonnal fel is tettem eladásra még frissiben, nagyon kedvező áron, immár tegyen boldoggá valaki mást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

dalma92

2018. október 28.

Nagyon erőteljesen indít, erre fel kell készülni. Számítottam egy fűszerbomba, rámenős latin Nő illatára, de teljesen mást kaptam.
A szilva valóban érződik szèpen, de - ahogyan Zsül is írta - ez számomra inkább egy nagyon nyugodt és érett tisztaság és ápoltság illat. Szerintem igencsak szimatolnak a férfiak, ha megérzik a levegőben.
Valahol úgy érzem (és most bocsánat, ha megbotránkoztatok valakit), hogy Chanel Coco Kisasszonyával rokonok, persze csak hangulatukban.
A Baba szilvás tusfürdője tökéletes hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

A Baba szilvás tusfürdője tökéletes hozzá!

Zsül

2018. július 18.

Szerelem volt első szippantásra! Nem fogtak meg eddig a Calvin Klein illatok, ezt is úgy fújtam magamra, hogy megnyitott a Rossmann, próbáljunk ki egy-két parfümöt. És megdöbbentem, meg is rendeltem rögtön...sok parfüm tetszik meg, de általában tudok várni, ezzel nem ment...rajtam krémes rózsaillat szilvával bolondítva s leszáradása is valami krémes virágos tisztaságillat. Rajtam a sok fűszer annyira nem jön ki, csak különlegessé teszi a virágokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Cloudberry

2018. június 14.

Talán csak a borostyánkő és a szantál a közös illatjegy a Hermés Elixir des Merveilles-ével, de rajtam teljesen egyforma a kettő. Talán az Elixir intenzívebb, de ugyanaz a fűszeres, meleg illat (rajtam kicsit pasis-sőt, a pasim szerint nagyon is pasis). De télre, hideg időre szerintem nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

kvin

2018. január 13.

Fahéjas szilva. Az első illat, amit kifejezetten évszakhoz kötök. Ez nekem hideg őszutó, tél, kopár fák, száradt avar, karácsonyi vásárok, forralt bor, hóesés, szilvás süti illat. Van benne édesség, de nem nagyon, inkább fűszeres és nagyon erőteljesen szilva! Már-már szilvapálinka, de a szerecsendió kihozza az alkohol hatásból és lággyá, fűszeressé teszi. Nekem még így is túl szilvás, olyan érzés viselni, mintha épp most főztem volna egy nagy adag szilvalekvárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

GNóri

2017. október 6.

A Calvin Klein illatok nem a szívem csücskei, de azt el kell ismerni, hogy megosztóak és egyediek (Obsession, Eternity, One, stb.). A Secret Obsession is egy abszolút (jó értelemben) szokatlan és nem egy egyszerű illat. Sosem volt még szerintem szerecsendiós parfümöm, kicsit tartottam is tőle, mert sokan maszkulinnak írták. Rajtam abszolút nem férfias, az mondjuk biztos, hogy nem olyan igazi csajos illat, inkább szemtelennek mondanám az érdekes és erős fűszeressége miatt. Szantálos, cédrusos, szerecsendiós, kicsit szilvás, a virágos jegyeket nem annyira érzem ki belőle. Az üvege és a doboza is hihetetlenül gyönyörű, élmény volt kézbe venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.