Calvin Klein

Ár:   14670 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013 tavaszán a Calvin Klein új illattal mutatkozik, a Sheer Beauty Essence-szel, mely a 2012-es Sheer Beauty újabb verziója, amely szintén egy flankere az eredeti Beauty illatnak 2010-vől. Az új illatot a nőiesség és a bájos magabiztosság inspirálta: légies, meglepő és elegáns.

A fejjegyekben a nashi körtefa virága és a lédús fehérbarack kompozíciója frisseséget sugároz, míg a szívjegyben egy illatos virágcsokor dominál orgonából, babarózsából, magnóliából és török rózsából. A gyümölcsös-virágos illat  pézsmán, vanílián és cédrusos alapokon nyugszik.

hszandi24

2020. június 3.

Több éve már, hogy először szagoltam, akkor annyira megtetszett, hogy muszáj volt egyet beszereznem, vettem is egy 30ml-t. El is használtam, nekem az is tetszett, hogy nem erős, fújkálhattam akármennyit magamra, szerencsére nem brutál drága hogy megbánjam ezeket a plusz pumpálásokat. Imádom a kellemesen friss, virágos-gyümölcsös illatát, most nemrég be is szereztem egy 100mlt, alapdarab tavaszra,nyárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

angelina69

2019. augusztus 11.

Kicsi gyári mintából fújkáltam. Nem volt rossz, de annyira nem varázsolt el, hogy nagyobb kiszerelést is szeretnék belőle. Nekem ez abszolút tisztaság illat, ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy friss, üde. Nem citrusos. Kicsit van egy samponos érzete, de nem zavaróan. Eléggé visszafogott, ugyanakkor mégis tartós. Tavasszal és nyáron ideális lehet azoknak, akik szeretik a könnyed virágos illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Gabi78

2017. április 25.

Rajtam teljesen ugyanolyan mint a Chloé. Én imàdom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Rajtam teljesen ugyanolyan mint a Chloé. Én imàdom.

nyarigabi

2015. augusztus 13.

Fanyar, rózsás-cédrusos. Nem tudom, hogy tetszik-e, mert annyira kötődik az illat egy ismerősömhöz, hogy teljesen vele azonosítom, pedig már évek óta nem találkoztam a lánnyal. Nem is tudtam, hogy ezt a parfümöt használta, de ma teszteléskor egyértelműen beugrott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

vanillacaramella.sweet

2014. október 2.

Sokáig szemeztem vele, majd többszöri teszt után rájöttem, hogy egy könnyed fuvallat, üde virágos illat, nem tolakodó, az egyszer biztos. Orgona, magnólia, rózsa dominál, friss-virágos illat. Abszolút nem érzek benne édes vonást. Az illathoz passzol a letisztult üvege és a parfüm halvány lila színe. Én többre számítottam tőle,de kellemes amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

edinalazar

2014. május 18.

Az aktuális kedvenc:). Nőies, friss, tavaszias, virágos illat. Nem illan el könnyen az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Tündérvirág

2013. szeptember 22.

Nekem semmit nem adott ez a parfüm. mintám volt belőle, több is, napokig fújtam magamra, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

sephora

2013. július 8.

Illatmintám van belőle, azt tesztelgetem, de nem vagyok tőle elájulva. Olyan átlagos, semmi extra illat.
Nyáron semmiképp nem tudnám használni, lehet, hogy a bőröm kémiájával van a baj, de rajtam szúrós illatként válik émelyítővé, amely a meleggel kellemetlen elegyet képez.
Engem az Avon Lyrical illatára emlékeztet, de lehet, hogy csak a szúróssága és a zavaró mivolta miatt, s nem az illatjegyei miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

GlamourAndStyle

2013. június 30.

Haj és jaj...Úgy vártam, hogy megjelenjen a parfümériák polcain, mint a karácsonyt, amikor pedig megláttam végre észt vesztve rohantam tesztelni. Hogy miért volt ez a nagy lelkesedés? Bevallom hatalmas kíváncsiság gyötört, hogy tudják-e még fokozni az általam imádott sima Sheer Beauty-t. Most nem kezdenék ódákat zengeni róla, ott már leírtam, miért imádom annyira azt az egyszerűen szép és letisztult, visszafogottan elegáns illatot. Sajnos azt kell, hogy mondjam az ilyen tökéletesre sikerült egyszerű illatokat kár tovább csűrni, csavarni. Amikor megszagoltam ezt az új kiadást, visszahőköltem. Az az egyszerű báj, letisztultság, elegancia és nőiesség tovaszállt, köze nincsen ahhoz a Sheer Beauty-hoz, ami számomra szerelem így nyáron. Kifejezetten erős és fojtó lett, valami elviselhetetlenül mű és édeskés virágillattal, ami már-már cukorka szinteket üt meg. Nem visszafogott és nem az egyszerű szépség megtestesítője, sőt tovább megyek, nekem kifejezetten olcsó hatása van. Ha a Sheer Beauty egy könnyű anyagú, légy esésű fehér ruha, ami kiemeli a nyáron szerzett barna bőrszínt és semmi extra kiegészítő nem kell hozzá, mert önmagában is szép, a Sheer Beauty Essence tipikusan az a ruha, amiben bárhogy mozogsz, ülsz, állsz csak feszengsz, mert felcsúszik, mert kivillan a melltartópánt, mert baromi meleged van benne. Nyárra szerintem harakiri-típusú illat, a nagy melegben elviselhetetlen, tavaszra még csak-csak elmegy, ha valakinek bejön, de az nem én vagyok. Nagy csalódás számomra, bár annyira nem bánom, mert így legalább tényleg a sima Sheer az igazi szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Berenice

2013. június 6.

Sétálok a lakásban, néha ide ülök és pötyögök néhány szót...majd felállok és sétálok tovább orromat a könyökhajlatomhoz és a csuklómhoz érintve. Mintát kaptam belőle a Müllerben néhány napja, azóta ismerkedünk. Keresem a mesét, a Nőt az illatban, de nem találom.
Ez persze nem azt jelenti, hogy nem nőies illat, nagyon is nőies, csak hozzám nem beszél.
Keresem benne a barackot, de csak virágokat lelek, elsősorban (valójában szinte kizárólag) orgonát és talán egy halovány rózsát. Az alapból átsejlő pézsma és a lassan felderengő vanília krémesen édessé keveri a virágszirmokat. Rajtam nem légies és könnyű, inkább súlyos és talán picit tolakodó is.
Mindenképpen bőrpróbát ajánlok hozzá, mert köszönőviszonyban sincs a papíron tapasztaltak és a bőröm felől érkező illat.

(Ha valaki elárulja melyik népszerű "nagyágyúra" vagy Avonos illatra emlékeztet, kiutalok egy piros pontot. Nem és nem ugrik be. Halálra frusztrál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.