Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

sailorluna

2018. augusztus 6.

jajj én ezt nagyon szerettem, imádtam az illatát, de szárított sajnos. így utólag nézve az összetevői nagyon nem szépek, már nem merném megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

JudithBeauty

2015. május 29.

Egyszer vettem még korábban, de Nekem nem jött be az illata. Túl töménynek éreztem a csokit benne, és a flakonnal sem voltam kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

szilvinyuszko

2015. április 23.

Imádtam, kár hogy már nincsen....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Imádtam, kár hogy már nincsen....:(

palacka11

2013. június 6.

Eszméletlen jó az illata, igazi csokoládé, az egyik kedvencemmé vált; fantasztikus vele fürdeni :) ki se akarok jönni a zuhany alól :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

allthemakeup

2013. február 17.

Az illata nagyon jó. Beleszagolok, és azt mondom ez csokiiii. Kíváncsi vagyok az íze milyen lehet, ha az illata ilyen finom :DD Hosszan tart az illat, az egyik kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

rb09

2012. augusztus 23.

finom fűszeres csoki illat, nem tudok minden nap ezzel fürdeni, mert ráunok, de néha meg olyan jól esik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

bendee91

2012. július 31.

Miert nem lehet mar kapni??:(
Olyan jo szaglaszni...magamon azert soknak erzem...de meg is annyira kene...:(
Szappannal meg talalkoztam. Pont van itthon.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Miert nem lehet mar kapni??:(
Olyan jo szaglaszni...magamon azert soknak erzem...de meg is annyira kene...:(
Szappannal meg talalkoztam. Pont van itthon.*-*

macskajaj

2012. július 17.

Én imádom a csokit, de ez valahogy túl sok, nem hagyományos és ezért olyan fura volt használni. Amúgy nem szárít, kellemes állagú, csak nem tartós az illata a bőrömön, viszont a fürdőszobában napokig érzem. Néha-néha azért jólesik ezzel fürdeni, főleg tél elején veszem meg és áprilisra mindig elfogy, még ha csak két-háromhetente használom, akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Barbi-Lou

2012. június 21.

Nagyon-nagyon finom csoki illata van! Nekem sokáig meg is marad a bőrömön. Egyetlen hibája, hogy nem hidratál kellően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Blame

2012. május 26.

Isteni finom illata van. Zuhanyzáskor nagyon érezni az illatát. Kicsit olyan érzésem támad a használata közben mintha forró csokiban fürödnék. :D Nekem a bőrömet sem szárítja és jól is habzik. Viszont egyetlen egy negatívuma van csak, hogy használata után egyáltalán nem érezni az illatát a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.