Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2011. október 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

senskin

2016. október 7.

Különleges és egyben furcsa illatúak a tusolóik, de nem rosszak. Viszont éppen ezért nagyon ritkán használom, ha a kosaramban landol az kedv kérdése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Linda0222

2013. december 30.

Nekem a narancs színű jobban tetszett de màr ezt a fajtàt sem látom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nekem a narancs színű jobban tetszett de màr ezt a fajtàt sem látom!

Dynu

2013. március 19.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamtól biztos nem vettem volna ilyet, nem volt túl jó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

mili

2012. december 28.

Na ő nem tartozott a kedvenceim közé, az illata kifejezetten büdös volt. 1-2 alkalommal használtam csak, aztán gyors megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Blame

2012. április 19.

Régen kedvenc tusfürdőim közé tartozott a Camay termékcsalád. Manapság viszont már alig látom a boltokban. Pedig régen elég felkapott volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Bibi

2012. február 28.

Ritka büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Ritka büdös.

gerbaud

2011. december 31.

Nekem tetszett az illata, de a többi Camay tusfürdőhöz hasonlóan ez is szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

eniko425

2011. december 4.

Ajándékba kaptam egyszer egy camay-csomagot, ami tartalmazott egy ilyen tusfürdőt is, azonban a tusfürdőm még mindig megvan. Az illatával nagyon nem vagyok kibékülve, fürdés után olyan "pacsuliszagom" lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

fatime

2011. november 19.

Tegnap megszagoltam de már az is bőven elég volt, nagyon nem tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 19.

pecsiseg

2011. október 20.

Olyan az illata, mint az átlag szappané, nagyon erős, és sokáig érezni. Valóban parfümtusfürdő. Nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Narancssárga.