Camea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bukfenc

2019. április 20.

Eddig a képen is látható sötétzöld, lapos tégelyeset vettem, eredetileg magamnak. Anno az első használatkor (amikor szokás szerint este lefekvés előtt ráerőszakoltam egy keveset a saját adagomból) a párom úgy gondolta, hogy végre egy krém, amitől nem mászik falra a nagy férfiaskodás közepette, így a második kinyitás után már az ő krémje volt, amit én ünnepnapokon használhattam =D
Elfogyott néhány tégely már, világoszöld színű, kellemes állagú krém volt, az illatán örömmel éreztem, hogy tényleg láthatott aloe verát.
És tartott a kis "szerelmi háromszögünk" egészen a mai napig. Ma ugyanis a Rossmannban változatlan áron, néven és kiszerelésben, de picit módosított designos csomagolásban találtam rá. Itthon pedig kibontva jött a második meglepetés: egyszínű fehér, szinte illatmentes, más textúrájú krém figyelt a dobozból, köze sincs az eddig megszokotthoz :( RIP krémecskénk, hiányozni fogsz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Hecate

2019. január 2.

Nekem bevált. Zsíros érzetű, de gyorsan száradó, sűrű, kellemes állagú krém. (Előző hozzászólóval szemben nekem nem hagy semmilyen fura tapintást száradás után a bőrön.) Nyugtat és hidratál. Baráti áron nagy kiszerelésben kapható - bár a tájékoztatója lehetne nagyobb betűs. .. :-) És, hát az üdítő, természetes tiszta illatért odavagyok. Az engem és egyik ismerősömet egyszerűen elvarázsolt. Nem tudom megunni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

csokidrazse

2018. december 7.

Illat: nagyon kellemes, zold illat. Szamomra a kedvencek kozott szerepelnek a hasonlo frissebb, konnyedebb illatok.
Allag: surunek suru, de a kezem melegetol hamar olvad.
Hatas: osszel-tavasszal elegendo, de a hidegebb teli honapokra nekem keves. Van egy kicsit furcsa tapintasa szaradas utan a boromon, de nem kellemetlen, viszont testvaj allagahoz kepest csak kozepesen tette a dolgat a boromon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Allag: surunek suru, de a kezem melegetol hamar olvad.

ildi95

2018. február 16.

Első testvajam, és maradok is annál. Nekem a lában térdtőlmlefele extrám száraz. Nagyon nehéz találni megfelelő hidratálót, de ez nálam nagyon működik. Kifejezetten jó, hogy ennyire sűrű, beszívódik, nagyon krémes. A hozzám hasonló bőrűeknek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

SzL

2017. december 28.

Sajnos nekem nem vált be. Tényleg nagyon kemény a textúrája így nehéz kiszedni a dobozból. A bőrön se olvas el, így sokáig az össze állt termékkel dörzsölgetem magam és így be se tudja szívni a bőröm. Nem igazán hidratál semmit. Az illata nekem semleges. Elhasználgatom, de nincs különösebb haszna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Szanchi

2017. november 14.

Édesanyám használja rendszeresen, pikkelysömörös a bőre így extra száraz.
Nagyon sok aloeverás terméket kipróbált már, de ez az ami eddig legjobban bevált neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Édesanyám használja rendszeresen, pikkelysömörös a bőre így extra száraz.

Liryo

2017. november 11.

Egy szó, IMÁDOM. Annyira jó illata van és habár nem egy puha testvaj nagyon hidratálja az én száraz bőrömet akár egész napra is. Nagyon sok van belőle a dobozkában és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Lolychan

2017. július 16.

Hatalmas nem. Alig tudom kiszedni a terméket, nehezen dolgozható el, az illatát nem bírom. Nekem sajnos nem vált be :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

GajVivien

2017. július 16.

Én imádom :)
Igaz nehezen szívódik fel, de ha bekenem magam utána annyira puha a bőröm. Ezt már más is észrevette.
Az illatát pedig nagyon sokan dicsérik!
Azt hiszem már négyszer vettem újra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Én imádom :)
Az illatát pedig nagyon sokan dicsérik!
Azt hiszem már négyszer vettem újra :)

sunbazsi

2016. december 1.

Borzalmas számomra...illatra, állagra és hatásra is. A kukában végezte sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Borzalmas számomra...illatra, állagra és hatásra is. A kukában végezte sajnos.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract