Camea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   220 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: Destiny95, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és érzékeny, gyulladásra hajlamos, fényérzékeny bőrre. Az afrikai shea fa terméséből nyert csodaszer valódi szépítő gyógyír lehet az érzékeny bőrre. Aknás, ekcémás és pszoriázisos problémák esetén is rendkívül hatékonyan támogatja a szervezet öngyógyító képességét, hogy visszanyerje természetes szépségét. Kellemesen üde illata lehetővé teszi, hogy férfiak és nők egyaránt használják.

jetroh

2019. október 3.

Imádom!igazi retro krém az állagával és illatával. Kellöen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Imádom!igazi retro krém az állagával és illatával. Kellöen hidratál.

kingacs

2019. június 26.

Tavaly kaptam ilyet ajándékba nagyobb kiszerelésben, miután elfogyott vettem más hidratáló krémet, testvajat, de egyik se volt hidratált ilyen jól, mint ez. Imádom - a kiszáradásra, viszketésre hajlamos lábamra ez eddig a legjobb, és hamar beszívódik, nem lesz ragacsos tőle a bőröm.
És nem mellesleg, az illata is isteni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

És nem mellesleg, az illata is isteni :))

gubamara

2019. április 29.

Hamar beszívódik, bàrsonyos a bőröm utána, remek az illata és olcsó! Az extra száraz kezeimet kenem vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Betti21

2019. április 24.

Fényérzékeny a bőröm, napozás után sokszor száraz. ez segített. Könnyen felszívódik, nem zsíros, nagyon kellemes krémes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

K1Ani

2019. január 11.

Igaz nekem egy másik csomagolásban van már meg mint a képen egy világosabb barna 220 ml Rossmannos. Szeirntem árához képest tök jó. Nem fogja megváltani a világot, valamint nagyon száraz bőrre valami mást érdemes találni. Illata kellemes, elég sűrű így egy kis idő mire beszívódik. Futós napokon ne ezt kenjétek a bőrötökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Hecate

2018. december 26.

Az egyik legjobb minőségű krém, amihez akciósan jutottam. Hidratál, kellemes az illata, állaga, nyugtatja a bőrt és elég nagy kiszerelés kedvező áron. A sok kézmosástól papírszáraz bőrömre elég volt egyszer kennem és újra selymességet varázsolt belé. Nekem bevált, máskor is fogom venni. Kipróbálom az aloé verás változatot is. Nekem ugyancsak kissé nehezen szívódik be, de szerencsére van türelmem és lehetőségem várni, mert nem élek túl pörgős életet. Azt sajnálom, hogy a tégelyen a leírás kisbetűs, de villanynál el tudtam olvasni, ám azon szerintem még nagyíthatnának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Nonoo

2018. október 24.

Nagy csodát vártam ettől a krémtől, de semmi. Az illata egy idő után elég zavaró, egész nap érezni és baromira erős. Ahhoz képest, hogy testvaj egyáltalán nem hidratál. Felkenés után elég sokat kell várni, hogy beszívja a bőröm (5-10 perc), addig fel sem tudok öltözni, viszont a nap közepén már érzem, hogy viszket a lábam, estére teljesen ki van száradva. Ha este kenem, akkor reggel általában arra ébredek, hogy vakarózok.
Sajnos nem tudok 1 csillagnál többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Sajnos nem tudok 1 csillagnál többet adni.

luckyschr

2018. május 7.

Ennyi pénzért annyira megörültem, mikor megtaláltam ezt a csodát a Rossmannba :) Mindig akartam Shea vajat, de hát azok a nagyon igazi, igazi shea vajat elég drágák, viszont megnézve azon az egy tartósítószeren kívül egész jó összetevői vannak, ezért megvettem azon nyomban :D
Első alkalommal már beleszerettem. Ez egy olyan testápoló, amit szívesen felkenek, amit öröm felkenni, kész felüdülés. Kis korom óta anyum próbált rávenni a testápoló használatára, de mindig csak húztam a szám, nem szerettem sose igazán. Egészen mostanáig. Eddig is használtam valamilyen testápolót, ha mondjuk heti 1x, vagy csak néha napján, viszont ezt ha tehetem 2 vagy 3 naponta felkenem.
Illata nagyon tuti, és tényleg vajszerű állaga van, kicsit úgy érzem emiatt, hogy nehezen kenhető lenne és sokat fel kellene vinnem, hogy mindenhova jusson, de ez nem igaz. Rengeteg van ebben a tégelyben, és mintha soha nem akarna elfogyni, pedig sokat használok szerintem egy alkalom alatt, de szerintem ez szaporodik vagy nem tudom, de nem akar sose elfogyni :D
Szerelmes vagyok ebbe a termékbe és egyenlőre tuti nem szándékozok más testápolót/testvajat vásárolni, mert megtaláltam a számomra tökéleteset. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Bethany92

2018. április 5.

Nagyon gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál, kellemes az illata. Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

fdorottya

2018. április 3.

Nem kedvelem nagyon a testvajakat, mert nagyon tömények, nehezen szívódnak be. Mivel nagyon kiszáradt a bőröm, így kénytelen voltam most valami töményebbet venni. Erre esett a választásom. Tömény, testes krém ez igaz. Ennek ellenére nagyon gyorsan beszívódik. Hidratálása közepes. Nem a legjobb testvaj. Egynek elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.