Caola

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Egyéb

A barbon borotvakrém egyidejűleg megfelel a borotválkozási és bőrápoló termékek követelményeinek, védi és táplálja a borotvált bőrt. Bő habja tartós, krémes és könnyen felvihető az arcbőrre. Összetevői, melyek ápolják és nyugtatják a bőrt, hatékonyan csökkentik a bőr felületi ellenállását. A különleges hatóanyagának hidratáló, fertőtlenítő és fájdalomcsillapító hatása jelentős.

gergo73

2018. december 14.

Apósom használja. 90 éves a kisöreg de a napig is tip-top:) Anno sokpengés (reluxás) borotvákkal borotválkoztam és géllel. Az öreg mondta nekem anno, hogy egy igazi férfi komoly pengés borotvával, pamaccsal, és borotvakrémmel borotválkozik, stb. Kb. 5 éve borotválkozom Barbon krémmel (Figaró-habzóval is szoktam) valamit nyitott fésűs rézborotvával. A mai műanyag sokpengés borotvák max. annak jók akinek gyér és gyenge az arcszőrzete. Ez a Barbon krém olyan jól felpuhítja, ápolja, keni az arcomat mint egy balzsam pedig nekem nagyon érzékeny a bőrőm, főleg a nyakamaon. Semmi irritáció, semm bőrpír. ! Igazi RETRO illat és a pamacsos, valódi borotválkozás élménye... első osztályú! Ajánlom. Sokpengés, műanyagvacak borotvákhoz hiába GLTTE... nem jó, csak a klasszikus fém nyitott-fésűs borotvákhoz az igazi, de azokal (Fatip, Mühle, stb) tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

hógolyó

2018. december 4.

Istenem! Az origanal papi illat :)
Nem tudom milyen hatású, de az illata örök emlék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Istenem! Az origanal papi illat :)
Nem tudom milyen hatású, de az illata örök emlék!

lacee4

2017. november 17.

Jól teszi a dolgát, örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Jól teszi a dolgát, örök darab.

Conina

2015. január 1.

Nálunk a férjem használja, ragaszkodik a pamacs + krém kombinációhoz, meg elég érzékeny bőre van, kipattog, pirosodik, szárad stb. stb. de ezzel a barbonnal nincs semmi baja és ő állítja, hogy ezzel jobban lehet borotválkozni, mint a modern zselékkel, a haboknál meg pláne jobb. Tényleg nagyon szereti, nekem meg az illata jön be. Mindig korábban megy el reggel, mint ahogy én felkelnék és szeretek bemenni utána a fürdőbe később és érezni az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Lotheg

2014. május 6.

Hahha igen kapható... Bajban vagyok a pontozásával...
Nem én használom :D A barátom vagyis most lecseréltem neki egy szebb összetételűre, de azért vicces, hogy nem találni parfümmenteset ....-.-"
Ő még apukája révén kezdte ezt használni és ez így meg is maradt, hogy azt használja, a bőrét sajnos szárította eléggé, szóval hatásában nem vagyok elégedett, de azért jó pofa, hogy ezer éves cucc :D ... 3-t kap tőlem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Hahha igen kapható... Bajban vagyok a pontozásával...

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sorbitol h 1 1

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.