Caola

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Egyéb

Elpusztítja a vírusokat, baktériumokat és gombákat. E-vitamin és Panthenol tartalmának köszönhetően nem szárít, használata után a bőr nem ragad, friss és kellemes tapintású lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zdoreebaba

2020. július 3.

Nekem már az újabb kiszerelésben van meg, mert idő közben változtattak a csomagolásán. Alapvetően nincs vele problémám. Táskabarát, könnyen és gyorsan használható utazás közben is. Az én mancsaimat szerencsére nem készítette ki. Kellemes citrusos illata van, ami elég hamar el is párolog a magas alkoholtartalomnak köszönhetően. Egy kivetnivalóm volt vele, hogy eléggé törmelékes lesz tőle a kéz, mintha valamibe belenyúltam volna. Amúgy jól tisztít, eddig sikerült vele átvészelnem a COVID-os időszakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Eleonora90

2020. március 30.

Eleve száraz a bőröm, de amióta használom még véresre is repedt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Eleve száraz a bőröm, de amióta használom még véresre is repedt :(

DorinaKecskes

2020. március 27.

Nekem borzalmasan kiszárította a kezem! konkrétan fáj! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Nekem borzalmasan kiszárította a kezem! konkrétan fáj! :(

sailorluna

2018. augusztus 23.

az áttetsző volt meg. az alkoholszag hamar elillan, utána kellemes, nem tolakodó illat marad. a kezemet nem szárítja, nem marad tőle ragacsos. kevés mennyiség kell belőle, sokáig elég egy flakon, de az összetevői más kézfertőtlenítőkhöz képest rosszabb. nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

birolaura

(!)
2018. augusztus 9.

Tesztelésre nyertem 2 illatút: hibiszkuszvirágos és gránátalmás-áfonyásat. Annyira megörültem neki, mert ha valaki, nekem ezek tényleg a munkaeszközeim ;) Az illatuk valami isteni, és a legjobb, hogy nem ragad utána a kezem (ami nálam csodaszámba megy). A kiszerelése tökéletes, táskába bedobós, és mivel eddig nem lettem beteg, a fertőtlenítése is működik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

dorci993

2017. október 5.

Nekem is nagy, pumpás kiszerelésben van meg, de nagyon szeretem. Nem szárít -pedig a kelleténél jóval többet használom, mivel enyhén bacifóbiás vagyok- , nagyon hamar felszívódik, semmi ragacs; elég kiadósnak is tűnik eddig. Az illata nekem semleges. A polcomon azt hiszem bérelt helye lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Kremcica

2017. augusztus 8.

Pixibagben kaptam meg tavaly ősszel, de még mindig van az alján. Jó nagy kiadós kiszerelés. Van egy jellegzetes szaga/illata engem pl nem zavar, más kézfertőtlenítők sem illatmentesek. Nekem ez is ragad egy kicsit de nem vészes, nem cuppog nagyon kezem. :) Ár/érték szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

takianna

2017. augusztus 8.

Teljesen elégedett vagyok. Praktikus kiszerelés, kis helyen elfér. Én a zöldet vettem, annak nagyon finom az illata. Hihetetlenül gyorsan felszívódik, nem szárítja a bőrt, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Minden esetben hasznos, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

natasa

2017. július 7.

Ezt a kis kiszerelést nem tudtam beszerezni, pedig többféle boltban is néztem. Végül az Intersparban vettem egy nagyot, amelyiknek pumpás adagolója van.
Nem tudom mérni, mennyire pusztítja a kórokozókat, de igen praktikusnak tartom. Nagyon jó, amikor az ember nem tud hirtelen kezet mosni. Nem használom gyakran, így a bőrömet sem szárítja. Gyorsan szárad a kézen, nem marad ragacsos. Az illata sem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

sterlingsilver

2017. március 23.

Én gyógyszertárban vettem most (600 Ft volt). A hétvégén és a hét elején iszonyatos hasmenésem volt, amit nem tudni honnan szedtem össze, még nem vagyok 100% gyógyult sajnos. Eddig Brado kézfertőtlenítőt használtam, de feledékeny voltam és nem vettem másikat. Most ezt vettem, mert holnap már utaznom kell busszal és szeretnék minden egyes fel- és leszállásnál kezet fertőtleníteni. A Brado mennyisége is sokáig tartott, pedig az fele adag, a Caosepté pedig tényleg sokáig lesz elég. Drágán vettem, de most nem izgatott az ára, csak legyen. A mennyisége sem zavar, mindegy, csak legyen. Az illata egész kellemes, és nyugodtan fogok tudni bármit csinálni, mert tudom, hogy fertőtlenítem a kezeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag és tartósítószer.