CaoNatur

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Mediline, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogiath, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Mediline, patikák
Kategória:   Samponok

Szalicilsavval és búzavirág kivonattal készült, speciális igényekre kifejlesztett termék. A szalicilsav hámlasztó hatású összetevő, hatásosan csökkenti a fejbőrön megjelenő pikkelyszerű lerakódásokat és a túlzott faggyútermelést. A búzavirág kivonata pedig táplálja a babák fejbőrét. Komponensei intenzíven ápolják, és táplálják a hajszálakat. Használata már újszülött kortól ajánlott.

Kőolajszármazék-, parabén-, szilikon olaj-, SLS/SLES-, színezékmentes termék.

• természetes összetevőket és gyógynövényeket tartalmaz
  • minősített összetevőket tartalmaz
  • allergénmentes termék
  • mikrobiológiailag tesztelt
  • nanorészecskéket nem tartalmaz

Mahoney

2019. augusztus 14.

már vagy 3 hete használjuk de csak most kezdett el kopni a koszmó😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

már vagy 3 hete használjuk de csak most kezdett el kopni a koszmó😕

eshaigen

2018. február 19.

A fiam már 11 éves, és még mindig küzdünk a koszmóval, főleg télen, a sapkás időszakban. Pár hónapja hetente egyszer ezzel mos hajat, 100 százalékosan nem tüntette el a koszmót, de már alig látszik. Bőrgyógyász ragacsos krémszerű terméket írt fel, ezzel azonban sokkal egyszerűbb a hajmosás. Nekünk bevált, bár az orvos azt mondta, ez ekcéma egy típusa, majd kinövi, lehet eljött ez az idő, de én hiszek benne, hogy ez a sampon is segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

bogiath

2017. szeptember 18.

A fiam baba korában is koszmós volt, akkor olajoztuk, kifésültük, jó volt. De ahogy megnőtt a haja, az olajozás egyre körülményesebbé vált. Örültem, amikor erről hallottam, mert drágálltam a mindenki által ismert konkurenst. Ráadásul ennek ugyan az a hatóanyaga, szebb az összetétellistája és még magyar termék is! Illata kellemes, kevés is elég belőle. Szépen, folyamatosan tisztította a koszmót, teljesen elégedett vagyok vele. A hatóanyag (szalicilsav) miatt kicsi babán én inkább azért az olajozást alkalmaznám most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.