CaoNatur

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan, MediLine, Bijó, HerbaHáz, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Auchan, MediLine, Bijó, HerbaHáz, patikák
Kategória:   Samponok

A speciális igényekre kifejlesztett CaoNatur koszmó elleni sampon szalicilsav tartalma miatt hatásosan csökkenti a túlzott faggyútermelést, a búzavirág kivonat pedig elősegíti a fejbőr egészséges működését.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon-, parabén- és színezékmentes.

Abertawe

2017. január 15.

Nekem a 3 gyermekemből a két kisebb koszmósodott csak, így a másodiknál szembesültem a problémával. Volt termékmintám egy drágább termékből, de aztán valaki ezt ajánlotta, így ezt vásároltam meg végül. Úgy látom, hogy nem mindenkinek válik be, de én egyáltalán nem csalódtam benne, minden napos hajmosásnál kb. 1 hét alatt eltüntette mindkét gyermekemnél a koszmót teljesen (ami nem is jött vissza). Mivel csak 20 hónap van a 2 kisebb gyerkőc között, így a megmaradt sampont tudtam a kicsinél használni, nem is kellett újra megvásárolnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

kati747

2014. május 13.

Én a koszmó sampon miatt regisztráltam erre az oldalra. :) Nekem eddig sajnos mindkét gyerekem bekoszmósodott. Az első fiam esetében még babaolajat ajánlottak, és nekünk az is segített. Aztán sajnos a lányomat is elérte a "baj" fél éves korában, de nála már ezt a speciális sampont használtuk, főként mert a patikában is ajánlották. A hajánál gyorsan le is takarította, a fülénél maradt még egy kicsi, azt még kezelem. Én tehát ajánlom. Aztán lehet ez is olyan, mint az arckrém, attól mert két embernek megegyezik a bőrtípusa, még nem feltétlenül válik be ugyanaz a krém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

nmeth.hajnalka7

2014. április 30.

Egy hónapja vásároltam a terméket megbízható bababoltban.Az eladó hölgy dicsérte és persze magyar termék, ezért esett rá a választásom.Nem utolsó sorban az ára is kedvező. Kellemes illatú ,áttetsző sampon.Kisfiamnak sajnos semmit sem segített. Talán vékonyabbak lettek a lemezkék,de eleve nem vastag koszmója van. Hetente kétszer mosom vele a pici hajacskáját és rajta is hagyom neki pár percig.Hatástalansága miatt nem veszem meg újra.Nekünk a sima babasampon is ugyanennyire volt hatásos.Remélem másoknak jobban beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol