CaoNatur

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A CaoNatur Popsikrém allantoin hatóanyaga gyulladáscsökkentő, a shea vaj nyugtató hatással bír, ezáltal kíméletesen óvja az irritációnak kitett bőrfelületet.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon-, parabén- és színezékmentes.

Lillababa

2017. szeptember 14.

Sajnálom, hogy le kell pontoznom, de két nap alatt nagyon piros lett tőle a kislányom popsija. Elfogyott a gyógyszertári krém, ami tökéletes volt, de gondoltam kipróbálom ezt a szép összetevői miatt, szerettem volna, ha beválik, mert a tubusos megoldás sokkal szimpatikusabb, mint a tégelyes, de most nagyon haragszok rá. Kézkrémnek el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Roberta

2017. március 29.

Az első popsikrém a 6 hónapos pályafutásunk alatt, amit elhasználok és újra is veszem. Fogzás, hozzátáplálás és a lányom popsija mégsem piros vagy irritált. Határozottan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

kismazzs

2016. október 12.

Kézkrémként használom, mivel nagyon szépek az összetevői és a hatása is szuper. Kiadós, sűrű, tápláló krém :) Egy mindig van belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

estagnus

2016. június 13.

Szuper, tápláló (nehezebb) krém, ami mégis a kéz melegétől könnyen eloszlatható a bőrön. Számomra a legfontosabb, hogy rendbe hozza a széltől rettenetesen kiszáradt kezeimet, de leégésre is bevált már. Hatásos és az összetevői is szépek, nem okoz irritációt. Nekem nem kell több, szívesen használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

kati747

2016. január 4.

Sokadszorra újra vásárolt termék. A babám mellett, lassan már az egész család használja. :) Nagyon jó védő és ápoló krém. Mi kiszáradt kezekre és orrokra is használjuk. Nagyon gyorsan megszünteti a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

kannibal.nemeth

2014. november 29.

Anyukám vette a kiszáradt számra, na arra egy csodaszer! A kezemre is használom, sűrű állagú, de rendkívül jól hidratál, én imádom! 10/10! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 29.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. június 28.

Az összetevői annyira szépek, hogy minden másra is bátran használható, jóval több ez mint egy átlagos popsikrém. Maga a krém elég sűrű, de könnyen eloszlatható, a száraz kezemet is vele ápolom. Ár-érték arányban tényleg verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

annné

2014. június 27.

Csodálom, hogy még senki nem írt véleményt, mert ezt a krémet csak ajánlani lehet! Mivel a Babaolaj nekünk nagyon tetszett, vettem más babaterméket is a márkától. Az nagyon szímpatikus, hogy kőolajszármazékoktól mentes a márka. Ebben még illatanyag sincs, ahogy az összetevőket néztem, mégis nagyon kellemes, édeskés illata van a krémnek. A krém szerencsére nem olvadozik a melegben, viszont a kézmelegtől mégis jól eloszlatható a bőrön. És őszintén szólva nagyon jó ár-érték arányban van! Szerintem ver minden más popsikrémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin