CaoNatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Panthenollal és E-vitaminnal

Különleges ápolás a festett hajnak. Búzavirág kivonata intenzíven hidratálja és nyugtatja a fejbőrt, a hibiszkusz kivonattól haja fényes és selymes tapintású lesz. Kombinált E-, C- és F-Vitamin tartalma antioxidáns hatást biztosít.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon olaj-, parabén- és színezékmentes termék!

Kiszerelés: 200 ml

maniko90

2017. június 19.

Nagyon nagyon szeretem! Kellemes, visszafogott illatú, a hajvégeket nem hidratálja eléggé, tehát kell mellé más is, de nekem nagyon bevált a száraz, viszkető fejbőrömre. Szépen hidratálja, nyugtatja, de nem zsírosít.
Elég híg, szokni kellett az elején, és viszonylag gyorsan fogy nálam, valószínűleg pont azért, mert a fejbőrömön használom.
Egy probléma: fogalmam sincs, hol veszem újra! Egy dm-ben kiárusítás alatt vettem, azóta se láttam sehol. Se dm-ekben, se Tescoban, Auchanban... Pedig rendelni nem igazán szeretném. Szállítási költséggel már drágállom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

zsuzska80

2016. július 7.

Caonatur korpásodás elleni samponjáról sok jót hallottam szeboriás fejre. Azért mentem a dm-be, és megörültem,hogy találtam ugyanabból a márkából nekem való balzsamot,mert a fránya őszhajszálak miatt festem a hajam. A sampontól vizesen is nagyon száraz lett a hajam:-(meg is ijedtem elsőre. Utána jött e balzsam.:) tetszik benne,hogy az egész hajamra használhatom,hajtőre is:) s láss csodát a hajam pihepuha. Festés ellenére természetes tapintású. Illata fincsi:) nem fulladok meg a vegyszerektől,mint a "mű" samponokról. Összességében egyszerű, hatékony,olcsó. A régi jól bevált caola:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

natasa

2016. március 5.

Nemrég akadtam rá a Caonatur termékekre. Most a normál hajra való samponnal mosom a hajam. A vékonyszálú hajra való balzsamot szerettem volna megvenni, de a dm-ben pont azt nem lehet kapni. Nem is értem, hogy miért nem, mindegy. Olvastam, hogy a Tesco is árulja a termékeket. Itt a környéken még a nagyobb Tescokban sincs Caonatur hajápolási termék, szóval rendelni kellett volna, azt meg egyelőre nem akartam még. Így megvettem ezt a balzsamot. Hennás hajfestékkel festem a hajam (most Khadi), így gondoltam, ártani csak nem fog.
Nagyon érdekes ez a balzsam. Először is elég híg, ami szokatlan. De könnyen, gyorsan használható. Az illata kellemes. Használat, szárítás után nincs az a WOW-érzés, semmi címlaphatás, mégis nagyon jónak tartom. Csendben, felhajtás nélkül teszi a dolgát. Könnyen fésülhető, puha, lágy, szép fényű lett a hajam. Másnap is, utána is megmaradt az ápolt, rendezett haj látványa. Plusz nem zsírosít, nem szárít, nem repked a hajam össze-vissza tőle.
Jók az összetevők, magyar, az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Jók az összetevők, magyar, az ára is rendben van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate