Carex

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sasa, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Egyéb

100 alkalomra elég egy üveg, gyorsan szárad, garantált antibakteriális hatás

silence

2018. október 16.

Sokféle kézfertőtlenítőt próbáltam már, talán ez az, ami legkevésbé szárította ki az egyébként kicserepesedésre, ekcémásodásra hajlamos kezemet. Az illata is nagyon finom, inkább hasonlít egy folyékony szappan vagy parfüm-illatra, mint egy fertőtlenítőre. Nem érzem benne azt az erős alkohol szagot, amit más kézfertőtlenítőkben már megszoktam, ezért kezdtem is kételkedni a hatásosságában, de gondolom azzal sincs probléma, hiszen patikában vettem. Nem használom napi szinten, csak amikor valahol gyors kézmosásra / fertőtlenítésre van szükségem, erre tökéletes, teszi a dolgát, én összességében elégedett vagyok! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

zalla

2017. szeptember 23.

Nem lett a kedvencem. A termék maga semmi extra, a baktérium ellenes hatása nem ítélhető meg a napi használat során. Talán kicsit kevésbé ragadós érzetű, és nem áthatóan alkoholos illatú. Nem hidratál, de nem is szárít. Viszont a pumpája botrány. Percekig várom míg a termék visszafolyik a pumpa aljához hogy ki tudjam nyerni a fertőtlenítőt. Ennyit nekem ez nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

SCOFIELD

2017. június 29.

Bubble gum illatú van nekem, imádom, legjobb kézfertőtlenítő. Mikor kinyomom kicsit lehet érezni az alkoholt, de utána már csak a rágógumit. Extra gyorsan szárad, nagyon szuper. De azért 600 ft-ért nem venném meg itthon. Superdrugban 1 font volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

writa

2017. április 19.

A kedvenc kézfertőtlenítőm. Nagyon szeretem a pumpás adagolót. Gazdaságos is, a pumpa miatt sokáig elég. Az illata nem tolakodó. Az egy kicsit zavar, hogy nincs rajta magyar felirat, angol is csak ez előoldalon, a hátán a részletes információk csak valamilyen szláv nyelven olvashatóak, pedig a DM-ben vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Aspartia

2016. december 29.

Biztos újraveszem. Eddig ez a legjobb, amit használtam. A pumpás adagoló adagolhatna nagyobb mennyiséget is, bár szerintem ez egyénfüggő.
Jó illat, télen tényleg hidratál, sokáig elég. Engem jobban meggyőzött, mint a Lollilandes kézfertőtlenítők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

mujerconfused

2016. október 1.

Teszi a dolgát, de a csomagolás botrányos, nekem abszolút nem működik a pumpája, úgy kell mindig lecsavargatni a tetjét minden haszanáltkor és a csővel szedek a kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

cafeconsal

2016. szeptember 13.

Nekem ugyan az aloe veras verziója van meg, de imádom. Cuki pici, jó az illata, és mintha még használna is valamennyit. Angliában vettem, nem tudtam, hogy itthon is kapható :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Leander

2016. július 23.

Kb. az 1/3-át alig lehet kiimádkozni belőle, nagyon rossz a pumpás csomagolása. Egyébként rendben van, de semmi extra, egy átlagos kézfertőtlenítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Violet 1

2016. június 14.

a legjobb kézfertőtlenítő. amellett hogy antibakteriális még ápolja is a kezet és az illata FINOM. csak az a baj, hogy a flakon alján marad még a gélből, úgy kell kivarázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak