Cargo

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   $45
Lelőhely:   online külföldről

2014-es téli limitált kiadás

12 gazdagon pigmentált árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, amelyet az sarki fény ihletett.

Kétvégű ecsetet is tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ildie

2016. november 10.

Nem tudom mikor fogy el, vagy mennyire limitált de én még ma (2016. 10. 10.) is láttam a boltban, (külföld) de van ahol meg már kiárusítják. Eredetileg nálunk ezt 39 CADért árulják, 20 CADért nagyon jó vétel volt. Még nincs minden színem tökéletesen tesztelve, de az biztos, hogy, aki szereti az ősz színeket, annak ez telitalálat. Olyan jól el vannak találva a színek a hideg és a meleg között. Kedvencem a reindeer, nem tudom, honnan kapta ez a szín ezt a nevet, de valami csodás, hasonlóm nem is volt eddig, talán a marsala színhez tudnám hasonlítani. Ami még különleges számomra az a Finland, a sárgás, de nem arany, nincs eráltetett melegsége, illetve a Greenland, ami egy elég söte zöld, nagyon szép zöld füstös sminkett lehet vele készíeni. Az aurora színnel nem jutottam dűlőre, mivel az aurorának, azaz a sarki fénynek zöld a színe nem púderszínű. A két világossal megvan a szemöldök csont is, ilyenek már vannak (sok is) de ha kinyitok egy palettát, szeretem, ha minden szín egy helyen van. Pont annyi alapszín van benne, hogy még nem érzem pénzkidobásnak a felét.
A tartósságát csak alappal tudom megmondani (évek óta alap nélkül semmit sem hsználtam) egyszóval tökéletes. Felvitelkor nem porzik, szépen satírozható, a szaténosak nagyon visszafogottak, majdnem mattak, a csillámosak is annyira csillámosak, ahogy szeretem, nem rikít világít. Meg sem mozdul, estére pont olyan, mint reggel volt.
A hozzá adott ecset szerintem megfelelő, nem egy Sigma, de jó. (megjegyzem nem szeretem a kétvégű ecseteket, mosáskor nem praktikus)
Igazából 4 olyan szín van benne, ami nekem eddig nem volt meg innen onnan a Fjord, Finland, Reindeer és a Greenland (a CS palettát most ne vegyük számításba), így a 20 dollár simán jó ár, 40 dollárért nem vettem volna meg, még kanadai dollárárfolyamon sem.
Minőségileg jár az 5 csillag, nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Minőségileg jár az 5 csillag, nagyon nagyon szeretem.

anastasia

2016. november 2.

Eddig csak alap nélkül használtam, illetve próbáltam használni. Vékony rétegben, hétköznapi sminkhez a színek kellően tartósak, a teljes intenzitást viszont nehéz kicsalni anélkül, hogy porolna, hullana. Mindegyik színben van több vagy kevesebb csillám, ami katasztrófa -- 5 percen belül lepotyognak az arcomra. Greenland esetében a sötétzöldből felvitelkor szürke lesz, mert a zöld csillámok nem tapadnak meg a bőrön.

Az ecset -- úgy veszem észre -- természetes szőrű és jó vele dolgozni, nem csak ezzel a palettával használom. Borított kartonból van a paletta, de eddig sehol nem foszladozik. Nincs rajta semmilyen kapocs, rejtett mágnes tarja zárva, táskában még nem nyílt ki magától.

Ki fogom próbálni alappal is, de anélkül nagyon nehezen kihasználható paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Ki fogom próbálni alappal is, de anélkül nagyon nehezen kihasználható paletta.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.