Cargo

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 3.

Ár:   $45
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

12 gazdagon pigmentált árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, amelyet az ősz ihletett.

Kétvégű ecsetet is tartalmaz.

Anheszenamon

2018. február 16.

Régi vágyam volt ez a paletta mert kivétel nélkül nagyon jókat olvastam róla. Amikor megláttam itt a KM zsibin, szinte gondolkodás nélkül leütöttem. És egy percig sem bántam meg. Szerintem tökéletes őszi paletta. Fele annyiba kerül mint a Naked paletták de szerintem felveszi a versenyt velük (megvan az Original és a 2-es is, a 3-mast már eladtam) Gyönyörűen pigmentált színek, nem potyog, könnyű velük dolgozni és nagyon szép sminkeket lehet kreálni vele. Aki nem szándékozik 12-15ezer forintot fizetni egy palettáért, de mégis jó minőségű termékre vágyik, annak ez tökéletes beruházás lehet 6-7ezer ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

ReiraShiver

2018. január 1.

Szép paletta, a barnás színei miatt vettem meg. Sajnos a szín, amelyik miatt a legjobban "izgultam", az út során bepárásodhatott, vagy nem is tudom, a fele így kiszáradt és ahogy hozzáértem mint a kréta por szétmállott. :/ Amúgy krémes, könnyen kenhető, és eldolgozható :) Nagyon szeretem a színeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

vinetta

2017. augusztus 4.

Nagyon szép színek vannak benne,jó a minősége, egy egészen kedvező árért cserébe.Örülök h megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Szixooo

2017. június 19.

Kellemes paletta. Szep, jol pigmentalt festekek vannak benne. Bar texturajukban nem teljesen egysegesek, a relativ kemenyebb szinek is szepen felvihetoek, satirozhatoak. Drogerias es Sleek festekeket siman lekoroz. theBalm szemhejpuderekhez hasonlitva sincs ra panaszom.

Update: Mostmar egy eve hasznalom, par szinnek le is ertem az aljara, szoval ideje frissiteni a velemenyt.
Szep paletta a szinek meg mindig jol kiegeszitik egymast. Rajtam egesz nap tart (catrice szemhejalappal vagy mac paint pottal), szoval erre nincs panasz.
Valoszinu, hogy kicsit sok benne a terfogatnovelo, mert hajlamos potyogni - felvitelkor nagy mertekben, viseles kozben egeszen kis mertekben. Valamit a palettaban is lehet latni, hogy a festek kicsit 'csomos', nagyobb darabkak vannak benne (amik ugye potyognak).
Az 'autumn' arnyalattal szepen el lehet satirozni a szeleket, a 'hot cocoa' viszont gyakran piszkos hatast kelt (akkor is, ha elotte es utana a 'harvest moon'-t hasznalom).
A szineket alapvetoen jol el lehet egymassal dolgozni, bar tulzasba is lehet esni - ekkor megint csak kicsit piszkos hatasu lesz vegeredmeny.
Crisp egy nagyon gyonyoru highlight szin, de mivel nagyon lazan lett preselve es nagyobb darabokbol all, igy belso szemzugbol gyakran a szemembe esik es szur :/ Mas szinek tetejere felvive (pl cuddle or withere leaves), eldolgoza viszont nagyon szep es bevalt.
Verhetetlen kombinaciok:
1. Cuddle a egesz szemhejra, Autumn-mal elsatirozva, pici Hot Cocoa a melyito vonalba
2. Hot Cocoa az egesz szemhejra, Autumn-mal elsatirova
3. Withered Leaves az egesz szemhejra, Autumn-mal elsatirozva, lehelletnyi Chestnut a kulso szemzugba.
A bronzos szinek eldolgozasahoz mas palettat szoktam elovenni, mert Autumn-mal azok mar tul hatast keltenek rajtam.

Alapvetoen nem bantam meg, hogy megvettem, es szeretem ezt a palettat, de sajnos nem tokeletes, es egy ido utan kicsit unalmas, hogy csak Autumn-mal tudok satirozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Verhetetlen kombinaciok:
2. Hot Cocoa az egesz szemhejra, Autumn-mal elsatirova

picilány

2017. június 11.

Nagyon szeretem ezt a palettát, gyönyörű színei vannak! Szuperül pigmentáltak,de a tartóssága sajnos nem olyan jó. Ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Lencseee

2017. március 13.

A második kedvenc palettám az UD Naked2-t követően. A színek szépen harmonizálnak egymással (matt és fényes is van benne), az állaga szuper, nem porolódik extran, az ecsetek szépen felveszik, megfelelő alapra felvíve estig szuperül tart. . Ha valami negatívumot kellene keresnem, talán annyit tudnék ellene felhozni, hogy egy kicsit nagy a paletta mérete, tehát utazáshoz valszeg nem ezt viszem magammal. Örülök, hogy én lehetek a kisgazdája:-))))
UPDATE: Előző bejegyzésem óta sajnos a lelkesedés alábbhagyott, de ez nem a paletta hibája, mert még mindig meseszépek a színek....valószínűleg drasztikus hajszínváltásom miatt nem nyúlok érte, így most feltettem eladó sorba, hátha valakit érdekel és jó kezekbe, jó szemekhez kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

pink sunrise

2016. október 30.

Nagyon nagy kedvenc lett ,Igazi őszi színek ,és tudom hülyeség de nekem az árnyalatok nevei is annyira tetszenek hogy jó érzés ránézni :D A festék jó minőségű,az ecset is,az a zöldes szín valami hihetetlen különleges ,Már nagyon régóta vágytam rá de mind halogattam a vásárlást,de mikor láttam Editnél a blogon hogy most jó áron van,nem tudtam ellenállni :D örülök hogy végre az enyém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Poppy5

2016. április 9.

Már egy ideje használom, nem sűrűn veszem elő, mert elég sok palettám van, de amikor igen, akkor mindig ámulok-bámulok az eredményen! Primerrel tartós, pigmentált, jól satírozható, variálható színek, hétköznapra tökéletes választás. Ehhez sem lehet drogériában hozzájutni, de Sleek minőség, vagy talán egy kicsit jobb is! Hozzáteszem én csak ezt az egy palettát ismerem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Gyöngyi90

2015. november 13.

A napokban érkezett meg ez a gyönyörűség. Meglepetésemre jóval nagyobb a paletta, mint, amit kép alapján gondoltam. A színek erősen pigmentáltak és tartósak. Természetesen alap kell alájuk. Az ecset teljesen megfelelő, elég jó minőségű. Én maximálisan elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Emolliensek: Dimethicone, Cetearyl Isononanoate
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77400, Carmine / CI 75470, CI 77400, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.