Carlo di Roma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiszerelés: 7 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

umpalumpa

2014. december 22.

Hasonlóképpen, mint pampamacska, én is a cukisága miatt nem használtam és az egyik hugicámnak is vettem. Az egyik a képen látható színekben pompázott, a másikra nem emlékszem. Sztem a húgomnak valahol még megvan. Később kipróbáltam. Ha jól emlékszem a minősége nem volt a legjobb. Csukiságfaktor 5 csillag, de itt a használhatóságát pontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 22.

pampamacska

2014. december 22.

Évekkel ezelőtt megkaptam, de egyszerűen nem volt szívem használni annyira aranyos :) Mikor kipróbáltam átlagosnak tűnt, tehát jár neki a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

CherChester

2014. április 20.

Pont a képen látható színben volt meg évekkel ezelőtt... nem igazán szerettem mert nem volt tartós és unalmasnak tartottam a színeit de olyan aranyos volt :) dísznek tényleg jó másra nem nagyon:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

kinderino

2014. április 13.

Jesszus, ez nekem is megvolt régen. Pont az, amelyik a képen is van. Használtam egy darabig, bár tényleg dísznek jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

Akane

2014. február 3.

Poénból vettem régebben több kombinációt, mert cuki volt. Nem nagyon használtam, mert annyira nem volt jó anyag. Végül elajándékoztam, de aki megkapta nagyon örült neki és szerette használni. Én azt mondanám, hogy kezdőknek gyakorláshoz kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

Inumyra

2013. december 11.

Ajándékba kaptam még évekkel ezelőtt. A kék cica színei finoman csillognak, a két sötét por jól pigmentált a világosabbak kevésbé de olyan sok van belőle, hogy több "rétegben" is fel merem vinni és úgy már egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

eszty.3

2013. július 9.

Fodrászkellékesben találtam, 100-300 ft körül lehetett az ára. Nagyon aranyos kivitelezés, és az olcsó árhoz képest maximális minőséget biztosít. Néha bevizezem az ecsetet és úgy viszem fel a szemhéjamra. Elképesztő dolgokat lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

timity

2013. május 16.

Én a Rossmannban találtam rá, jó pár évvel ezelőtt. Ma már nem találom ebben a drogériában, de még biztosan megvásárolható valahol. Aranyos, ötletes kis szemhéjfesték. Nekem a kék cicus van meg, és a sötétebb színek jól pigmentáltak, a világosak már kevésbé. Egyébként olcsó volt, viszonylag tartós is. Annak ellenére hogy nem csillámos, az összes színe enyhén csillogós, fényes. Tehát aki matt színeket keres, ne válassza a cicát!:) Annak ellenére, hogy pár száz forint volt, mennyiséget kaptam érte, ráadásul a sötét színeit jól lehet használni, ott marad, ahová felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Dark4ngel

2012. november 18.

A cuki csomagolás engem is megnyert annó :) Lehet még kapni valahol? Meglepően matt színei vannak, egyetlen probléma az, hogy a kék és a lila nagyon halvány. A rózsaszínnel és a fehérrel teljesen meg vagyok elégedve, imádom használni őket. Azt tapasztalom, hogy szemhéjalappal gyakran tovább bírák a gyűrődést, mint egy-egy Catrice monó vagy Essence ... :) A fehéret néha highlightnak is használom annyira szép :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

illusia

2012. október 12.

Én csillogósat vettem belőle, bár nem is nagyon volt más, mert elkapkodták. Kelendő a cicás design, én is csak azért vettem meg:) Halvány színei vannak, nem rossz, olcsó volt, én egy kis vidéki drogériában vettem. (Te-zso Deo)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).