Carmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 6.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Cseresznye illatú ajakápoló, SPF 15 fényvédővel

Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását. Nem szárít mint más ajakápolók.

Kiszerelés: 4, 25 g

LadyE

2017. szeptember 3.

Mindegyik carmexet próbáltam már, és nekem mindegyik a legjobb. Csak a carmex tudja hidratálni az ajkaimat, jelenleg ezt használom, és tökéletes!! Egyszer kell vele bekennem a számat, és egésznap hidratált lesz. Ha nagyon hideg van, akkor kétszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

barbixd

2015. augusztus 8.

A sima, klasszikus Carmex jobb, mert ennek kevésbé van olyan hatása és még az illata sem olyan jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Buvarcsemete

2014. december 28.

Nagyon szuper! Tubusos tesójával ellentétben sokkal gazdaságosabb. Azonnal hidratál, kellemes íz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

kis.annette

2014. december 9.

Sziasztok! Én télen szoktam ezt használni, kellőképpen hidratálja az ajkaimat, segítségével sose ''fújja ki a szél". Mondjuk, engem sose bizserget ez a típus, lehet, hogy az én készülékemben vana hiba? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 9.

redenc

2013. szeptember 6.

Bejött az ajakápoló, valóban puhitja a kicserepesedett ajkakat. Nekem egyetlen problémám van vele, mégpedig a bizsergetés. Az illata az szuper, de ez a csipkedő érzés annyira nálam nem nyerő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

vador

2013. május 6.

Szerintem egyáltalán nem kellemes az illata, ami nem baj, legalább nem lesz kedvem lenyalogatni, ami az összetevők fényében amúgy is botor dolog lenne. Ápol, fényvéd, olcsó, szóval szavam nem lehetne, de fenol, komolyan, fenol?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

kim88

2013. január 18.

kb.400ft-ért rendeltem, 3 hét alatt érkezett meg a távol-keletről. tök jó h nem olyan csípős-mentolos az illata, hanem finom cseresznyés. ápol, és puhává varázsolja a durván cserepes ajkakat is, nálam 5 csilli

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

wishes

2012. január 25.

Nevetséges áron rendeltem e-bayen, mert a tubusos verzió nem vált be és ki kellett dobnom. Ez szerencsére hozza a stiftes verzió pozitívumait, azaz azonnal és hosszantartóan ápol. Egyáltalán nincs kámforos illata/íze, mint a klasszikus verziónak, sőt, nagyon fincsi cseresznyés... :)

Update: Nos, hosszú távon ő sem vált be, szóval kénytelen vagyok utólag levonni az értékelésemből..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Puhává varázsolja az ajkaim, és az elején mikor felkenem bizsergeti a számat :) (nem zavaróan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

ljudith78

2011. december 23.

Imádom!!! Először kicsit fura volt a bizsergető érzés, de a hatása ezt simán feledteti. Nincs az a ragacsos érzés, mint a legtöbb ajakápolónál. Összehasonlítani sem lehet másik ajakápolókkal, annyira jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színtelen, levegőn rózsaszín kristályos anyag. Vizes oldatát fertőtlenítésre használják. Savassága erősebb az alkoholokénál. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló és antimikrobiális (segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában) hatású összetevő, illetve tartósítószerként is használatos. Az EWG szerint az összetevő veszélyesége abban rejlik, hogy bőrrel érintkezve, szembe kerülve maró, lenyelve vagy belélegezve pedig mérgező hatása lehet.