Carmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

A Carmex gránátalmás ízesítésű stift kiszerelésű ajakápoló enyhíti a kirepedezett ajkak tüneteit, puhává varázsolva azokat. Eredeti gyógyhatású ajakápoló mely 15 SPF fényvédővel van ellátva, hogy védjen a naptól.

• 15 SPF fényvédővel van ellátva, hogy védjen a naptól.
  • Hosszan tartó védelmet nyújt és elősegíti a gyógyulást.
  • Könnyedén felkenhető és krémesen hidratál.
  • Megnyugtatja és hűsíti az ajkakat a mentol és a kámfor segítségével.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi a kialakulását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Eli_13

2021. július 22.

Nekem valamiért csípte a számat. Nem venném ujra, az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Nekem valamiért csípte a számat. Nem venném ujra, az illata kellemes.

daydream

2021. június 4.

Esdig az eredeti volt a nagy kedvenc mindenféle formában, de ez is van olyan jó! Aki azt szereti, ezt is fogja! Nálam állandó darab marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

JVica98

2021. május 5.

Nagyon cserepes ajkaimra bármit használtam, semmi nem segített.. csak ez rakta rendbe.. alap darab számomra 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Eszti111

2020. december 30.

Nekem picit fura a mentol rajta, a durván csepes ajkakat nem hozza rendbe, de legalább fényvédős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

ANDREAA

2020. december 28.

Kb minden ajakápolótól tüsszögök és kapar a torkom.. kivéve ez és a Loccitanne ajakápolójától, szóval nem is értem. A mentát pláne nem szeretem semmiilyen ajak termékben, itt viszint nem zavar és nem reagálok rá tüsszögéssel sem, szóval szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 28.

Doryca007

2020. november 13.

Egész jó, nekem sajnos kicsit kevéssé hidratáló. Az illata nem hasonlít túlságosan a gránátalmara 😅 a mentol picit zavar, de az egyéni ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

KataNikolett

2020. szeptember 23.

A tavalyi Krémmánia beauty box-ban találkoztam vele először. Azóta egyszerűen imádom! Tökéletesen hidratálja és ápolja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

strauszkinga

2020. július 6.

Nagyon szerettem ezt az ajakápolót! Tökéletes az állaga, szuper a kiszerelése, és a hideg idő okozta cserepes ajkakat is rendbe teszi! Annyit fűznék hozzá, hogy nem hozza a gránátalma ízt/ illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

nemethdorcy

2020. június 25.

Tavalyi KM box-ban lapult, előtte nem próbáltam még soha Carmexet, de sok jót olvastam már róluk.
Imádom! Tényleg az egyik legjobb és leghatásosabb ajakápoló. Hidratál, ápol és maradéktalanul beszívódik (ezt még korábban sajnos nem tapasztaltam!) Felkenés után kicsit bizserget és hűsít. A tekerője sajnos nekem is beragadt a végére. Biztosan fogok még venni, mert nagyon elégedett voltam vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

evasimonyi

2020. május 14.

Mar tobb carmexem volt, mindet imadom, fantasztikus az illata, az 'ize', fantasztikusan apol.
Az egyetlen problemam vele, hogy a tekeroje konkretan 2 hasznalat utan beragad:( meg csak most bontottam fel, de mar most problemam van vele.
Ezert szoktam a nyomosat hasznalni, de abbol csak cseresznyes es sima van, szoval szerettem volna kiprobalni ezt is, de sajnos maradni fogok a tubusos verzional.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.