Carmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

A Carmex gránátalmás ízesítésű stift kiszerelésű ajakápoló enyhíti a kirepedezett ajkak tüneteit, puhává varázsolva azokat. Eredeti gyógyhatású ajakápoló mely 15 SPF fényvédővel van ellátva, hogy védjen a naptól.

• 15 SPF fényvédővel van ellátva, hogy védjen a naptól.
  • Hosszan tartó védelmet nyújt és elősegíti a gyógyulást.
  • Könnyedén felkenhető és krémesen hidratál.
  • Megnyugtatja és hűsíti az ajkakat a mentol és a kámfor segítségével.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi a kialakulását.

Sziporka88

2019. október 19.

Az ízes verziókból a legjobb. A megszokott Carmex tudással, hidratálja és puhává teszi a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Nialla

2019. október 6.

KM boxban volt, korábban sosem használtam ezt a márkát. Az első felkenésnél nagyon fura volt a bizsergés és az íze sem győzött meg. Már azon gondolkodtam, hogy letörlöm. Végül csak magamon hagytam és milyen jól tettem. :) A hatása teljesen meggyőzött arról, hogy ha elfogy, mindenképpen újra vegyem. Tökéletes ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Sindy6

2019. szeptember 20.

KM szerzemény, de még csak most avattam fel. Egy kis csoda. Kellemes a bizsergető, hűsítő érzés. Most a náthától kidörzsölt, ilyenkor herpeszre hajlamos orrom is bekentem vele az ujjaimmal és valami fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem és, mint minden carmexnek, ennek is szuper a hatása és kellemes az illata. A kedvenc ajakápoló márkám, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

domm

2019. augusztus 26.

KM boxban volt. IMÁDOM. Szuperül hidratál, szép puha lesz tőle a szám. Ha elfogy tuti újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Clementine

2019. július 19.

Mindennel elégedett vagyok vele kapcsolatban kivéve a csomagolásával. Kétszer használtam kb és azóta nem lehet visszatekerni. Ettől függetlenül használom továbbra is csak nagyon zavaró hogy folyton vigyázni kell hogy teszem vissza a kupakot. 🙄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Vivikee

2019. június 19.

Mióta kipróbáltam a Carmex márkát, csak ezeket veszem újra. Össze se hasonlítható a többi ajakápolóval. Nagyon szeretem, mindig rendbe rakja az ajkaim. Ennek különösen tetszik az illata, nagyon finom, gránátalmás-mentolos. Sokszor használok tartós, matt rúzsokat, mégsem száraz sosem. Bár ehhez biztos az is közrejátszik, hogy nagyon odafigyelek a folyadékbevitelre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

csillsze

2019. június 6.

Az extrán cserepes számat szépen helyre rakta, az eddigi legjobb ajakápoló, amit próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

szilvike94

2019. június 3.

Carmex szerelem van nálam. Nekem nem is kell más ajakápoló már, csak ezek. A "basics" stiftes változat van és a csersznyés tubusos. A stiftes változat jobban bejött, mint a tubusos. A stiftes mentolosat szoktam a reggeli rutinomban kenni, a cseresznyéset éjszakára a gránátalmás pedig állandó lakója lett a táskámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

BTimi24

2019. június 2.

Stiftes és gránátalma ízű Carmexet még nem próbáltam, csak tubusos originalt és cseresznyéset. Mindig kell, hogy legyen itthon belőle, úgyhogy kapóra jött a Krémmánia Beauty Box, mert épp elfogyott. A legjobb hidratáló ajakbalzsam és herpesz megelőzésére is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin