Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briw, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Lime illatú ajakápoló, SPF 15 fényvédővel. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

VEdit06

2019. október 8.

Mint telt ajkú sajnos nem tudom 5 csillagra értékelni. Valóban kényelmesebb ezt a stift változatot használni, de sem nyári napsütésben, se most ősszel, szélben nem állja meg a helyét. Csak az illata miatt nem tudom feljebb pontozni, a sima klasszikus kiszerelésű SPF 15, bár fénylőbb, csúszósabb, de mégis úgy érzem jobban véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

Panna02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Nyáron volt egy olyan időszak, amikor nagyon ki volt száradva a szám, és már az eos sem segített. Gondoltam, kipróbálom, hogy mennyire éri meg a hypeot. Azóta nagy Carmex függő lettem, mert egy nap alatt, sőt még kevesebb idő alatt rendbehozza az ajkaim. Nagyon nagy csodaszer, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

bugeyes

2019. szeptember 23.

Megszokott minőség és teljesítmény, bár a lime miatt szerintem, kicsit csípi az ajkaimat, Egyébként nekem ezt a stiftes verziót kényelmesebb használni, ha ez elfogy, a klasszikus stiftes verziót fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Ayanna

2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem, van olyan jó, mint a klasszikus. Sőt az illata miatt én kicsit szívesebben használom ezt! A brutál száraz ajkaimat pikk-pakk helyreteszi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

CzFru

2019. szeptember 8.

Teljesen megegyezik a minősége a klasszikuséval. A limeot felkenés után érezni picit, de hamar elillan, szagolva egyáltalán nem fedeztem fel. A tekerője már 3. használat után akadozik, ami nálam nagy mínusz és sajnos eddig az összes carmexemnél tönkrement.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Annabella0

2019. szeptember 7.

Nagyon száraz ajkakkal küzdöttem, így próba szerencse alapján megpróbáltam ezt a terméket is. Ideig óráig úgy tűnt, hogy használ is, de ami utána következett.... Annyira rontott a helyzeten, hogy kb 10 percenként kellett kennem,mert még jobban kiszárított és már fájt is. 🤪
A lime íz egyébként felkenés után érződött, utána csak a mentol maradt.
Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

A lime íz egyébként felkenés után érződött, utána csak a mentol maradt.
Nekem egyáltalán nem vált be.

drAnna

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, engem a twister jégkrémre emlékeztet, nagyon jó limeos és tartós az illata. Nagyon jól hidratál, bár mikor felkentem először kicsit csípett nem tudom mitől volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

tsolya

2019. június 25.

Egy ideje nem felmondtam a kísérletezésnek, és megmaradtam a márka mellett. A gránátalmás ajakápoló után ezt is sikerült beszereznem, és hihetetlenül szeretem. Nyárra kimondottan remek a kicsit hűsítő, citrusos íz és illatvilág. Nekem egyáltalán nincs műillata, aminek örülök, mert féltem picit tőle. Szokásosan remekül hidratál, minden este használom, illetve rúzs előtt is szeretek feldobni belőle egy keveset. Örülök, hogy van benne fényvédő, így külön élvezettel használom, és megnyugszik a lelkem, hogy tettem az ajkaimért is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

angelavaradi

2019. május 26.

Legszuperebb nyárra, citrusos íz kellően hűsít. Tuti,hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Legszuperebb nyárra, citrusos íz kellően hűsít. Tuti,hogy újra fogom venni :)

Mila85

2019. május 20.

Én dm-ben csíptem el, bár hetekig kerestem, mert nem emlékeztem hol láttam, melyik drogériában, végül csak találtam. Imádom a lime-os dolgokat, illat, íz. Nagyon örültem, hogy de jó nem az a szokásos gépzsír íz lesz. De nem tudom, de az enyémen szinte egyáltalán nem érződik a lime íz, illat. Akárhogy erőlködök kiszagolni. Hatásában egyébként szuper, fényvédős is, de én kifejezetten a lime ízre vágytam, úgyhogy picit csalódott vagyok, lehet egy gyengébb minőségű példányt vettem meg, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!