Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briw, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Lime illatú ajakápoló, SPF 15 fényvédővel. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Ennie86

2021. november 22.

A sima carmexet imádom, de ez a változat nem lett a kedvencem. Nagyon szúnyogriasztós az illata. Hidratálásban ez is jeleskedik, de valahogy mégsem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

fanni200005

2021. október 18.

Imádom! Sokkal könnyebb állagú, mint a sima verziója és úgy veszem észre, hogy jobban is hidratál. Az illata tényleg limeos picit, de engem ez érdekel a legkevésbé. Nagyon hamar rendbe hozza a kirepedezett ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

kisbobitas

2021. augusztus 21.

A sima verzió mellett ez is kedvenc, főleg így nyáron. Kellemes a citrusos illata, és talán az állaga egy picivel könnyedebb, mint a simának. Nagy melegben szerintem nem árt hűtőbe tenni, mert nagyon képes megolvadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

bernadettu

2021. július 14.

A sima Carmexet szeretem, de úgy voltam vele, hogy most kipróbálom ezt.
Ízben nem jelentkezik a lime, sőt talán még kesernyésebb is mint az alap verzió, de ugye ezt nem is ígéri, hogy limonádé íze lesz.
Maga a hidratálás a szokásos amit a márkától megszokhattunk, viszont így a 35+ fokos nyári időben elég könnyen olvad, így nem igazán praktikus táskába dobálni.
Nem valószínű, hogy újraveszem, a lime illat miatt nem éri meg megfizetni az extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

A sima Carmexet szeretem, de úgy voltam vele, hogy most kipróbálom ezt.

annafekete99

2021. július 12.

Eloszor a tubusos verzióját vettem meg de azt nem sikerült 1 even belül elhasználnom es mar kicsit furcsa íze volt.Most váltottam erre ami árban kevesbe éri meg de szerintem pont annyival kevesebb, hogy sikerül elhasználnom meg mielőtt lejárna. Alapjáraton elég hamar kiszárad a szám főleg télen de amióta ezt használom max csak nagyon ritkán cserepesedett ki télen. Az meg különböző tetszik, hogy limeos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Csene

2021. július 6.

Kíváncsiságból próbáltam ki ebben a változatában is, de nekem akkor is a hagyományos a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

csill87

2021. július 5.

Tíz éve használom a tubusos verziójú eredeti verziót. Nekem régen mindig nagyon csúnyán ki volt szárad a szám, mióta Carmexezek, ez a probléma megszűnt, nekem tényleg csodaszer kategória, nem érdekel mi van benne, amúgy sem kell félni a vezelintől. :D
Ennek ellenére ízesített verziót még soha nem próbáltam, nem mertem, mert ennek önmagában is elég erőteljes íze, illata van, és nem tudtam elképzelni, hogy működne. Na de ez! Ugyan olyan jól hát, mint az eredeti, és ez a lime illat nagyon jól passzol az eredeti illat hoz, nekem nagfyon bejön, nyárra szuper az spf is. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Petyuska

2021. június 4.

A classic mellett ő is kedvenc. Kicsit citrus illatú ízű, külön értékelem az spf15-öt, egyetlen hátránya hogy nem olyan olcsó, de legalább hatásos és nekem sokáig elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

szakbog

2021. április 2.

Ne várj tőle mojitos életérzést, hiába van benne mentol és lime. Ugyonolyan mint az original csak 300 ft-tal drágábban. Megadom neki az 5-öt mert attól függetlenül csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Judit96

2021. március 18.

Első Carmexem, csodákat hallottam róla, de nem tudtam elképzelni. Tényleg nagyon puha lesz tőle a szám, szeretem az állagát és az ízét is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.