Carolina Herrera

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Otempora, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatösszetevők: bergamott, mandarin, zöld levelek, virágszirmok, gardénia, vattacukor, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Ár: Leírásban , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta

Leoka

2020. július 22.

Ennek az illatnak a másolatával találkoztam elsőnek, az sokkal szappanosabb volt. Nem különleges illat, de volt benne valami, amiért szerettem volna újra.
Kellett, majd egy jó akcióban sikerült is beszereznem.
Nem érezem sem túl édesnek, sem soknak, sem kevésnek. Bárhol és bármikor magamra fújom.
Ez a parfüm minden évszakban működik rajtam, nyáron virágosabb a gardénia dominánsabb, télen vaníliás pézsmás lesz. Szerencsére rajtam a rózsabors sem lesz szórós – pl C.K. Revealban bántóan kiüt rajtam -.
Van, hogy este is befújom vele magam, szeretem mert reggel is egy kellemes édes finom illat marad. Tartóssága számomra kiváló, hosszú órákon keresztül érzem az illatot.
Nagy kedvencem lett, mivel a család is tudja így gyorsan meg is leptek néhány üveggel…Nagy az öröm !!!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Kellett, majd egy jó akcióban sikerült is beszereznem.

Szandi199696

2020. június 21.

Imádom!
Nagyon jó illata van :)
A tartóssága nem egy csillagos 5ös, de az árához képest szerintem megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Imádom!
Nagyon jó illata van :)
A tartóssága nem egy csillagos 5ös, de az árához képest szerintem megfelelő

oaxaca

2020. február 6.

Tényleg sexy illat. Tipikusan azaz illat, mint amit egy előttem író mondta: a nők elmennek mellette, nem is veszik számba. De a férfiak szinte kivétel nélkül odáig és vissza vannak érte. Nem tudom mi lehet benne ami ennyire tetszik nekik, de ha egy biztos pontot akarsz a csábításban, próbáld ki ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

blondiebunny

2020. január 2.

Ennek a Carolinának remek a tartóssága, nincs rá panasz. Az a fura, hogy mikor megvettem tavaly, még olyan kis dögösnek, szexinek éreztem, aztán pár hét használat után átment egy szappanos-illatosítós illatba. Kellemes, de nem lett szerelem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Puffin

2019. november 6.

Számomra ez egy kellemes, vaníliás, elegáns komfortillat. Semmi extra. Nem is tudom miért vettem meg. Elhasználtam, szerettem, de sosem venném újra, és bár egy egész üveggel elfújkáltam, nem ismerném fel az illatát, egyáltalán nem maradt benne az orromban/emlékeimben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

0808

2019. március 27.

2017.november 16
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a férjemnek sem nekem nem lett húúhaa meg "aztaqva" de még aha ez egynek jó sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

UD:Drága barátnőm megkapta az én példányomat neki signature illata lett, rajta roppant kellemes és nagyon összhangban vannak. Úgy bírom amikor lohol a 3-as ikrek után és húzza a csíkot vele.
Jól állnak egymásnak én pedig örülök,hogy megtalálta benne önmagát!
Az én részemről továbbra is marad a 2csillag de tolmácsolom barátném aki matematika tanárnő véleményét róla : Amilyen egyszerű annál nagyszerűbb ... olyan mint a Pitagorasz tétel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

2017.november 16

Jól állnak egymásnak én pedig örülök,hogy megtalálta benne önmagát!

Yeticica

2018. július 6.

Hmmmmm! Jobb hijan magamra fujtam a jatszoter kozepen (na jo, a szelen), mert nem birta ki, 2 oraval kesobbig, amikor hazaertunk.
Szerencsere felhos volt az eg, a levego kellemesen meleg, igy teljesen nyaresti hangulat volt, ami nagyon illett ehhez az illathoz. Kicsit visszarepitett fiatalabb kori onmagamhoz, lelki szemelim elott lattam sajat magam egy bizonyos Margit szigeti szorakozohely teraszan, koktelt iszogatni, es kozben a szemem sarkabol figyel i azt a pasit, aki engem figyel korant sem ennyire visszafogottan 😊.
Imadom a borsot, a szep (nem allatias mosusszal is joban vagyok), a muskatlitol viszont nagyon feltem. De felesleges volt, epp csak ad egy kis fanyar csavart a dolgok alakulasanak. Nekem a vattacukis resz is naggggggyon tetszik (megorultem teljesen, vagy mist cserelodott le az osszes sejtem megint, de egeszen mas illatokat kivanok, mint eddig).
Szoval szekszi. Bizony. Kicsit egyszeru, de a ferfiak nem szeretik a bonyolult noket (ezt tapasztalatbol is tudom). Jo lesz alcanak 😉
Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Scara

2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

angyalka1225

2018. május 25.

Egyszer egy idegen lány kölcsönadta a blézerét egy fotó erejéig, és annyira jó illata volt, megkérdeztem, mit használ.. Ez a parfüm volt. Utána az első adandó alkalommal meg is vettem és azóta se untam meg, ami nálam nagy szó, mert van pár édeskésebb parfümöm, aminél hamar alább hagyott a kezdeti lelkesedésem. Véletlenül fedeztem fel ma, hogy mennyire elterjedt ebből a hamisított változat, ezért arra gondoltam, talán akinek nem tartós és szidja, azt átverték és nem eredetit kapott, mert az bizony tartós és szépen kifejlődik az illatból minden jegy, egyáltalán nem fullasztóan édes -az olyantól én konkrétan kitaccsolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

kvin

2018. április 17.

Update:
Elszállít a tegnapi dühödt csalódottságom, aludtam rá egyet és egy csillaggal felpontozom.
Ugyanis nagyon tartós, lassan 24 órája ragaszkodik hozzám, és most már érzek mást is, ott bujkál a többi illatjegy a karomon, amit tegnap elnyomott a vaníliás vattacukor. Csakhogy ez nekem kevés, nem másnap akarom ezt érezni, hanem aznap, amikor felfújom.
Sajnos rajtam általában alapból beédesednek a parfümök és az irónia a dologban, hogy nem szeretem az édes illatokat. (pikantéria nélküli cukros, vaníliás édeset), így őt sem kedveltem meg.

Hogy a jóval kezdjem, benne van a CH illatok jellegzetessége, karaktere... egy idő után... mondjuk... rá lehet fogni... de hogy mindez szexi?? Ez a csöpögős vaníliás ragacsos vattacukros virágocska?! Merthogy rajtam ez csak egy nagy rózsaszín cukros felhő, amitől rosszul vagyok! Hol a kedvencem, az erotikus, fűszeresen tömény pézsma? Hol az ámbár édeskés, de csípős, pikáns rózsabors? Hol a hűvös, fenséges ibolya? Órák múlva sem mutatkozik. Hol vannak a citrusok, hol a szantál, hol a... hol a bármi? Talán órák múlva, mikor már az orrom hozzászokott, akkor vélek felfedezni virágokat, mondjuk rózsát sehol, muskátlit annál inkább. Cinikus hurrá!
Ha ezt viselném egy vendégváró vacsorán, azt hihetnék, hogy miután az asztalon szépen elrendezgettem a virágokat, nem mostam kezet, majd a desszertnek szánt dobos tortát a ruhám alá rejtettem és a biztonság kedvéért még egy kis pillecukrot is a zsebembe tömködtem.
Rajtam ez egy kifejezetten cukorkás édesség, enyhén virágos beütéssel. Aki szereti az ilyet, hajrá!
Az én világomban ez távol áll a szexitől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Update:

Az én világomban ez távol áll a szexitől.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.