Carolina Herrera

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Otempora, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatösszetevők: bergamott, mandarin, zöld levelek, virágszirmok, gardénia, vattacukor, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 3000 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel vagy GLS
Ár: 13000 , Eladó: Ria13
Állapot: 2 fújás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yeticica

2022. június 21.

Up: bő 3 évvel később:
Van egy érdekes sztorim ezzel a parfummel, ami miatt évekig rá se néztem, rá se mertem gondolni.
Azon a bizonyos nyári estén egy szulinapi buliba voltunk hivatalosak kettecsken a férjemmel, végre gyerekek nélkül szusszanhattunk kicsit. Voltunk vagy 40en, jó hangulatú, kicsit ereszd-el-a-hajamat jellegű banzáj kerekedett éjfél körül, mire a kellő mennyiségű pezsgő stb elfogyott.
Aki ismer engem, tudja, hogy amolyan jegkiralyno tipusba szoktak sorolni (ismeretlenul), s noha a barátok szerint barátságos és nyitott vagyok, sőt talán vonzó is, konnyuveru semmiképp. Mégis ezen az estén 2 férfi is ezerrel nyomult rám, kvázi gátlástalanul, hiszen mindezt a férjem mellett állva, egyazon társaságban.
Nem tagadom, többször megfordult a fejemben, hogy ez tuti a parfüm miatt van! A meleg nyári estében , ahogy fel-felkapta a nyakambol az illatot a szellő, szerintem a pasikra afrodiziakumkent hatott.
Keserédes emlékként maradt meg bennem az az este..... A parfüm pedig egy boszorkány keverte nedű, amivel óvatosan kell bánni, hölgyeim!
(Ma újra vettem, nyaralni készülünk , és viszem magammal az esti csabitasokhoz - szigorúan a férjecském számára 😉 )

Hmmmmm! Jobb hijan magamra fujtam a jatszoter kozepen (na jo, a szelen), mert nem birta ki, 2 oraval kesobbig, amikor hazaertunk.
Szerencsere felhos volt az eg, a levego kellemesen meleg, igy teljesen nyaresti hangulat volt, ami nagyon illett ehhez az illathoz. Kicsit visszarepitett fiatalabb kori onmagamhoz, lelki szemelim elott lattam sajat magam egy bizonyos Margit szigeti szorakozohely teraszan, koktelt iszogatni, es kozben a szemem sarkabol figyel i azt a pasit, aki engem figyel korant sem ennyire visszafogottan 😊.
Imadom a borsot, a szep (nem allatias mosusszal is joban vagyok), a muskatlitol viszont nagyon feltem. De felesleges volt, epp csak ad egy kis fanyar csavart a dolgok alakulasanak. Nekem a vattacukis resz is naggggggyon tetszik (megorultem teljesen, vagy mist cserelodott le az osszes sejtem megint, de egeszen mas illatokat kivanok, mint eddig).
Szoval szekszi. Bizony. Kicsit egyszeru, de a ferfiak nem szeretik a bonyolult noket (ezt tapasztalatbol is tudom). Jo lesz alcanak 😉
Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 21.

Up: bő 3 évvel később:

Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Lencseee

2021. december 11.

Számomra ez egy komfort illat, senkinek nem tűnik fel, hogy rajtad van, de mégis kellemes közérzetet ad közvetlenül melletted lévőknek és magamnak is. Elhasználom lassan, de ez nekem olyan hétvégi-bevásárlós illat, alkalmakra biztos nem ez kerül rám. Kicsit vaníliás, de hogy orientális lenne?! Talán egy 20es lányon tud úgy mutatni. A szexiséghez én nem ezt használom, mert nem elég "dög"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 11.

Ginger55

2020. szeptember 4.

Isteni finom kis illat . Tartós . Én esti illatként fújom szívesen . Aki szereti a vaníliás illatokat , az szeretni fogja . Pont annyi ideig tart , hogy ne fájduljon meg a fejünk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Leoka

2020. július 22.

Ennek az illatnak a másolatával találkoztam elsőnek, az sokkal szappanosabb volt. Nem különleges illat, de volt benne valami, amiért szerettem volna újra.
Kellett, majd egy jó akcióban sikerült is beszereznem.
Nem érezem sem túl édesnek, sem soknak, sem kevésnek. Bárhol és bármikor magamra fújom.
Ez a parfüm minden évszakban működik rajtam, nyáron virágosabb a gardénia dominánsabb, télen vaníliás pézsmás lesz. Szerencsére rajtam a rózsabors sem lesz szórós – pl C.K. Revealban bántóan kiüt rajtam -.
Van, hogy este is befújom vele magam, szeretem mert reggel is egy kellemes édes finom illat marad. Tartóssága számomra kiváló, hosszú órákon keresztül érzem az illatot.
Nagy kedvencem lett, mivel a család is tudja így gyorsan meg is leptek néhány üveggel…Nagy az öröm !!!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Kellett, majd egy jó akcióban sikerült is beszereznem.

Szandi199696

2020. június 21.

Imádom!
Nagyon jó illata van :)
A tartóssága nem egy csillagos 5ös, de az árához képest szerintem megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Imádom!
Nagyon jó illata van :)
A tartóssága nem egy csillagos 5ös, de az árához képest szerintem megfelelő

oaxaca

2020. február 6.

Tényleg sexy illat. Tipikusan azaz illat, mint amit egy előttem író mondta: a nők elmennek mellette, nem is veszik számba. De a férfiak szinte kivétel nélkül odáig és vissza vannak érte. Nem tudom mi lehet benne ami ennyire tetszik nekik, de ha egy biztos pontot akarsz a csábításban, próbáld ki ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

blondiebunny

2020. január 2.

Ennek a Carolinának remek a tartóssága, nincs rá panasz. Az a fura, hogy mikor megvettem tavaly, még olyan kis dögösnek, szexinek éreztem, aztán pár hét használat után átment egy szappanos-illatosítós illatba. Kellemes, de nem lett szerelem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Puffin

2019. november 6.

Számomra ez egy kellemes, vaníliás, elegáns komfortillat. Semmi extra. Nem is tudom miért vettem meg. Elhasználtam, szerettem, de sosem venném újra, és bár egy egész üveggel elfújkáltam, nem ismerném fel az illatát, egyáltalán nem maradt benne az orromban/emlékeimben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

0808

2019. március 27.

2017.november 16
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a férjemnek sem nekem nem lett húúhaa meg "aztaqva" de még aha ez egynek jó sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

UD:Drága barátnőm megkapta az én példányomat neki signature illata lett, rajta roppant kellemes és nagyon összhangban vannak. Úgy bírom amikor lohol a 3-as ikrek után és húzza a csíkot vele.
Jól állnak egymásnak én pedig örülök,hogy megtalálta benne önmagát!
Az én részemről továbbra is marad a 2csillag de tolmácsolom barátném aki matematika tanárnő véleményét róla : Amilyen egyszerű annál nagyszerűbb ... olyan mint a Pitagorasz tétel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

2017.november 16

Jól állnak egymásnak én pedig örülök,hogy megtalálta benne önmagát!

Scara

2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.