Carolina Herrera

Ár:   11 430 Ft, 17 660 Ft, 23 050 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   11 430 Ft, 17 660 Ft, 23 050 Ft és 27 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: golgotavirág, keserű narancs

Szívjegyek: gardénia, rum

Alapjegyek: benzoin, pézsma, vanília

Ár: 1600/2800 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással
Ár: 1.600 Ft / 3.000 Ft , Eladó: bi22
Állapot: 5 ml fújós / 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Lenaeri

2021. szeptember 29.

Évekkel ezelőtt használtam. Ma előhalásztam az üvegét, és kifújtam a csuklómra az utolsó cseppet.
Azonnal rendeltem egy új üveggel, mert már el is felejtettem, hogy mennyire különleges ez az illat.
Erőteljes, mély és édes, de nem a cukorkás, tinis.
Annál komolyabb.
Nem vagyok egy újravevős típus, de ez annyira ritka és egyedi számomra, hogy kell még belőle 🙂
Az sem baj, hogy nem tudok azonosulni a reklámmal.
Jesszus, hogy mennyire nem a bulizás, a New York-i éjszakák jutnak róla eszembe. Nekem annál érettebb illat.
Inkább egy tengerparti sétálgatós este.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Erőteljes, mély és édes, de nem a cukorkás, tinis.
Annál komolyabb.
Az sem baj, hogy nem tudok azonosulni a reklámmal.
Inkább egy tengerparti sétálgatós este.

justagirl

2020. október 1.

2013

Nagyon nagyon szerettem, hogy ilyen mély illata van, de azt kell mondjam örültem, hogy csak a legkisebbre futotta akkoriban. Nagyon csalódtam benne, mert rajtam nem tartott ez az illat csak pár pillanatot.

2020

7 évvel később adtam egy újabb lehetőséget neki, lehet, hogy változott valamit az összetevője, de most mintha tartósabb lenne. Az illata ugyanolyan, mély, nyárra most sem venném, de hideg időre szuper jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

2013

2020

Leoka

2020. február 27.

Sokáig halogattam ennek az illatnak a megvásárlását, biztos akartam lenni, hogy én ezt akarom…
Valahányszor betértem egy drogériába, ezt az illatot nem hagytam ki, mert valahogy megfogott benne valami.
Beszereztem a másolatát is, amit kifejezetten jónak tartok, de a kisördög folyamatosan dolgozott, nekem ez kell életérzéssel…
…és végre az enyém lett, nagy szerelem ő is. Nálam inkább jóidős illat, vagy diszkrét téli 😊
Melegben kifejezetten kellemes a vaníliás-rumos hatás a bőrömön, nagyon szeretem.
Az az illat, amivel csíkot nem húzok, de mégis tudatja, hogy jelen vagyok. A buja és szexi szavak jutnak róla eszembe, férjem szereti, tartósságával elégedett vagyok, kell ennél több 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

pamacska6

2020. január 6.

Erőteljes illat, nem igazán lehet vele elbújni, no de nem is azért vettem meg. Hatósugara közepes, tartóssága brutál. Végig bulizta velem a nyarat, örökre erre a nyárra fog emlékeztetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

abodri

2019. december 15.

Mély, finom, elengáns, mégis bújós. Egyszerű, mégis összetett.
Nehéz megfogalmazni, valójában milyen.
Bármikor magamra tudom fújni (lehet rajtam kosztüm vagy farmer 😊)
Nyáron egyáltalán nem működik rajtam, csakis ősztől tavaszig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Mély, finom, elengáns, mégis bújós. Egyszerű, mégis összetett.
Nehéz megfogalmazni, valójában milyen.
Bármikor magamra tudom fújni (lehet rajtam kosztüm vagy farmer 😊)
Nyáron egyáltalán nem működik rajtam, csakis ősztől tavaszig.

clevergirl

2019. március 25.

Ma szaglásztam meg a M.-ben. Ezt az illatot nem lehet nem észrevenni. Feltűnő, mély illat. Szerintem nyáron sok lenne. De az év többi szakában bátran hordható. Kellemes vaníliás,én a rumot nagyon érzem benne. De a többi illatösszetevel szépen muzsikálnak. Csak azért 4*, mert nagyon terszik,de nekem még érnem kell ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Ritus33

2019. január 30.

Rumos, vaníliás, tonkás csoda, régi kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Rumos, vaníliás, tonkás csoda, régi kedvenc!

Kryptonite2

2018. szeptember 27.

Ajándékba kaptam, páromtól és nagyon szerettem. Sokáig csak ezt használtam, aztán egyszer csak sok lett, vártam vele pár hónapot és újra kedvencem lett. Tartós, elég nagy hatósugarú, édeskés, télen használatos, szerintem kifejezetten garbóhoz illő illat. Csodás volt. nem is értem miért nem szerezem be belőle újat. Azt hiszem ezen változtatok.. Én valamivel olcsóbban jutottam hozzá az itt feltüntetett árhoz képest. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bettu

2017. december 16.

Azt hittem már írtam véleményt róla. Anyukámtól kaptam még pár éve, nem használtam el mind, még van belőle, tetszik a mágneses kupak, az illata sem rossz, de nekem nem a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

kisseniko2

2017. november 8.

Nagyon szeretem az illatát! Csomagolása is elég találó ehhez a parfümhöz. Sajnos nem valami tartós, a nap folyamán többször is fell kell frissíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.