Best of Beauty 2019

Carolina Herrera

Ár:   11 430 Ft, 17 660 Ft, 23 050 Ft és 27 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 80 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   11 430 Ft, 17 660 Ft, 23 050 Ft és 27 990 Ft

Szívjegyek: gardénia, rum

Alapjegyek: benzoin, pézsma, vanília

Carolina Herrera 212 Vip EDP fújos 5 ml. = 1800 Ft. 10 ml. = 2800 Ft
Ár: 1800 Ft. , Eladó: Csiribiripipi
Állapot: Új, Helyszín: Kóka, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Kókán lehetséges.
Carolina Herrera 212 Vip
Ár: 350.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Minta , Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
Lilu003

2019. március 30.

Régen használtam a sima 212-t, és kíváncsi voltam ez a változat mennyiben tér el. Össze se lehet hasonlítani az én régi kis komfortillatommal,fantasztikus ez a parfüm! Fűszeres, édes, érzéki illat! Nagyon nőies, inkább esti viseletnek gondolom, én nem igazán tudnám kihasználni. Nagyon eltér az első változattól, teljesen új designt érdemelt volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

clevergirl

2019. március 25.

Ma szaglásztam meg a M.-ben. Ezt az illatot nem lehet nem észrevenni. Feltűnő, mély illat. Szerintem nyáron sok lenne. De az év többi szakában bátran hordható. Kellemes vaníliás,én a rumot nagyon érzem benne. De a többi illatösszetevel szépen muzsikálnak. Csak azért 4*, mert nagyon terszik,de nekem még érnem kell ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Ritus33

2019. január 30.

Rumos, vaníliás, tonkás csoda, régi kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Rumos, vaníliás, tonkás csoda, régi kedvenc!

Kryptonite2

2018. szeptember 27.

Ajándékba kaptam, páromtól és nagyon szerettem. Sokáig csak ezt használtam, aztán egyszer csak sok lett, vártam vele pár hónapot és újra kedvencem lett. Tartós, elég nagy hatósugarú, édeskés, télen használatos, szerintem kifejezetten garbóhoz illő illat. Csodás volt. nem is értem miért nem szerezem be belőle újat. Azt hiszem ezen változtatok.. Én valamivel olcsóbban jutottam hozzá az itt feltüntetett árhoz képest. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bettu

2017. december 16.

Azt hittem már írtam véleményt róla. Anyukámtól kaptam még pár éve, nem használtam el mind, még van belőle, tetszik a mágneses kupak, az illata sem rossz, de nekem nem a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 8.

Nagyon szeretem az illatát! Csomagolása is elég találó ehhez a parfümhöz. Sajnos nem valami tartós, a nap folyamán többször is fell kell frissíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 8.

czalexa

2017. április 21.

Nálam abszolút kedvenc! Igazán különleges, nem tucat, édeskés illat!! Egymás után nem szeretek ugyanolyan drágább illatot megvenni, de ebből már elfogyasztottam kettőt.. :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

schuller.eva

2017. március 18.

A harmadik üveg is az enyém es továbbra is szerelem. Bar inkabb csak alkalmakra használom

Update: végre újra az enyém egy nagy üveg ebből a csodából!

Az egyik kedvenc parfümöm! Nagyon érdekes, kicsit édeskés illata van. Èrdekes, hogy alapvetően a frissebb, citrusosabb illatokat kedvelem, de ez valami isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Update: végre újra az enyém egy nagy üveg ebből a csodából!

1998

2017. február 14.

Egyedi,erdekes ,kicsit erős illata van.. több ferfi ismerősöm is meg dicserte mar rajtam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

pomme

2016. szeptember 14.

Szerintem elég férfias, de legalábbis uniszex illat. Egyáltalán nem érzem édesnek, sokkal inkább füstös, alkoholos, de nem annyira rumos, mert fűszereket nem érzek. Átlagos trendi férfiparfüm szagú, macsós-piás-füstös, de vaníliás is, mert az most nagyon menő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.