Carolina Herrera

Ár:   10500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bvlgari001, az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: Vodka, maracuja, gyömbér, feketebors, fagyasztott menta, kaviárcitrom, fűszerek, bőr, ámbra, királyfa

Jolti

2020. május 24.

Az előző hozzászólásomhoz el felejtettem írni, hogy nagyon jó illat amúgy!
Tartós, finom, édes illat.
Tiszta one million, de annak egy finomabb, elegánsabb, kevésbé édes változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Az előző hozzászólásomhoz el felejtettem írni, hogy nagyon jó illat amúgy!
Tartós, finom, édes illat.
Tiszta one million, de annak egy finomabb, elegánsabb, kevésbé édes változata.

Pöti

2019. július 19.

Nagyon finom illat, a szinte kizárólag fura összetevők ellenére is. Szerencsére egyiket se érzek ki belőle konkrétan, Nekem ez egy szépen összerakott illat. Párom állandó parfümje, a kifogyott üvegek mennyiségét látva (vmiért megtartotta az üreseket) szerintem legalább 8-10 éve ezt használhatja. Parfümök terén nem kalandor típus, de kétségtelen, hogy ez nagyon illik a bőréhez. A mentalitásához már kevésbé, mert szerintem ez komfortzóna illat, de én nagyon nagyon szeretem rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

ciska

2018. november 7.

A párom vett magának egyszer. Nagyon szerettem rajta ezt az illatot, azóta kapott is egy következő csomagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Karakteres férfias illat, nagyon vonzó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Karakteres férfias illat, nagyon vonzó:)

Bettu

2017. december 16.

Egyszerűen <3.
Imádom, nincs mit mondanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Egyszerűen <3.
Imádom, nincs mit mondanom.

senskin

2015. szeptember 28.

Nagyon jó az illata, VIP men -ben díszeleg a nappalim szőnyege.....mivel egy kisebb kiszerelést kaptam és kiesett a tartójából, így összetörött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Carlito

2015. szeptember 21.

Tényleg kicsit PR. de szerintem sokkal ütősebb ez nem olyan homis....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Tényleg kicsit PR. de szerintem sokkal ütősebb ez nem olyan homis....

yanded

2015. május 16.

Elégge hasonlít a Paco Rabanne - One Million-ra ami szerintem egy hányingert keltő tucat illat, de ez valahogy mégis más. Én nem szeretem az édes illatokat, de el kell ismernem ezt a parfümöt nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Bini

2015. április 9.

Nagyon finom illat szerintem ! Én nagyon szeretem.:) Tartósságra viszont szerintem borzalmas.. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

alexxx2

2014. január 24.

Valoban hasonlit a one millionra, en megis erzem, hogy ez bizony nem one million, inkabb egy fiatalos illat , mondjuk a marketing leiras is erre utal, persze tudom az semmit sem jelent,, habar olvastam mar olyan velemenyt ami a one milliont is idosebb, eretebb ferfiaknak ajanlja... szerintem egy kellemes illat, a fiatal csajok is szeretik, tehat ha 18-22 eves vagy tokeletes valasztas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.