Carolina Herrera

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Limitált kiadás

A 212 VIP Rosé Party Fever a licsi likőr és a sós pézsma érzéki keveréke.

Illatösszetevők: licsi, likőr, málna, jázmin, tengeri jegyek, pézsma, szantálfa, fás jegyek

LoRs

2020. január 10.

Tavaly karácsonykor annyira boldog voltam, mikor kaptunk egy Müller utalványt a cégtől. Természetesen egyből tudtam, hogy kicsit kipótlom és parfümre fogom beváltani :D Karácsony után el is mentem parfümnézőbe. Ő lett a kiválasztott, mert egyrészt nagyon jó akcióban volt, másrészt már régóta szerettem volna egy VIP illatkapszulát. Én nagyon szeretem, és többen dicsérték már rajtam. Egyébként szerintem nem annyira különleges, ha egy parfümöt választhatnék csak, biztos nem ő lenne az. De valahogy mégis annyira szeretem, ha nincs ötletem melyik parfümöt használjam, mindig ezután nyúlok, számomra ez olyan komfortillat. Sajnálni fogom, ha kifogy, mert szívesen újravenném :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Pfviki

2018. október 23.

Nagyon vágytam rá, megvettem és zavar magamon az illata... Rajtam nem működik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

senskin

2018. augusztus 2.

Nagyon nagy a kiszerelése, pedig a legjobb CH illat amit a kategória közül találtam. Vadító, szintén pasibolondító érzékiség ez az illat. A likőr bebolondítja, A málna és a sós jegyek pedig különlegessé varázsolják, ahogyan a nő a partyt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Seahorse82

2018. július 6.

Többszőr próbáltam, nekem nagyon tetszik. Ha valakinek lenne eladó, kérem jelezze!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Timi01

2018. június 25.

Rajtam olyan masculinná válik amit otthon nagyon nehéz kimagyarázni 😀. Felfújástól leszáradásig masszív férfiparfüm illat, pedig az elején még bizakodtam, hogy jönnek a gyümölcsök és a többiek, de hiába vártam. Viszont nagyon tartós, úgyhogy akin működik, jó választás nyárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

dorabianka

2018. június 4.

Sokat gondolkodtam rajta, végül egy hónapja megvettem, mert a boltban jó (inkább különleges) illata volt és az eredeti 212 VIP favorit volt régen, és egy darabig szerettem is, de ahogy a 90ml-es feléhez értem, éreztem, hogy nem a legjobb választás volt. Nyári estékhez tényleg jó választás, és gyakran meg is dicsérik, ha ez van rajtam, de újravenni azért nem fogom. Plusz negatívum, hogy a 90 milis az egyetlen elérhető kiszerelés (mint ahogy az osszes 212 VIP-ből)...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

lenochka

2018. május 7.

Ez a parfüm mennyei, igazi nyári csoda! Nőies, kacér, maradandó és jó viselni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Ez a parfüm mennyei, igazi nyári csoda! Nőies, kacér, maradandó és jó viselni!

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Citral, Anise Alcohol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)