Carolina Herrera

Ár:   11180 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: anile, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11390 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: pezsgő, gyümölcsös jegyek,

Szívjegyek: barack virág,

Alapjegyek: fás jegyek, fehér pézsma és borostyán

Ár: 11390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP és 212 VIP
Ár: 1000 Ft , Eladó: emitaylor23
Állapot: 2x1,5 ml, bontatlan csomagolásban, flitterekkel, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint
Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázás
Gemma25

2019. október 10.

Csak mintám van belőle, de illata elsőre megfogott. Rajtam nagyon tartós és többen is megjegyezték,hogy milyen jó illat, mit használok. Karácsonyra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Ferita

2019. szeptember 7.

Ma teszteltem a Müllerben és nagyon nagyon tetszik!Nekem kicsit a La Vie Est Belle illatvilágához hasonlít és az nagy kedvencem.Remélem ez is hamarosan a gyűjteményem része lehet!
Up: Terveztem megvenni itt a krémmánián.Tegnap a Müllerben voltam és gondoltam még egy utolsó próbát teszek vele. Amikor felfújtam,tökéletes édes,babapúderes illatot éreztem. Kb.1 óra múlva annyira előjöttek a fás jegyek (amit nem szeretek),hogy kicsit erősebb kicsit pasis illata lett rajtam. Ha végig megmaradna az alapillata nem haboznék egy percig sem,mert az álmaim illata!Sajna így nem tetszik már annyira!

Up2:Mégiscsak beszereztem egyet,nem bántam meg!
Up3:Na ez is egy örök visszatérő illatom.Most vettem harmadjára újra.Valahogy most szeretem a legjobban.Folyamatosan változik a parfümízlésem,de sok illat visszaköszön időnként.Most ő volt az egyik és Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Up2:Mégiscsak beszereztem egyet,nem bántam meg!

pomme

2019. március 17.

Tinikoromban volt egy hasonló illatú füstölőm :D Magamra nem fújnám, de amúgy jó illata van :)

Update: csak magamra fújtam, hát nyilván :DD Gondoltam majd jó kis batikolt ruhás, India-mániás bölcsészlány leszek egy kicsit tőle, de a bőrömön egyáltalán nem az a fajta fura faillat jön elő, mint papíron. Így nem is füstölős, ellenben valamiért tök menőnek gondolom :D Tudom, hogy minden parfümöt másfél méter hosszú lábú modellek reklámoznak, de ehhez tényleg ez illik. Bordó rúzs, fekete flitteres top, fekete rövidnadrág, láncos kistáska és magassarkú, irány a város szombat este a csajokkal! Stílusos, kicsit rocknroll, kicsit elegáns. Ami még eszembe jut róla, hogy ez parfüm illat. Nem hibbantam meg, csak a parfümkollekcióm minimum 80%-a vagy "iható" trópusi gyümölcskoktél illatú vagy "ehető" karamelláscsokiskávésmogyorós rettenet. Ez meg úgy tetszik, hogy egyik csoportba sem tartozik :)
A márkaarc Zsizel szerintem pont nem illik ehhez az illathoz, mert nekem ő baromi maszkulin arcú (ami lehetne szexi is, de nálam ő nem az a kategória), meg mert hiába volt vagy 34 éves, amikor készült a reklámfilm, nekem ő valamiért öreges hatást kelt. Mint Cate Blanchett, aki mostmár 49 éves, de én 15 éve is azt hittem, hogy annyi... :D Ettől még mindketten szuper jók abban, amit csinálnak, csak nekem valahogy "Gizi" túlkorosnak hat ehhez az illathoz, hiába a fekete felső meg a piros rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

biju94

2019. március 10.

Az üvege bejön, az illat sem lenne rossz, de az én orromnak van vmi szúrós benne ami fojtogat... lehet a pezsgő?? Nem tudnám egész nap viselni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ritus33

2019. január 30.

Ő is nagyon tetszik, rajtam inkább a pezsgő érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Ő is nagyon tetszik, rajtam inkább a pezsgő érződik.

Andyca

2019. január 20.

Gondoltam, milyen jó lesz nyárra : pezsgő és barack!! 😊
Éppen nem nyárra való! Nekem ősszel és télen a legszebb!!😊 Szeretem 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Gondoltam, milyen jó lesz nyárra : pezsgő és barack!! 😊
Éppen nem nyárra való! Nekem ősszel és télen a legszebb!!😊 Szeretem 😍

Yeticica

2019. január 17.

Azta.... rajtam ez egy az egyben Montale roses and musk (2 perccel a felfujas utantol, amikor eltunnek a fejjegyek). Ajjjajjjajajjj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

flobianti

2019. január 13.

Akciós volt, ezért vásároltam meg eredetileg. Az első használat után elbizonytalanodtam, ....erre vágytam? Aztán meggyőzött! A kipermetezés után néhány perccel nagyon finom illat lengi körül az embert, amit általában mások is észre vesznek, s dicsérnek. Tartósságára sem lehet panasz. Minden évszakra ajánlanám, a nyár kivételével. Ilyenkor én a könnyedebb illatokat jobban szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Andy88

2018. november 7.

Tesztert kaptam belőle az egyik rendelésem mellé... amikor először megéreztem az illatát, nem tudtam mit kezdeni vele. Picit idegenkedtem tőle. Azért fújtam magamra néhányszor... aztán pár hét elteltével ma újra elővettem és láss csodát.... nagyon megtetszett! :) Kellemesen édeskés-gyümölcsös illata van, Anyukám szerint picit púderes. Tartós, de nem hivalkodó. Épp annyira intenzív, amennyire kell. Nem teljesen az én illatvilágom, de megérdemli az 5*-ot. :) Azért sajnálom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Yudit

2018. augusztus 15.

Egyik nagy kedvencem, szeretem a friss, virágos, pézsmás illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Egyik nagy kedvencem, szeretem a friss, virágos, pézsmás illatát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)