Carolina Herrera

Ár:   35 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   35 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019, limitált kiadás

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: cseresznye, licsi, likőr, mandula, bazsarózsa, íriszgyökér, tonka, vanília, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nyuszo

2019. június 20.

Kellemes, de semmi különös...
Főleg ennyi pénzért!
Számomra semmi mondanivalója nincs, hiába szépek az illatjegyek, valahogy nagyon kevés...
Olyan, mintha nem lenne személyisége, csak a külseje…
Nem pontozom le, mert nem orrbántó, sőt...
De mégsem fogott meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Kellemes, de semmi különös...
Főleg ennyi pénzért!
Olyan, mintha nem lenne személyisége, csak a külseje…
Nem pontozom le, mert nem orrbántó, sőt...
De mégsem fogott meg!

ziera

2019. június 1.

Istenem ez a parfüm egy álom! Maga a csoda, maga a nő! Csak ne lenne ennyire borzalmasan drága! Értem én, hogy nagy kiszerelés és ezért ennyi az ára, de akkor miért nem készítenek kisebb kiszerelésbe fele ennyiért... Na jó én így is megvettem, de a blokkot azért eldugtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Szilvoci

2019. május 6.

Kellemes tavaszi/nyári illat, szerintem nem tolakodó de nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Kellemes tavaszi/nyári illat, szerintem nem tolakodó de nagyon tartós.

biju94

2019. április 18.

Csalódás nekem ez a parfüm. Még március elején fújtam magamra, akkor még télikabátos hűvösebb idő volt, akkor még úgy gondoltam, hogy ez a parfüm maga az illat... napokig érződött és köze nem volt a sima rosé-hoz. Most megkaptam/ megvettem és rá kell jönnöm,hogy ugyanaz a szúrósság jelen van mint a sima rosénál. Mintha egy teljesen más parfümmel fújnám be magam. Hiányzik belőle az a plusz azaz extra, a csillogás. Ennyi pénzt nem ér meg nekem ez az illat. Csak a szép glitteres üvege miatt kap pontot és azért mert hidegebb időben jobban viselkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

clevergirl

2019. március 25.

Ami elsőre eszembe jut róla: tavaszi illatcsoda! Nagyon kellemes,vidám,gondtalan, bájos illat (de inkább a férfihódító értelemben). Nagyon jó illat! Tavaszra,de kora nyárra is el tudom képzelni! Én a gyümölcsök mellett a vaníliát nagyon kellemesen érzem benne. Nem tolakodó, de igenis jelen van! 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

silence

2019. március 6.

Brutálisan jóóóóóóó!!!! - ha csak egy rövid mondattal jellemezhetném, ezt mondanám….. de megengedett a hosszabb elemzés, ezért ódákat fogok zengeni.
Egy kedves Krémmániás ismerősöm hívta fel a figyelmemet erre a parfümre, aminek utánaolvasva, az illatjegyeit fürkészve egyből kíváncsi lettem, ugyanis csupa olyan finomsággal van teli, amik kedvesek az én szaglószervemnek. Nem is csalódtam..... sőt, mondhatni, elkápráztatott, a legnagyobb kellemes meglepetés volt ez számomra Carolina Herrerától. Őszintén szólva, a cipők nagy sikere után már nem igazán hittem, hogy azoktól még finomabb illattal tud előrukkolni, és mégis.... !
Az üvege is nagyszerű, a 212 megszokott kapszula formáját csupacsillám rosé arany bevonat öleli körbe, ami szemkápráztatóan szép, de abszolút nem giccses.... inkább csak elegánsan csillogó.
- "Miért lennél egyszerű, ha lehetsz EXTRA is? Lépj ki a tömegből! Fedezd fel Carolina Herrera 212 VIP Rosé Extra limitált kiadását, a glitteres cseresznyelikőrt!" - ezzel a reklámszlogennel hirdeti a Douglas ezt a fantasztikus illatot.
Extrának ugyan nem érzem magam tőle, de maga az illat tényleg EXTRA JÓÓÓÓÓ, és a "glitteres cseresznyelikőr" a legtalálóbb kifejezés erre a parfümre.
Engem annyira elkáprázatott az első pillanatban, hogy azonnal be kellett szereznem! Imádom!
A kifújás után rögtön egy isteni finom mandulás cseresznyelikőr illata vesz körbe, majd később, a fejillat csillapodásával kezdenek előbújni a tonkás - vaníliás édesebb alapok..... sok-sok óra elteltével, kb. estére már a fás alapok dominálnak. Érdekes, mert rózsát nem igazán érzek benne (vagy csak ha nagyon kutatom), ami talán nem is baj, a 2019-es tavaszi parfümfelhozatal úgyis csupa rózsacsokrokkal borít el minket szinte minden divatháztól......
Szillázsa pont tökéletes, egész nap, jól érezhetően ölel körbe a közvetlen környezetemben, viszont nem hivalkodóan erős, nem jár előrébb 1 méterrel az illat, mint a viselője, emiatt nem is tolakodó.
A tartóssága brutálisan jónak mondható! Komolyabb, méregdrága parfümöket megszégyenítően tartós, a reggeli fújás még este, tusolás után is érezhető és még éjjel felébredve is bele-belekúszik az orromba.....
Viselése közben felsejlik a Good Girl tonkás-mandulás illata és a 212 VIP rumos-vaníliás-tonkás alapja is, mindez megbolondítva egy nagy adag cseresznyével, ami egy pezsdítő, tavaszi lendületet ad neki. (a sima VIP Rosé-ra viszont engem nem emlékeztet annyira - ez attól sokkal tutibb!)
Ajánlanám mindazoknak a Good Girl fanoknak, akik a cipellő tavasziasabb vagy akár nyáron is viselhető utódját keresik.
Ez egy fantasztikusan elragadó, extra, sikkes és trendi, nőies illat. Az jut eszembe erről a parfümről, hogy olyan, mint egy nehezen elérhető, extra buliba történő meghívás VIP belépővel.
Carolina Herrera nagyot alkotott ezzel a csodával, kár, hogy csak limitált kiadású, biztos hogy évekig megállná helyét a parfümpiacon.
Egyetlen hátrányaként azt tartom, hogy az ára is sajnos EXTRA…… nem egy olcsó árkategória és ráadásul csak nagy, 80ml-es kiszerelésben kapható, amit sajnos nem mindenki engedhet meg magának.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, CI 42090

Színező anyag. (Piros)