Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oswin, Módosítva: 2012. december 28.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: Orientális-fűszeres

Illatösszetevők: Bergamott, grapefruit, sáfrány, szerecsendió, fás jegyek, jázmin, ibolya, ámbra, vanilia, bór, moha, cukor

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cocco

2019. január 10.

Régi nagy kedvencem. A második reformuláció után én leszálltam a vonatról, a véleményemet a régi, piros szalagos verzióról írom. Az illat egyik fontos összetevője a tölgyfazuzmó, az új verzióból szinte teljesen hiányzik az IFRA szabályozás miatt. Nos, a régi illat egy tökéletesen könnyed mindennapos viselet volt számomra a nyári meleg napokat kivéve. Melegben az édessége miatt nálam nem működik igazán. Bőr, vanília, fás, füves, mohás jegyek jellemzik legjobban a lágy cukrosság mellett. Hatósugár és tartósság már a régi verziónál is gyenge, az újnál pedig szóra sem érdemes.A régit én 3-4 óránként fújom újra. Remek komfort illat, nem túl hangos, nem tolakodó, inkább kifinomult és visszafogott. A bőr gyönyörűen jelenik meg benne. Rajtam is nagyon sokan megdicsérték. Nagy kár érte, egy remek illatot vesztettünk el! Trussardi My Land hasonló irányba megy.

2019.01.10.
Hatost dobtam gyerekek. Szereztem egy 2014-es bontatlan piros szalagos üveget. 2 éve vadásztam. Ez továbbra is egy álom, fel se akarok ébredni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

2019.01.10.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Igazán férfias, eredeti illat, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Igazán férfias, eredeti illat, imádom!

Terka25

2017. augusztus 18.

Sikerült egy üveggel beszereznem , nő létemre ez a kedvenc nyári parfümöm . Bár fragrantica-n a cukrot, a bőrt és a vaníliát jelölik az első helyen , rajtam ez az illat friss , fanyar , de mégis kicsit ,lecsendesedése után édesedő csoda . Egésznapos illat , intenzív , egyáltalán nem pasis , imádom . Azt is olvastam , hogy ehhez is hozzányúltak , nekem még a régi üveges van , remélem nem rontották el , mert újravevős illat már most tudom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Carlito

2015. október 2.

Nagyon kellemes frissítő üde , de elegáns öltözékhez is passzol. Nálam etalon Carolina néni ez 5-ös !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Regi84

2015. február 22.

Tetszik az illata, szerintem elég férfias de nem tolakodó. Mondjuk a parfümöket általában inkább emberekhez kötöm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

necra

2014. december 7.

Istenem hogy imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

Istenem hogy imadom!

Málni

2014. április 6.

Én most szagoltam és annyira ismerősnek találtam az illatát. Hazaértem és a papíron ahogy lecsillapodott rájöttem mire is emlékeztet annyira, D&G pour homme, a kék kupakos, viszont ez picit talán frissebb. Lehet télre beszerzem, mert elég intenzív, D&G-t viszont kissé legyengítették, szval jó alternatívja lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

tomthony

2013. április 18.

Szerintem téli illat, vagy legalábbis a hideg időkben jobb..akkor nem annyira csak meg a fűszeressége! Amikor ezt viseltem karácsony körül, mindenki csak mézeskalácsosnak nevezett :) mert a bőrömön hasonlított a mézeskalácshoz az illata...Eleinte tetszett..de most már csak ott áll a polcon..nekem túl erős lett egy idő után és besokaltam belőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

szamira

2013. március 27.

Első reakcióm: fujj, mi ez a borzalom. Iszonyú összevissza szag csapott meg, mintha egy üveg kölnibe beleborult volna a fél fűszerpolc. Le is mondtam róla. Aztán negyed óra múlva újra megszaglásztam. WOW!! Lecsendesedett a fűszerkavalkád és finom, elegáns, bőrös, kicsit édeskés, kicsit friss csoda lett belőle. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.