Caron

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Juditeszter, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   13 400 Ft

Fej: zsázsa, bazsalikom, levandula, menta, galbanum, fenyő

Szív: pacsuli, üröm, tölgy, moha

Alap: hódzsír, pézsma, tömjén, fás tónusok

Caron Yatagan EDT fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel valamint utalás után postán maradó, foxpost

szakacsi

2021. március 6.

Nagyon egyedi illata van a mostani egyen édeskés "férfi" illatok mellett, 99.99%, hogy nem jön szembe az utcán az emberrel. Egyedül a tartósságával nem vagyok kibékülve, viszont ez lehet inkább az én bőröm "hibája", nem nagyon tartanak rajtam az illatok, még a legendásan erősek sem. Viszont a hidegebb idő beköszöntével gondoltam egyet és rétegeztem az Encre Noir-ral. Hát valami földöntúli illatot ad ki a kettő együtt. Az encre noir fenyő illata nem érződik, viszont felerősíti a yatagant, a vetiver pedig mélységet, sötétséget ad az illatnak. Ha a yatagant magában egy keleti harcos illatának tartják, akkor az encre noir-ral együtt maga a Dark Knight.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Verona5

2020. május 16.

Már egy ideje itt vár rám a mintácskám, most került sor a kipróbálására.

Háát ez nekem nagyon bejön! :)
Mármint nem feltétlenül rajtam, de ott is persze, hanem egy énkorombeli hímneműn tutira! ;)

Komoly uralkodó fajta lehet a viselője.
Stílusát tekintve számomra ez az illat a VC&A Tsar párja.
Csak míg az Tsar a melengető levendulája ellenére egy északi uralkodóhoz illik, addig a Yatagan egy déliebbi szultán viselőre termett.
Határozott egyéniségek átlagtól erősen eltérő és kimagasló fűszeres költeménye. Simán megállja a helyét a mai világban /most nézem, hogy 1978-as szülemény a drága!/
Nagy gratula hozzá!

És eskü, hogy nem olvastam el véleményírás előtt boszi lentebbi írását, de jéééh, ő is a Tsar-hoz vette anno téli illatnak a párjára. Ohh jajj, hasonló érzeteket vált ki belőlünk, úgy látom! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

Már egy ideje itt vár rám a mintácskám, most került sor a kipróbálására.

Háát ez nekem nagyon bejön! :)

Komoly uralkodó fajta lehet a viselője.
Stílusát tekintve számomra ez az illat a VC&A Tsar párja.
Nagy gratula hozzá!

csaktom

2019. április 10.

a caron második férfi illata és bár az első, a pour un homme se volt semmi, a második, a yatagan az igazi. a hasonlóság annyi, h mindkettő teljesen szabálytalan, a klasszikus parfümkészítés szabályai, sok összetevő finom harmóniája, kiegyensúlyozása szerint értelmezhetetlenek

minden benne van, amit a mai orr egy férfi illatban réginek érez: tölgymoha, üröm, galbanum, levendula, fenyő, erős állati jegyekkel, és ezen kívül alig valami. semmi egyensúly, finom harmónia, lekerekítés, nincsenek virágok, fűszerek, gyümölcsök, semmi ami lágyíthatna, megemelhetne. nincs citrusos kezdés sem, kifújáskor egyből ott vagyunk a közepén

nem olyan, mintha régi lenne, hanem maga az üvegbe töltött múlt idő. ha meg fognak fordulni utána, az azért lesz, mert nem hiszik el, h ezt vki magára fújta

szerk: mivel nincs fent a KM-n külön, ide írom, h találtam hozzá illő tusfürdőt, a Madara Mint Absinthe nevezetűt, ami meglepő módon mentolos abszint és rettenetesen jó, ah a mentolhoz hozzáadódik az abszint keserűsége. kicsit más irány, mint a yatagan tölgymohás abszintja, de hasonlóan üdítő, h a semmi édeskrémes-feloldás vonalon mozog

a mentás abszintról eszembe jutott, h még nem írtam a lush dirty-ről, amiben tárkony van a menta mellett (háromféle abszint van: fehér üröm, tárkony, és indiai üröm), úgyh ott folytatom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

Edorius

2019. január 9.

Nem tudom elképzelni senkin. Én még egy egészséges öregúrra is inkább egy olaszos, friss kölnifélét képzelek el, mint ezt. A leírások alapján valami egészen egyedire számítottam, ezért rendeltem belőle annak idején, de számomra teljesen egy kategória a többi nagyon régi erős parfümmel. Mai viszonyok között értelmezhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Rhodesian Ridgeback

2018. május 25.

Kaptam belőle illatmintát. Szerencsére nem fizettem érte, mert nagyon nem jön be. Van benne valami zavaróan fanyar, ami a WC-illatosító összhatását kelti. Talán a 70's években menő volt, de mára tuti, hogy nem az. Nincs az a jóérzésű fiatal, aki ezt magára fújná.
Esetleg jobb módú, de még aránylag egészséges öreg urakon tudom elképzelni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Esetleg jobb módú, de még aránylag egészséges öreg urakon tudom elképzelni

Juditeszter

2016. november 1.

Erre a parfümre nincs más szó, csak annyi: Mestermű!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Erre a parfümre nincs más szó, csak annyi: Mestermű!!!!!!!!!!!!!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Lyral, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.